Szczegóły Data Czas Liga Sezon Kolejka Widzów 7 października 2019r. g.15:00 Śląska Liga Juniorek 2019/20 1 17 WynikiDrużynaWynik1 połowaWynikZgoda Ruda Śląska2313ZwycięstwoStart Michałkowice197Przegrana Zgoda Ruda ŚląskaStart Michałkowice 7 października 2019r. 23 – 19 Pełny czas bez dogrywki Miejsce wydarzenia Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10 Sportowców 10, 41-711 Ruda Śląska, Polska Zgoda Ruda Śląska […]
KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice (J.) — MKS Start Michałkowice (J.)
Szczegóły
Data | Czas | Liga | Sezon | Kolejka | Widzów |
---|---|---|---|---|---|
7 października 2019r. | g.15:00 | Śląska Liga Juniorek | 2019/20 | 1 | 17 |
Wyniki
Drużyna | Wynik | 1 połowa | Wynik |
---|---|---|---|
Zgoda Ruda Śląska | 23 | 13 | Zwycięstwo |
Start Michałkowice | 19 | 7 | Przegrana |
Zgoda Ruda ŚląskaStart Michałkowice
23 - 19Pełny czas bez dogrywki |
Miejsce wydarzenia
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10 |
---|
Sportowców 10, 41-711 Ruda Śląska, Polska |
Zgoda Ruda Śląska
# | Zawodnik | Poz. | Me | Pkt | Br | ŻK | 2m | CzK | KD |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Kania Joanna | Rozgrywająca | 1 | 5 | 5 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Weihrauch Marta | Kołowa | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
Bodzianowska Marta | Rozgrywająca | 1 | 4 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Sierant Daria | Rozgrywająca | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Szydełko Natalia | Rozgrywająca | 1 | 5 | 6 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
Wilczyńska Julia | Rozgrywająca | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
Doleżych Karina | Rozgrywająca | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Matusek Zuzanna | Rozgrywająca | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Małek Karolina | Skrzydłowa | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
11 | Kulik Paulina | Skrzydłowa | 1 | 9 | 9 | 0 | 1 | 0 | 0 |
77 | Zaborska Wiktoria | Bramkarka | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Łącznie | 11 | 28 | 23 | 3 | 3 | 0 | 0 |
Start Michałkowice
# | Zawodnik | Poz. | Me | Pkt | Br | ŻK | 2m | CzK | KD |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Czaplicka Sandra | Bramkarka | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Rzemińska Paulina | Rozgrywająca | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Haraf Zuzanna | Rozgrywająca | 1 | 3 | 4 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
Kulik Klaudia | Rozgrywająca | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Guśtak Weronika | Kołowa | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
Kurasz Angelika | Rozgrywająca | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Nowak Natalia | Kołowa | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Cypek Aleksandra | Rozgrywająca | 1 | 4 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Plaszczyk Tatiana | Bramkarka | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Kudla Natalia | Rozgrywająca | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
Schmidt Maria | Rozgrywająca | 1 | 4 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Szczepaniak Natalia | Skrzydłowa | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Matejczyk Zofia | Rozgrywająca | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Zwolenik Natalia | Skrzydłowa | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Jerczyńska Monika | Skrzydłowa | 1 | 6 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Janik Daria | Skrzydłowa | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
Łącznie | 16 | 29 | 19 | 3 | 3 | 0 | 0 |
Sędziowie
Sędzia Główny | Sekretarz |
---|---|
Bloch Wojciech (Nakło Śląskie) Kasznia Wojciech (Czechowice-Dziedzice) | Zubek Marcin (Bytom) |