KS Zgoda Ruda Śląska — SPR Gliwice

Szczegóły

Data Czas League Sezon Kolejka Pełny czas bez dogrywki Widzów
5 października 2019r. (sobota) g.16:00 I Liga 2019/20 3 60' 290

Wyniki

DrużynaWynik1 połowaKarneWynik
Zgoda Ruda Śląska25125Zwycięstwo Karne
SPR Gliwice25124Przegrana Karne
25 - 25
Pełny czas bez dogrywki

miejsce

Hala Zgody Bielszowice
Sportowców 10, 41-711 Ruda Śląska, Polska

Zgoda Ruda Śląska

# Zawodnik Poz. Mecze Punkty Bramki Upomnienia Wykluczenie Dyskwalifikacja Kara dodatkowa
2Zioła AgnieszkaRozgrywająca144 (12', 14', 46', 50')1 (13')000
3Krzysteczko MartynaRozgrywająca1100000
5Nawrocka DariaRozgrywająca121 (58')0000
6Kulik PaulinaSkrzydłowa10001 (22:48')00
8Kita NataliaRozgrywająca133 (8', 30', 60')1 (18')000
9Zelek GabrielaRozgrywająca112 (17', 26k')1 (19')1 (26:52')00
10Zawada KingaSkrzydłowa154 (38', 44', 48', 54')0000
11Kuberek MagdalenaSkrzydłowa121 (2')0000
12Podsiedlik NataliaBramkarka1100000
13Skubacz JuliaRozgrywająca1100000
14Korbel OliwiaSkrzydłowa132 (6', 28')0000
15Krzymińska MałgorzataRozgrywająca166 (25', 40k', 46k', 51k', 59k', 60')01 (31:41')00
16Wróbel PatrycjaBramkarka1100000
18Kawalec KarolinaRozgrywająca10001 (46:24')00
19Chruścińska MałgorzataRozgrywająca122 (10k', 18')01 (46:24')00
21Cuber JustynaBramkarka0000000
 Suma 1532253500

Trener A: Płatek Marek
Trener C: Adam Michalski

SPR Gliwice

# Zawodnik Poz. Mecze Punkty Bramki Upomnienia Wykluczenie Dyskwalifikacja Kara dodatkowa
4Reichel MagdalenaSkrzydłowa1100000
7Walus PaulinaSkrzydłowa121 (37')0000
8Sermak JoannaSkrzydłowa132 (8', 15')0000
9Golec KarolinaSkrzydłowa132 (24', 26')0000
10Kostrzewska PaulinaRozgrywająca144 (14', 21k', 27k', 38')01 (42:10')00
12Zizulewska KlaudiaBramkarka1100000
13Drażyk AgnieszkaRozgrywająca135 (2', 13k', 18k', 23', 58')1 (10')2 (23:59', 51:31')00
14Olejarczyk AleksandraRozgrywająca122 (3', 34')1 (22')000
15Smodis HannaKołowa121 (48')0000
17Markiewicz AleksandraRozgrywająca165 (33', 35k', 39', 43k', 49')0000
21Wojciechowska EwelinaRozgrywająca121 (60')0000
22Zwolenik OlgaSkrzydłowa0000000
23Łuczyk PaulinaSkrzydłowa122 (53', 55')1 (9')000
24Zalewska WeronikaRozgrywająca1100000
26Klich WeronikaRozgrywająca1100000
66Mazurczyk AdriannaBramkarka1100000
 Suma 1534253300

Trener B: Piorun Marta

Officials

Sędzia GłównySekretarzCzas
Pazur Mirosław (Ruda Śląska)
Schiwon Grzegorz (Zabrze)
Majka Marek (Gliwice)Wojtyczka Grzegorz (Chorzów)