Szczegóły Data Czas Liga Sezon Kolejka 4 lutego 2019r. g.17:00 Śląska Liga Młodziczek gr. I 2018/19 17 WynikiDrużynaWynik1 połowaWynikZgoda Ruda Śląska4324ZwycięstwoPogoń 1945 Zabrze137Przegrana Zgoda Ruda ŚląskaPogoń 1945 Zabrze 4 lutego 2019r. 43 – 13 Pełny czas bez dogrywki Miejsce wydarzenia Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10 Sportowców 10, 41-711 Ruda Śląska, Polska Zgoda […]
Zgoda Ruda Śl. B-ce — Pogoń Zabrze
Szczegóły
Data | Czas | Liga | Sezon | Kolejka |
---|---|---|---|---|
4 lutego 2019r. | g.17:00 | Śląska Liga Młodziczek gr. I | 2018/19 | 17 |
Wyniki
Drużyna | Wynik | 1 połowa | Wynik |
---|---|---|---|
Zgoda Ruda Śląska | 43 | 24 | Zwycięstwo |
Pogoń 1945 Zabrze | 13 | 7 | Przegrana |
Zgoda Ruda ŚląskaPogoń 1945 Zabrze
43 - 13Pełny czas bez dogrywki |
Miejsce wydarzenia
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10 |
---|
Sportowców 10, 41-711 Ruda Śląska, Polska |
Zgoda Ruda Śląska
# | Zawodnik | Poz. | Me | Pkt | Br | ŻK | 2m | CzK | KD |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Bodzianowska Marta | Rozgrywająca | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Hajda Martyna | Rozgrywająca | 1 | 9 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Lessner Nikola | Rozgrywająca | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Sierant Daria | Rozgrywająca | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Szydełko Natalia | Rozgrywająca | 1 | 2 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Wilczyńska Julia | Rozgrywająca | 1 | 6 | 7 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
Dera Oliwia | Rozgrywająca | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Gontarek Justyna | Bramkarka | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Pietryga Wiktoria | Rozgrywająca | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Skiba Wiktoria | Rozgrywająca | 1 | 6 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Szewczyk Oliwia | Skrzydłowa | 1 | 9 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Madej Dominika | Rozgrywająca | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
3 | Mynarek Magdalena | Rozgrywająca | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
17 | Gardian Natalia | Kołowa | 1 | 5 | 5 | 1 | 0 | 0 | 0 |
Łącznie | 14 | 53 | 43 | 2 | 2 | 0 | 0 |
Pogoń 1945 Zabrze
Poz. | Me | Pkt | Br | ŻK | 2m | CzK | KD |
---|---|---|---|---|---|---|---|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Sędziowie
Sędzia Główny |
---|
Pytlik Aleksandra (Siemianowice Śląskie) Pytlik Marcin (Siemianowice Śląskie) |