KS Zgoda Ruda Śląska — Korona Handball Kielce

Szczegóły

Data Czas Liga Sezon Kolejka Pełny czas bez dogrywki Widzów
16 listopada 2019r. g.16:00 I Liga 2019/20 8 60' 100

Wyniki

KlubWynik1 połowaWynik
Zgoda Ruda Śląska2311Przegrana
Korona Kielce4223Zwycięstwo
23 - 42
Pełny czas bez dogrywki

Miejsce spotkania

Hala Zgody Bielszowice
Sportowców 10, 41-711 Ruda Śląska, Polska

Zgoda Ruda Śląska

# Zawodnik Poz. Mecze Punkty Bramki Upomnienia Wykluczenie Dyskwalifikacja Kara dodatkowa
1Zimowska AgnieszkaBramkarka1100000
2Zioła AgnieszkaRozgrywająca121 (56')0000
3Krzysteczko MartynaRozgrywająca154 (20', 38', 41', 43')0000
5Nawrocka DariaRozgrywająca121 (28')0000
6Kulik PaulinaSkrzydłowa13301 (27:42')00
7Prokop JessicaKołowa112 (30k', 30')02 (16:09', 22:20')00
8Kita NataliaRozgrywająca1100000
9Biernacka GabrielaRozgrywająca134 (5', 13', 18k', 47k')02 (18:13', 48:50')00
10Zawada KingaSkrzydłowa1100000
11Kuberek MagdalenaSkrzydłowa121 (57')0000
12Podsiedlik NataliaBramkarka1100000
14Urynowicz OliwiaSkrzydłowa111 (2')01 (9:27')00
15Krzymińska MałgorzataRozgrywająca134 (2', 16', 35', 44')02 (5:08', 7:57')00
18Kawalec KarolinaRozgrywająca132 (32', 39')0000
19Chruścińska MałgorzataRozgrywająca10001 (52:34')00
16Cierpioł PatrycjaBramkarka1100000
 Łącznie 1630230900

Trener A: Płatek Marek
Osoba towarzysząca: Piotr Depta

Korona Kielce

# Zawodnik Poz. Mecze Punkty Bramki Upomnienia Wykluczenie Dyskwalifikacja Kara dodatkowa
7Zimnicka SandraSkrzydłowa121 (12')0000
8Więckowska DominikaRozgrywająca144 (20', 27', 35', 59')01 (41:57')00
11Młynarska AgnieszkaRozgrywająca143 (53', 55', 60')0000
12Chodakowska MartaBramkarka1100000
16Hibner MałgorzataBramkarka1100000
17Więckowska MagdaRozgrywająca155 (8', 8k', 32', 36', 51')01 (53:58')00
21Skowrońska MagdalenaKołowa154 (11', 19', 24', 26')0000
22Syncerz HonorataRozgrywająca11011 (3', 6k', 7k', 9k', 17k', 21', 23k', 30k', 39k', 43k', 49k')1 (5')1 (30:27')00
24Szymanik MartynaBrak1210000
25Mochocka KarolinaKołowa122 (44', 45')01 (46:02')00
27Jach NataliaSkrzydłowa122 (25', 28')01 (28:57')00
28Piwowarczyk PaulinaRozgrywająca101 (37')1 (7')1 (10:42')00
88Parandij OłesiaSkrzydłowa165 (28', 29', 52', 56', 56')0000
94Kędzior MagdalenaSkrzydłowa133 (4', 17', 42')01 (17:44')00
 Łącznie 1447422700

Osoba towarzysząca: Demko Krzysztof
Trener A: Tetelewski Paweł
Osoba towarzysząca: Obara-Łosak Agata

Sędziowie

Sędzia GłównySekretarzCzas
Jac Krzysztof (Tarnów)
Wrona Marcin (Wierzchosławice)
Majka Marek (Gliwice)Gajos Janusz (Katowice)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.