KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice — MOSM Tychy

Szczegóły

Data Czas League Sezon Kolejka Pełny czas bez dogrywki
13 listopada 2017r. (poniedziałek) g.17:00 Młodziczki Młodsze 2017/18 4 60'

Wyniki

DrużynaWynik1 połowaKarneWynik
KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice (M.M.)4824Zwycięstwo
MOSM Tychy84Przegrana
48 - 8
Pełny czas bez dogrywki

KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice (M.M.)

# Zawodnik Poz. Mecze Punkty Bramki Upomnienia Wykluczenie Dyskwalifikacja Kara dodatkowa
1Gontarek JustynaBramkarka1100000
2Dera OliwiaRozgrywająca1540000
5Hajda MartynaRozgrywająca117160000
6Madej DominikaRozgrywająca1220100
7Wilczyńska JuliaRozgrywająca1320000
9Pietryga WiktoriaRozgrywająca11090000
11Bodzianowska MartaRozgrywająca1221000
13Skiba WiktoriaRozgrywająca0000000
15Sierant DariaRozgrywająca1430000
16Lessner NikolaRozgrywająca1430000
18Szewczyk OliwiaSkrzydłowa1210000
20Rak JuliaRozgrywająca0000000
50Szydełko NataliaRozgrywająca1661000
 Suma 1156482100

Trener C: Józef Szmatłoch

MOSM Tychy

Poz. Mecze Punkty Bramki Upomnienia Wykluczenie Dyskwalifikacja Kara dodatkowa
 0000000