Zgoda Ruda Śląska — TOR Dobrzeń Wlk.

36 - 16
Pełny czas bez dogrywki

Podsumowanie

Protokół [*.pdf]

Szczegóły

Data Czas League Sezon Kolejka Pełny czas bez dogrywki
2 grudnia 2018 g.15:00 II Liga 2018/19 7 60'

miejsce

Hala Zgody Bielszowice
Sportowców 10, 41-711 Ruda Śląska, Polska

Wyniki

DrużynaWynik1 połowaWynik
Zgoda Ruda Śląska3614Zwycięstwo
TOR Dobrzeń Wlk.167Przegrana

Zgoda Ruda Śląska

# Zawodnik Poz. Mecze Punkty Bramki Upomnienia Wykluczenie Dyskwalifikacja Kara dodatkowa
1Zimowska AgnieszkaBramkarka1100000
2Górczyk LucynaKołowa0000000
3Samol AnnaRozgrywająca177 (3', 7', 13', 23', 30', 31', 33')1 (14')000
4Pastuszka JuliaRozgrywająca1100000
5Olszynka AnnaRozgrywająca143 (20', 21', 58')0000
7Prokop JessicaKołowa132 (25', 36')0000
9Zelek GabrielaRozgrywająca176 (14', 18', 22', 40', 42', 44')0000
10Łukasiewicz JuliaRozgrywająca165 (9', 34', 39', 40', 48')0000
11Kuberek MagdalenaSkrzydłowa143 (8', 33', 60')0000
12Podsiedlik NataliaBramkarka1100000
13Skubacz JuliaRozgrywająca199 (29', 32', 37', 41', 43', 45', 51', 57', 58')1 (20')000
15Siedlarek DominikaSkrzydłowa0000000
17Weihrauch MartaKołowa1100000
19Wieszała KatarzynaKołowa121 (47')0000
21Wieczorek PaulinaBramkarka1100000
 Suma 1347362000

Osoba towarzysząca: Piotr Depta
Trener A: Płatek Marek

TOR Dobrzeń Wlk.

# Zawodnik Poz. Mecze Punkty Bramki Upomnienia Wykluczenie Dyskwalifikacja Kara dodatkowa
2Florianowicz NataliaKołowa123 (5', 14', 49')1 (6')1 (37:40')00
3Gawlik WeronikaSkrzydłowa121 (33')0000
4Kuchczyńska PaulinaRozgrywająca156 (7', 17', 24', 32', 37', 38')1 (25')01 (38:44')0
5Wilk OliwiaRozgrywająca111 (41')01 (33:25')00
6Nalewaja WeronikaSkrzydłowa123 (2', 9', 53')1 (25')1 (31:55')00
8Kokot WiktoriaRozgrywająca132 (50', 55')0000
9Koza MagdalenaRozgrywająca1100000
12Bucyk MałgorzataBramkarka1100000
16Nadolna DariaBramkarka1100000
31Czuchwicka RoksanaSkrzydłowa0000000
33Bucyk PatrycjaRozgrywająca10001 (30:49')00
34Chochorowska SylwiaKołowa1100000
 Suma 1119163410

Trener B: Motyka Andrzej

Dofinansowanie z Urzędu Miasta lata 2013-2018

NASTĘPNY MECZ

Zgoda Ruda Śląska — Imperium II Katowice

2 marca 2019
II Liga

OSTATNI MECZ

TABELA II LIGI

Poz.DrużynaMBrS+/-Pkt
181498823
292252718
381843915
49221-1512
57195-610
68220-29
78214-636
89270-686

NAJBLIŻSZE MECZE

DataGospodarzeWynikGoście
Zgoda Ruda ŚląskaImperium II Katowice
Start PietrowiceZgoda Ruda Śląska
Zgoda Ruda ŚląskaHandball Rzeszów
TOR Dobrzeń Wlk.Zgoda Ruda Śląska
Zgoda Ruda ŚląskaStart Michałkowice
CracoviaZgoda Ruda Śląska

KS Bystra — Zgoda Ruda Śl. B-ce

2 marca 2019
Juniorki Młodsze

OSTATNI MECZ

Juniorki Młodsze
2018/19
Kompleks Sportowy Hajduki

TABELA ŚLĄSKIEJ LIGI JUNIOREK MŁ.

Poz.DrużynaMBrS+/-Pkt
11432212633
2112358830
31021613527
4132974427
515441827
612309-3418
714377-3012
814447-6112
914350-749
1013430-2020

NAJBLIŻSZE MECZE

DataGospodarzeWynikGoście
KS BystraZgoda Ruda Śl. B-ce
Zgoda Ruda Śl. B-ceSośnica Gliwice

NASTĘPNY MECZ GR.I

Sośnica Gliwice — Zgoda Ruda Śl. B-ce

4 marca 2019
Młodziczki gr. I

NASTĘPNY MECZ GR.II

Zgoda II Ruda Śl. — Skałka II Świętochłowice

28 lutego 2019
Młodziczki gr. II

OSTATNI MECZ GR.I

Młodziczki gr. I
2018/19
Hala Zgody Bielszowice

OSTATNI MECZ GR.II

Śląska Liga Młodziczek gr.I

Poz.DrużynaMZzkpkRPBrZBrS+/-Pkt
11211000143922821133
21211000137019617433
31211000142327714633
4139000435124310827
513700063953643121
61250007323322115
71350008303370-6715
814300011296470-1749
913200011216361-1456
1014000014218503-2850

Śląska Liga Młodziczek gr.II

Poz.DrużynaMZzkpkRPBrZBrS+/-Pkt
17600011981386018
275000225114910215
37500021971603715
47410022061475914
5740003174166812
6720005133178-456
771000672212-1403
870010691172-811

NAJBLIŻSZE MECZE GR.I

DataGospodarzeWynikGoście
Sośnica GliwiceZgoda Ruda Śl. B-ce
Zgoda Ruda Śl. B-ceMTS Żory
MOSM TychyZgoda Ruda Śl. B-ce
Zgoda Ruda Śl. B-ceStart Michałkowice
KS BystraZgoda Ruda Śl. B-ce

NAJBLIŻSZE MECZE GR.II

DataGospodarzeWynikGoście
Zgoda II Ruda Śl.Skałka II Świętochłowice
KS II BystraZgoda II Ruda Śl.
Zgoda II Ruda Śl.MKS Ustroń
Zgoda II Ruda Śl.Zagłębie Sosnowiec
Sośnica II GliwiceZgoda II Ruda Śl.
AH Ruch II ChorzówZgoda II Ruda Śl.
Zgoda II Ruda Śl.Start Pietrowice