KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice — MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice

Szczegóły

Data Czas Liga Sezon Kolejka Pełny czas bez dogrywki
10 marca 2018r. g.09:00 Śląska Liga Juniorek Młodszych 2017/18 18 60'

Wyniki

KlubWynik1 połowaWynik
Zgoda Ruda Śląska2713Zwycięstwo
MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice2414Przegrana
27 - 24
Pełny czas bez dogrywki

Miejsce spotkania

Hala Zgody Bielszowice
Sportowców 10, 41-711 Ruda Śląska, Polska

Zgoda Ruda Śląska

# Zawodnik Poz. Mecze Punkty Bramki Upomnienia Wykluczenie Dyskwalifikacja Kara dodatkowa
28Dziura JessicaBramkarka, Skrzydłowa1210000
5Sobańska WeronikaRozgrywająca114151100
51Hajda MartynaRozgrywająca1320000
8Weihrauch MartaKołowa1760000
11Bodzianowska MartaRozgrywająca1430000
15Sierant DariaRozgrywająca1100000
1Wieczorek PaulinaBramkarka1100000
16Lessner NikolaRozgrywająca1100000
17Kołecka AleksandraSkrzydłowa0000000
50Szydełko NataliaRozgrywająca1-101100
 Łącznie 932272200

Trener C: Józef Szmatłoch

MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice

Poz. Mecze Punkty Bramki Upomnienia Wykluczenie Dyskwalifikacja Kara dodatkowa
 0000000

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.