Szczegóły Data Czas Liga Sezon Kolejka Widzów 10 maja 2019r. g.16:00 Puchar ZPRP Młodziczek 2018/19 1 30 WynikiDrużynaWynik1 połowaWynikZgoda Ruda Śląska3721ZwycięstwoJutrzenka Płock2713Przegrana Zgoda Ruda ŚląskaJutrzenka Płock 10 maja 2019r. 37 – 27 Pełny czas bez dogrywki Miejsce wydarzenia Konwiktorska 5/7 Konwiktorska 5/7, 00-216 Warszawa, Polska Zgoda Ruda Śląska # Zawodnik Poz. Me Pkt Br ŻK […]
Zgoda Ruda Śl. B-ce — Jutrzenka Płock
Szczegóły
Data | Czas | Liga | Sezon | Kolejka | Widzów |
---|---|---|---|---|---|
10 maja 2019r. | g.16:00 | Puchar ZPRP Młodziczek | 2018/19 | 1 | 30 |
Wyniki
Drużyna | Wynik | 1 połowa | Wynik |
---|---|---|---|
Zgoda Ruda Śląska | 37 | 21 | Zwycięstwo |
Jutrzenka Płock | 27 | 13 | Przegrana |
Zgoda Ruda ŚląskaJutrzenka Płock
37 - 27Pełny czas bez dogrywki |
Miejsce wydarzenia
Konwiktorska 5/7 |
---|
Konwiktorska 5/7, 00-216 Warszawa, Polska |
Zgoda Ruda Śląska
# | Zawodnik | Poz. | Me | Pkt | Br | ŻK | 2m | CzK | KD |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Bodzianowska Marta | Rozgrywająca | 1 | 7 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Hajda Martyna | Rozgrywająca | 1 | 14 | 14 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
Lessner Nikola | Bramkarka | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Sierant Daria | Rozgrywająca | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Szydełko Natalia | Rozgrywająca | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
Wilczyńska Julia | Rozgrywająca | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Dera Oliwia | Rozgrywająca | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Gontarek Justyna | Bramkarka | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Pietryga Wiktoria | Rozgrywająca | 1 | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
Skiba Wiktoria | Rozgrywająca | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Szewczyk Oliwia | Skrzydłowa | 1 | 8 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Madej Dominika | Rozgrywająca | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
3 | Mynarek Magdalena | Rozgrywająca | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
17 | Gardian Natalia | Kołowa | 1 | 4 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Łącznie | 13 | 46 | 37 | 3 | 1 | 0 | 0 |
Trener C: Adam Michalski
Trener C: Józef Szmatłoch
Jutrzenka Płock
# | Zawodnik | Poz. | Me | Pkt | Br | ŻK | 2m | CzK | KD |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Bachurska Kinga | Skrzydłowa | 1 | 5 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Balasiewicz Zuzanna | Rozgrywająca | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Balasiewicz Natalia | Rozgrywająca | 1 | 4 | 6 | 1 | 2 | 0 | 0 | |
Baszewska Amelka | Rozgrywająca | 1 | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
Dudzik Martyna | Rozgrywająca | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Igielska Zofia | Rozgrywająca | 1 | 9 | 9 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Jędrzejewska Sandra | Kołowa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Kacprzak Nikola | Rozgrywająca | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Kowalewska Weronika | Skrzydłowa | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Kudźba Maja | Rozgrywająca | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Maruszewska Natalia | Skrzydłowa | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
Mochniej Oliwia | Rozgrywająca | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Rogowska Oliwia | Bramkarka | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Trzonkowska Martyna | Bramkarka | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Turkowska Paulina | Kołowa | 1 | -1 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | |
Wereszczyńska Zuzanna | Rozgrywająca | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Zembrzycka Aleksandra | Rozgrywająca | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Łącznie | 11 | 27 | 27 | 3 | 8 | 0 | 0 |
Trener A: Maliszewski Łukasz
Osoba towarzysząca: Rogowski Piotr
Sędziowie
Sędzia Główny | Sekretarz | Czas | Delegat ZPRP |
---|---|---|---|
Cieślik Michał Oleksyk Piotr (Kielce) | Kaniecki Arkadiusz | Sarnowski Mateusz | Sołodko Leszek |