2021-10-20 17:00:1820 października 2021r. | Zgoda Ruda Śląska | 57 - 7 | Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec | 17:00:18g.17:00 | Brak danych |
2021-10-13 17:00:4213 października 2021r. | Zgoda Ruda Śląska | 24 - 26 | Sośnica Gliwice | 17:00:42g.17:00 | Brak danych |
2021-09-22 17:00:0322 września 2021r. | Zgoda Ruda Śląska | 35 - 23 | MOSM Tychy | 17:00:03g.17:00 | Brak danych |
2021-02-19 15:00:0019 lutego 2021r. | Sośnica II Gliwice | 25 - 32 | Zgoda Ruda Śląska | 15:00:00g.15:00 | Brak danych |
2021-01-23 12:00:0023 stycznia 2021r. | Zgoda Ruda Śląska | 37 - 21 | Pogoń 1945 Zabrze | 12:00:00g.12:00 | Brak danych |
2021-01-15 17:30:0015 stycznia 2021r. | Start Michałkowice | 22 - 32 | Zgoda Ruda Śląska | 17:30:00g.17:30 | Brak danych |
2020-12-19 12:00:0019 grudnia 2020r. | Zgoda Ruda Śląska | 27 - 17 | Sośnica Gliwice | 12:00:00g.12:00 | Brak danych |
2020-12-11 00:00:0011 grudnia 2020r. | MKS Ustroń | 25 - 39 | Zgoda Ruda Śląska | 00:00:00g.00:00 | Brak danych |
2020-12-05 12:00:005 grudnia 2020r. | Zgoda Ruda Śląska | 35 - 27 | AH Ruch Chorzów | 12:00:00g.12:00 | Brak danych |
2020-11-28 12:00:0028 listopada 2020r. | Skałka Świętochłowice | 27 - 27 | Zgoda Ruda Śląska | 12:00:00g.12:00 | Brak danych |
2020-11-25 00:00:0025 listopada 2020r. | Pogoń 1945 Zabrze | 43 - 35 | Zgoda Ruda Śląska | 00:00:00g.00:00 | Brak danych |
2020-11-21 12:00:0021 listopada 2020r. | Zgoda Ruda Śląska | 46 - 30 | MTS Żory | 12:00:00g.12:00 | Brak danych |
2020-11-16 16:45:0016 listopada 2020r. | MTS Żory | 40 - 38 | Zgoda Ruda Śląska | 16:45:00g.16:45 | Brak danych |
2020-11-14 12:00:0014 listopada 2020r. | Zgoda Ruda Śląska | 32 - 14 | Sośnica II Gliwice | 12:00:00g.12:00 | Brak danych |
2020-11-04 17:00:004 listopada 2020r. | Zgoda Ruda Śląska | 43 - 27 | MOSM Tychy | 17:00:00g.17:00 | Brak danych |
2020-11-03 15:30:003 listopada 2020r. | Pogoń 1945 Zabrze | 25 - 27 | Zgoda Ruda Śląska | 15:30:00g.15:30 | Brak danych |
2020-10-31 12:00:0031 października 2020r. | Zgoda Ruda Śląska | 41 - 21 | Start Michałkowice | 12:00:00g.12:00 | Brak danych |
2020-10-16 15:00:0016 października 2020r. | Sośnica Gliwice | 24 - 17 | Zgoda Ruda Śląska | 15:00:00g.15:00 | Brak danych |
2020-10-14 17:00:0014 października 2020r. | Zgoda Ruda Śląska | 29 - 34 | Pogoń 1945 Zabrze | 17:00:00Przełożono | Brak danych |
2020-10-02 15:30:002 października 2020r. | AH Ruch Chorzów | 28 - 39 | Zgoda Ruda Śląska | 15:30:00g.15:30 | Brak danych |
2020-09-23 17:00:0023 września 2020r. | Zgoda Ruda Śląska | 29 - 34 | MTS Żory | 17:00:00g.17:00 | Brak danych |
2020-09-18 00:00:0018 września 2020r. | MTS Żory | 26 - 37 | Zgoda Ruda Śląska | 00:00:00g.00:00 | Brak danych |
2019-12-08 11:00:008 grudnia 2019r. | Zgoda Ruda Śląska | 20 - 35 | Sośnica Gliwice | 11:00:00g.11:00 | Brak danych |
2019-12-01 09:00:001 grudnia 2019r. | Skałka | 28 - 26 | Zgoda Ruda Śląska | 09:00:00g.09:00 | Brak danych |
2019-11-24 11:00:0024 listopada 2019r. | Zgoda Ruda Śląska | 22 - 42 | Ruch Chorzów | 11:00:00g.11:00 | Brak danych |
2019-11-23 09:00:0023 listopada 2019r. | Skałka Świętochłowice | 28 - 38 | Zgoda Ruda Śląska | 09:00:00g.09:00 | Brak danych |
2019-11-18 16:45:0018 listopada 2019r. | Start Michałkowice | 21 - 30 | Zgoda Ruda Śląska | 16:45:00g.16:45 | Brak danych |
2019-11-14 17:00:0014 listopada 2019r. | Zgoda Ruda Śląska | 26 - 31 | Skałka | 17:00:00g.17:00 | Brak danych |
2019-11-13 16:30:0013 listopada 2019r. | Start Michałkowice | 28 - 38 | Zgoda Ruda Śląska | 16:30:00g.16:30 | Brak danych |
2019-11-06 17:00:006 listopada 2019r. | Zgoda Ruda Śląska | 31 - 29 | AH Ruch Chorzów | 17:00:00g.17:00 | Brak danych |
2019-10-30 15:00:0030 października 2019r. | Sośnica Gliwice | 46 - 23 | Zgoda Ruda Śląska | 15:00:00g.15:00 | Brak danych |
2019-10-29 16:00:0029 października 2019r. | Zgoda Ruda Śląska | 31 - 41 | Pogoń 1945 Zabrze | 16:00:00g.16:00 | Brak danych |
2019-10-25 15:00:0025 października 2019r. | Sośnica II Gliwice | 16 - 16 | Zgoda Ruda Śląska | 15:00:00g.15:00 | Brak danych |
2019-10-18 17:00:0018 października 2019r. | Zgoda Ruda Śląska | 35 - 20 | MOSM Tychy | 17:00:00g.17:00 | Brak danych |
2019-10-15 15:00:0015 października 2019r. | Pogoń 1945 Zabrze | 15 - 25 | Zgoda Ruda Śląska | 15:00:00g.15:00 | Brak danych |
2019-10-09 15:00:009 października 2019r. | Ruch Chorzów | 42 - 27 | Zgoda Ruda Śląska | 15:00:00g.15:00 | Brak danych |
2019-10-07 15:00:007 października 2019r. | Zgoda Ruda Śląska | 23 - 19 | Start Michałkowice | 15:00:00g.15:00 | Brak danych |
2019-10-04 17:00:004 października 2019r. | Zgoda Ruda Śląska | 26 - 21 | KS Bystra | 17:00:00g.17:00 | Brak danych |
2019-10-02 16:30:002 października 2019r. | MTS Żory | 25 - 38 | Zgoda Ruda Śląska | 16:30:00g.16:30 | Brak danych |
2019-06-06 16:15:356 czerwca 2019r. | SP9 Legnica | 20 - 20 | Zgoda Ruda Śląska | 16:15:35g.16:15 | Brak danych |
2019-06-05 16:00:155 czerwca 2019r. | Zgoda Ruda Śląska | 22 - 12 | Varsovia | 16:00:15g.16:00 | Brak danych |
2019-05-26 10:00:4826 maja 2019r. | SPR Gdynia | 22 - 25 | Zgoda Ruda Śląska | 10:00:48g.10:00 | Brak danych |
2019-05-25 16:00:5125 maja 2019r. | Zgoda Ruda Śląska | 20 - 19 | Sośnica Gliwice | 16:00:51g.16:00 | Brak danych |
2019-05-24 18:30:4024 maja 2019r. | MTS Kwidzyń | 24 - 27 | Zgoda Ruda Śląska | 18:30:40g.18:30 | Brak danych |
2019-05-12 11:30:4912 maja 2019r. | Varsovia | 28 - 27 | Zgoda Ruda Śląska | 11:30:49g.11:30 | Brak danych |
2019-05-11 12:00:1211 maja 2019r. | Polonia Kępno | 12 - 29 | Zgoda Ruda Śląska | 12:00:12g.12:00 | Brak danych |
2019-05-10 16:00:1610 maja 2019r. | Zgoda Ruda Śląska | 37 - 27 | Jutrzenka Płock | 16:00:16g.16:00 | Brak danych |
2019-04-28 10:30:1528 kwietnia 2019r. | Pabiks Pabianice | 13 - 25 | Zgoda Ruda Śląska | 10:30:15g.10:30 | Brak danych |
2019-04-27 10:30:3327 kwietnia 2019r. | UKS Nowa Karczma | 24 - 31 | Zgoda Ruda Śląska | 10:30:33g.10:30 | Brak danych |
2019-04-26 17:45:5726 kwietnia 2019r. | Victoria Świebodzice | 13 - 38 | Zgoda Ruda Śląska | 17:45:57g.17:45 | Brak danych |
2019-03-29 16:00:5129 marca 2019r. | KS Bystra | 20 - 25 | Zgoda Ruda Śląska | 16:00:51g.16:00 | Brak danych |
2019-03-25 17:00:1625 marca 2019r. | Zgoda Ruda Śląska | 58 - 9 | Start Michałkowice | 17:00:16g.17:00 | Brak danych |
2019-03-18 15:00:5218 marca 2019r. | MOSM Tychy | 13 - 43 | Zgoda Ruda Śląska | 15:00:52g.15:00 | Brak danych |
2019-03-11 17:00:0911 marca 2019r. | Zgoda Ruda Śląska | 36 - 16 | MTS Żory | 17:00:09g.17:00 | Brak danych |
2019-03-09 11:00:539 marca 2019r. | Zgoda Ruda Śląska | 26 - 34 | Sośnica Gliwice | 11:00:53g.11:00 | Brak danych |
2019-03-04 15:45:284 marca 2019r. | Sośnica Gliwice | 15 - 28 | Zgoda Ruda Śląska | 15:45:28g.15:45 | Brak danych |
2019-03-02 10:00:562 marca 2019r. | KS Bystra | 37 - 28 | Zgoda Ruda Śląska | 10:00:56g.10:00 | Brak danych |
2019-02-09 09:00:419 lutego 2019r. | AH Ruch Chorzów | 40 - 26 | Zgoda Ruda Śląska | 09:00:41g.09:00 | Brak danych |
2019-02-04 17:00:584 lutego 2019r. | Zgoda Ruda Śląska | 43 - 13 | Pogoń 1945 Zabrze | 17:00:58g.17:00 | Brak danych |
2019-02-02 11:00:122 lutego 2019r. | Zgoda Ruda Śląska | 22 - 25 | Pogoń 1945 Zabrze | 11:00:12g.11:00 | Brak danych |
2019-02-01 16:00:521 lutego 2019r. | Siemion Siemianowice Śl. | 23 - 57 | Zgoda Ruda Śląska | 16:00:52g.16:00 | Brak danych |
2019-01-23 17:00:1823 stycznia 2019r. | Zgoda Ruda Śląska | 28 - 17 | Sośnica II Gliwice | 17:00:18g.17:00 | Brak danych |
2019-01-21 17:00:0521 stycznia 2019r. | Zgoda Ruda Śląska | 42 - 22 | Skałka Świętochłowice | 17:00:05g.17:00 | Brak danych |
2019-01-17 15:00:5917 stycznia 2019r. | MOSM Tychy | 30 - 23 | Zgoda Ruda Śląska | 15:00:59g.15:00 | Brak danych |
2019-01-05 09:30:055 stycznia 2019r. | Start Michałkowice | 16 - 12 | Zgoda Ruda Śląska | 09:30:05g.09:30 | Brak danych |
2018-12-22 11:00:1222 grudnia 2018r. | Zgoda Ruda Śląska | 31 - 35 | AH Ruch II Chorzów | 11:00:12g.11:00 | Brak danych |
2018-12-20 18:00:2020 grudnia 2018r. | Start Michałkowice | 18 - 47 | Zgoda Ruda Śląska | 18:00:20g.18:00 | Brak danych |
2018-12-17 17:00:2017 grudnia 2018r. | Zgoda Ruda Śląska | 34 - 18 | AH Ruch Chorzów | 17:00:20g.17:00 | Brak danych |
2018-12-15 00:00:5715 grudnia 2018r. | Pogoń II 1945 Zabrze | 26 - 28 | Zgoda Ruda Śląska | 00:00:57Przełożono | Brak danych |
2018-12-13 18:15:0813 grudnia 2018r. | Start Pietrowice | 26 - 34 | Zgoda II Ruda Śl. | 18:15:08g.18:15 | Brak danych |
2018-12-10 17:00:0710 grudnia 2018r. | Zgoda Ruda Śląska | 22 - 19 | KS Bystra | 17:00:07g.17:00 | Brak danych |
2018-12-06 17:00:426 grudnia 2018r. | Zgoda II Ruda Śl. | 38 - 29 | AH Ruch II Chorzów | 17:00:42g.17:00 | Brak danych |
2018-12-03 15:00:463 grudnia 2018r. | MKS Ustroń | 15 - 38 | Zgoda II Ruda Śl. | 15:00:46g.15:00 | Brak danych |
2018-11-29 15:30:1529 listopada 2018r. | Sośnica Gliwice | 29 - 26 | Zgoda Ruda Śląska | 15:30:15g.15:30 | Brak danych |
2018-11-26 17:00:5726 listopada 2018r. | Zgoda Ruda Śląska | 44 - 14 | MOSM Tychy | 17:00:57g.17:00 | Brak danych |
2018-11-24 11:00:3224 listopada 2018r. | Zgoda Ruda Śląska | 22 - 38 | KS Bystra | 11:00:32g.11:00 | Brak danych |
2018-11-22 17:00:0522 listopada 2018r. | Zagłębie Sosnowiec | 13 - 42 | Zgoda II Ruda Śl. | 17:00:05g.17:00 | Brak danych |
2018-11-19 15:30:1519 listopada 2018r. | MTS Żory | 14 - 21 | Zgoda Ruda Śląska | 15:30:15g.15:30 | Brak danych |
2018-11-17 11:00:4817 listopada 2018r. | Zgoda Ruda Śląska | 18 - 32 | AH Ruch Chorzów | 11:00:48g.11:00 | Brak danych |
2018-11-12 15:00:3512 listopada 2018r. | Zgoda Ruda Śląska | 15 - 16 | Sośnica Gliwice | 15:00:35g.15:00 | Brak danych |
2018-11-10 09:00:1510 listopada 2018r. | Pogoń 1945 Zabrze | 39 - 22 | Zgoda Ruda Śląska | 09:00:15g.09:00 | Brak danych |
2018-11-06 15:00:106 listopada 2018r. | Pogoń 1945 Zabrze | 16 - 46 | Zgoda Ruda Śląska | 15:00:10g.15:00 | Brak danych |
2018-10-29 17:00:2829 października 2018r. | Zgoda Ruda Śląska | 44 - 17 | Siemion Siemianowice Śl. | 17:00:28g.17:00 | Brak danych |
2018-10-25 16:00:0325 października 2018r. | Zgoda Ruda Śląska | 25 - 15 | Start Michałkowice | 16:00:03g.16:00 | Brak danych |
2018-10-22 17:00:3222 października 2018r. | Skałka Świętochłowice | 32 - 41 | Zgoda Ruda Śląska | 17:00:32g.17:00 | Brak danych |
2018-10-17 15:15:5017 października 2018r. | Sośnica II Gliwice | 28 - 27 | Zgoda Ruda Śląska | 15:15:50g.15:15 | Brak danych |
2018-10-13 11:00:5213 października 2018r. | Zgoda Ruda Śląska | 25 - 21 | MOSM Tychy | 11:00:52g.11:00 | Brak danych |
2018-10-01 15:00:211 października 2018r. | AH Ruch Chorzów | 19 - 26 | Zgoda Ruda Śląska | 15:00:21g.15:00 | Brak danych |
2018-09-29 15:00:2529 września 2018r. | AH Ruch II Chorzów | 33 - 32 | Zgoda Ruda Śląska | 15:00:25g.15:00 | Brak danych |
2018-09-20 15:00:2920 września 2018r. | Zgoda Ruda Śląska | 34 - 19 | Pogoń II 1945 Zabrze | 15:00:29g.15:00 | Brak danych |
2018-05-21 17:00:3421 maja 2018r. | KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice (M.M.) | - | Sośnica Gliwice | 17:00:34g.17:00 | Brak danych |
2018-05-18 16:00:0118 maja 2018r. | MKS Siemion SP4 Siemianowice Śl. | - | KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice (M.M.) | 16:00:01g.16:00 | Brak danych |
2018-05-07 17:00:237 maja 2018r. | KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice (M.M.) | - | KS Bystra | 17:00:23g.17:00 | Brak danych |
2018-04-30 16:45:0930 kwietnia 2018r. | MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice | - | KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice (M.M.) | 16:45:09g.16:45 | Brak danych |
2018-04-23 17:00:4823 kwietnia 2018r. | KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice (M.M.) | - | Polonia MOSiR Łaziska Górne | 17:00:48g.17:00 | Brak danych |
2018-04-17 15:00:0517 kwietnia 2018r. | MOSM Tychy | 13 - 38 | KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice (M.M.) | 15:00:05g.15:00 | Brak danych |
2018-03-26 17:00:1926 marca 2018r. | KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice (M.M.) | 37 - 16 | Akademia Handballu Ruch Chorzów | 17:00:19g.17:00 | Brak danych |
2018-03-12 15:00:2312 marca 2018r. | SPR Pogoń 1945 Zabrze | 10 - 46 | KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice (M.M.) | 15:00:23g.15:00 | Brak danych |
2018-03-10 09:00:0210 marca 2018r. | Zgoda Ruda Śląska | 27 - 24 | MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice | 09:00:02g.09:00 | Brak danych |
2018-02-25 09:00:1425 lutego 2018r. | Pogoń 1945 Zabrze | 30 - 18 | Zgoda Ruda Śląska | 09:00:14g.09:00 | Brak danych |
2018-02-24 11:00:1624 lutego 2018r. | Zgoda Ruda Śląska | 41 - 21 | TS Stal Śrubiarnia Żywiec | 11:00:16g.11:00 | Brak danych |
2018-02-21 15:00:1121 lutego 2018r. | Sośnica II Gliwice | 27 - 22 | Zgoda Ruda Śląska | 15:00:11g.15:00 | Brak danych |
2018-02-14 15:00:5014 lutego 2018r. | MTS Żory | 28 - 35 | Zgoda Ruda Śląska | 15:00:50g.15:00 | Brak danych |
2018-01-21 15:30:1821 stycznia 2018r. | Sośnica Gliwice | 12 - 24 | Zgoda Ruda Śląska | 15:30:18g.15:30 | Brak danych |
2018-01-20 11:00:2520 stycznia 2018r. | Zgoda Ruda Śląska | 17 - 23 | Akademia Handballu Ruch Chorzów | 11:00:25g.11:00 | Brak danych |
2018-01-11 17:00:1611 stycznia 2018r. | MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec | 15 - 34 | Zgoda Ruda Śląska | 17:00:16g.17:00 | Brak danych |
2018-01-08 16:30:588 stycznia 2018r. | Zgoda Ruda Śląska | 33 - 12 | Start Michałkowice | 16:30:58g.16:30 | Brak danych |
2017-12-18 15:45:1518 grudnia 2017r. | Sośnica Gliwice | 18 - 27 | KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice (M.M.) | 15:45:15g.15:45 | Brak danych |
2017-12-11 17:00:2011 grudnia 2017r. | KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice (M.M.) | 34 - 14 | MKS Siemion SP4 Siemianowice Śl. | 17:00:20g.17:00 | Brak danych |
2017-12-04 16:00:134 grudnia 2017r. | KS Bystra | 36 - 29 | KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice (M.M.) | 16:00:13g.16:00 | Brak danych |
2017-12-02 11:00:152 grudnia 2017r. | MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice | 21 - 23 | Zgoda Ruda Śląska | 11:00:15g.11:00 | Brak danych |
2017-11-30 15:00:5330 listopada 2017r. | Zgoda Ruda Śląska | 23 - 27 | Pogoń 1945 Zabrze | 15:00:53g.15:00 | Brak danych |
2017-11-27 17:00:1727 listopada 2017r. | KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice (M.M.) | 33 - 25 | MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice | 17:00:17g.17:00 | Brak danych |
2017-11-22 16:30:4822 listopada 2017r. | Zgoda Ruda Śląska | 17 - 23 | Sośnica II Gliwice | 16:30:48g.16:30 | Brak danych |
2017-11-20 16:30:0320 listopada 2017r. | Polonia MOSiR Łaziska Górne | 16 - 28 | KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice (M.M.) | 16:30:03g.16:30 | Brak danych |
2017-11-18 11:00:3618 listopada 2017r. | TS Stal Śrubiarnia Żywiec | 19 - 40 | Zgoda Ruda Śląska | 11:00:36g.11:00 | Brak danych |
2017-11-13 17:00:2013 listopada 2017r. | KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice (M.M.) | 48 - 8 | MOSM Tychy | 17:00:20g.17:00 | Brak danych |
2017-11-08 16:30:238 listopada 2017r. | Zgoda Ruda Śląska | 20 - 28 | Sośnica Gliwice | 16:30:23g.16:30 | Brak danych |
2017-10-30 15:00:5730 października 2017r. | Akademia Handballu Ruch Chorzów | 12 - 32 | KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice (M.M.) | 15:00:57g.15:00 | Brak danych |
2017-10-23 17:00:0223 października 2017r. | KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice (M.M.) | 47 - 8 | SPR Pogoń 1945 Zabrze | 17:00:02g.17:00 | Brak danych |
2017-10-21 09:00:3121 października 2017r. | Akademia Handballu Ruch Chorzów | 27 - 16 | Zgoda Ruda Śląska | 09:00:31g.09:00 | Brak danych |
2017-10-14 11:00:4614 października 2017r. | Zgoda Ruda Śląska | 28 - 9 | MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec | 11:00:46g.11:00 | Brak danych |
2017-10-02 17:15:012 października 2017r. | Start Michałkowice | 15 - 41 | Zgoda Ruda Śląska | 17:15:01g.17:15 | Brak danych |
2017-09-30 11:00:5830 września 2017r. | Zgoda Ruda Śląska | 28 - 16 | MTS Żory | 11:00:58g.11:00 | Brak danych |