Szczegóły Data Czas Liga Sezon Kolejka Widzów 30 października 2019r. g.15:00 Śląska Liga Juniorek 2019/20 5 100 WynikiDrużynaWynik1 połowaWynikSośnica Gliwice4626ZwycięstwoZgoda Ruda Śląska2311Przegrana Sośnica GliwiceZgoda Ruda Śląska 30 października 2019r. 46 – 23 Pełny czas bez dogrywki Miejsce wydarzenia TUR Gliwice Hala Widowiskowo-sportowa 44-103 Gliwice, Polska Sośnica Gliwice # Zawodnik Poz. Me Pkt Br ŻK 2m […]
SPR Sośnica Gliwice (J.) — KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice (J.)
Szczegóły
Data | Czas | Liga | Sezon | Kolejka | Widzów |
---|---|---|---|---|---|
30 października 2019r. | g.15:00 | Śląska Liga Juniorek | 2019/20 | 5 | 100 |
Wyniki
Drużyna | Wynik | 1 połowa | Wynik |
---|---|---|---|
Sośnica Gliwice | 46 | 26 | Zwycięstwo |
Zgoda Ruda Śląska | 23 | 11 | Przegrana |
Sośnica GliwiceZgoda Ruda Śląska
46 - 23Pełny czas bez dogrywki |
Miejsce wydarzenia
TUR Gliwice Hala Widowiskowo-sportowa |
---|
44-103 Gliwice, Polska |
Sośnica Gliwice
# | Zawodnik | Poz. | Me | Pkt | Br | ŻK | 2m | CzK | KD |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Osowska Karolina | Bramkarka | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Tran Minh Magdalena | Skrzydłowa | 1 | 5 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Malinowska Weronika | Rozgrywająca | 1 | 5 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Suda Wiktoria | Kołowa | 1 | 2 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
Szczepanik Laura | Rozgrywająca | 1 | 6 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Stuchlik Aleksandra | Skrzydłowa | 1 | 9 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Wolny Roksana | Skrzydłowa | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Pawłowska Julia | Skrzydłowa | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Wolny Oliwia | Skrzydłowa | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Drozdowska Natalia | Skrzydłowa | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
Zwolenik Olga | Skrzydłowa | 1 | 6 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Wieczorek Paulina | Bramkarka | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Skubacz Julia | Rozgrywająca | 1 | 5 | 5 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
Podsiadło Agata | Rozgrywająca | 1 | 3 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Umywalnik Julia | Rozgrywający | 1 | 4 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Zimon Natalia | Rozgrywająca | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Łącznie | 16 | 56 | 46 | 3 | 3 | 0 | 0 |
Trener B: Piorun Marta
Trener B: Łącz Iwona
Zgoda Ruda Śląska
# | Zawodnik | Poz. | Me | Pkt | Br | ŻK | 2m | CzK | KD |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Bodzianowska Marta | Rozgrywająca | 1 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
Boruta Justyna | Bramkarka | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Doleżych Karina | Rozgrywająca | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Kania Joanna | Rozgrywająca | 1 | 6 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Kroll Karolina | Skrzydłowa | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
6 | Kulik Paulina | Skrzydłowa | 1 | 10 | 10 | 1 | 0 | 0 | 0 |
Matusek Zuzanna | Rozgrywająca | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Małek Karolina | Skrzydłowa | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Sierant Daria | Rozgrywająca | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Szydełko Natalia | Rozgrywająca | 1 | 4 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Weihrauch Marta | Kołowa | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Wilczyńska Julia | Rozgrywająca | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
77 | Zaborska Wiktoria | Bramkarka | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Łącznie | 12 | 32 | 23 | 3 | 0 | 0 | 0 |
Trener C: Józef Szmatłoch
Sędziowie
Sędzia Główny | Sekretarz |
---|---|
Pazur Mirosław (Ruda Śląska) Schiwon Grzegorz (Zabrze) | Szumański Ireneusz (Niewiesze) |