Szczegóły Data Czas Liga Sezon Kolejka 9 marca 2019r. g.11:00 Śląska Liga Juniorek Młodszych 2018/19 26 WynikiDrużynaWynik1 połowaWynikZgoda Ruda Śląska2615PrzegranaSośnica Gliwice3414Zwycięstwo Zgoda Ruda ŚląskaSośnica Gliwice 9 marca 2019r. 26 – 34 Pełny czas bez dogrywki Miejsce wydarzenia Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10 Sportowców 10, 41-711 Ruda Śląska, Polska Zgoda Ruda Śląska # […]
Zgoda Ruda Śl. B-ce — Sośnica Gliwice
Szczegóły
Data | Czas | Liga | Sezon | Kolejka |
---|---|---|---|---|
9 marca 2019r. | g.11:00 | Śląska Liga Juniorek Młodszych | 2018/19 | 26 |
Wyniki
Drużyna | Wynik | 1 połowa | Wynik |
---|---|---|---|
Zgoda Ruda Śląska | 26 | 15 | Przegrana |
Sośnica Gliwice | 34 | 14 | Zwycięstwo |
Zgoda Ruda ŚląskaSośnica Gliwice
26 - 34Pełny czas bez dogrywki |
Miejsce wydarzenia
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10 |
---|
Sportowców 10, 41-711 Ruda Śląska, Polska |
Zgoda Ruda Śląska
# | Zawodnik | Poz. | Me | Pkt | Br | ŻK | 2m | CzK | KD |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Bodzianowska Marta | Rozgrywająca | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Dera Oliwia | Rozgrywająca | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Gontarek Justyna | Bramkarka | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Hajda Martyna | Rozgrywająca | 1 | 9 | 9 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
Kania Joanna | Rozgrywająca | 1 | 5 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Lessner Nikola | Rozgrywająca | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Pietryga Wiktoria | Rozgrywająca | 1 | 4 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Piwczyk Wiktoria | Rozgrywająca | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Sierant Daria | Rozgrywająca | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Skiba Wiktoria | Rozgrywająca | 1 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
Szewczyk Oliwia | Skrzydłowa | 1 | 6 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Szydełko Natalia | Rozgrywająca | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Łącznie | 12 | 33 | 26 | 2 | 3 | 0 | 0 |
Trener C: Józef Szmatłoch
Sośnica Gliwice
# | Zawodnik | Poz. | Me | Pkt | Br | ŻK | 2m | CzK | KD |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Smolarek Emilia | Rozgrywająca | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Miesiączek Ewelina | Bramkarka | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Świstek Martyna | Rozgrywająca | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Jans Wiktoria | Rozgrywająca | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Góral Natalia | Kołowa | 1 | 5 | 6 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
Lucka Karolina | Kołowa | 1 | 4 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Ogaza Małgorzata | Rozgrywająca | 1 | 9 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Korbanek Natalia | Rozgrywająca | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Malon Karolina | Rozgrywająca | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Solecka Karolina | Rozgrywająca | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Kuźnik Aleksandra | Rozgrywająca | 1 | 9 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Zwolenik Olga | Skrzydłowa | 1 | 6 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Łącznie | 11 | 41 | 34 | 0 | 4 | 0 | 0 |
Trener C: Kubiak Maria
Sędziowie
Sędzia Główny |
---|
Brehmer Joanna (Mikołów) |