SP9 Legnica — Zgoda Ruda Śl. B-ce

Szczegóły

Data Czas League Sezon Kolejka Pełny czas bez dogrywki
6 czerwca 2019r. (czwartek) g.16:15 Puchar ZPRP Młodziczek 2018/19 1 50'

Wyniki

DrużynaWynik1 połowaKarneWynik
SP9 Legnica20106Zwycięstwo Karne
Zgoda Ruda Śl. B-ce2095Przegrana Karne
20 - 20
Pełny czas bez dogrywki

miejsce

OSiR Legnica
Lotnicza 52, 59-200 Legnica, Polska

SP9 Legnica

# Zawodnik Poz. Mecze Punkty Bramki Upomnienia Wykluczenie Dyskwalifikacja Kara dodatkowa
Bohun HannaRozgrywająca0000000
Borowa WeronikaSkrzydłowa1100000
Chmielarczyk DominikaRozgrywająca0000000
Cyman NinaSkrzydłowa0000000
Demiańczuk KarolinaKołowa0000000
Doroba OliwiaRozgrywająca1320000
Dowiat AngelikaSkrzydłowa0000000
Gdula NataliaKołowa1540000
Glinka EmiliaRozgrywająca0000000
Hybsz WeronikaRozgrywająca0000000
Iwan EmiliaRozgrywająca0000000
Kaździoł PaulinaRozgrywająca0000000
Lange ElżbietaRozgrywająca1670200
Lange PaulinaBramkarka1100000
Lewandowska OliwiaRozgrywająca0000000
Mauer MartynaSkrzydłowa0000000
Misiewicz MartynaRozgrywająca0000000
Niedzielenko WiktoriaSkrzydłowa1231100
Nowacka MartynaRozgrywająca0000000
Nowak AmeliaSkrzydłowa0000000
Piechota ZuzannaBramkarka1100000
Pleśniak MartynaRozgrywająca0000000
Podkówka MałgorzataRozgrywająca0000000
Popielska NikolaRozgrywająca0000000
Przybył JoannaRozgrywająca0000000
Rusin DominikaBramkarka1100000
Rybotycka MajaRozgrywająca0000000
Salecka AmeliaRozgrywająca0000000
Stelmach JuliaKołowa1-100200
Strójwąs JuliaRozgrywająca1001000
Szott DorotaRozgrywająca0000000
Szuk NataliaRozgrywająca1111000
Szymczyk LenaSkrzydłowa0000000
Tęcza WeronikaRozgrywająca0000000
Wańkowicz DariaRozgrywająca1230200
Warzecha NikolaSkrzydłowa0000000
Wiśniewska MarikaSkrzydłowa1-100200
Wyroda JuliaKołowa0000000
Zarębska ZuzannaRozgrywająca0000000
 Suma 1321203900

Zgoda Ruda Śl. B-ce

# Zawodnik Poz. Mecze Punkty Bramki Upomnienia Wykluczenie Dyskwalifikacja Kara dodatkowa
Bodzianowska MartaRozgrywająca1320000
Hajda MartynaRozgrywająca1880100
Lessner NikolaBramkarka1100000
Sierant DariaRozgrywająca0000000
Szydełko NataliaRozgrywająca1011100
Wilczyńska JuliaRozgrywająca0000000
Dera OliwiaRozgrywająca1100000
Gontarek JustynaBramkarka0000000
Pietryga WiktoriaRozgrywająca1551000
Skiba WiktoriaRozgrywająca1100000
Szewczyk OliwiaSkrzydłowa1440100
Madej DominikaRozgrywająca0000000
3Mynarek MagdalenaRozgrywająca0000000
17Gardian NataliaKołowa1-101100
 Suma 922203400

Trener A/Trener B: Adam Michalski
Trener C: Józef Szmatłoch