Szczegóły Data Czas Liga Sezon Kolejka Widzów 28 października 2019r. g.16:00 Śląska Liga Młodziczek gr. II 2019/20 6 37 WynikiDrużynaWynik1 połowaWynikKS Bystra169PrzegranaPogoń 1945 Zabrze3015Zwycięstwo KS BystraPogoń 1945 Zabrze 28 października 2019r. 16 – 30 Pełny czas bez dogrywki Miejsce wydarzenia Gimnazjum im. Juliana Fałata w Bystrej Szczyrkowska 2, 43-360 Bystra, Polska KS Bystra # Zawodnik […]
KS Bystra (M.) — SPR Pogoń 1945 Zabrze (M.)
Szczegóły
Data | Czas | Liga | Sezon | Kolejka | Widzów |
---|---|---|---|---|---|
28 października 2019r. | g.16:00 | Śląska Liga Młodziczek gr. II | 2019/20 | 6 | 37 |
Wyniki
Drużyna | Wynik | 1 połowa | Wynik |
---|---|---|---|
KS Bystra | 16 | 9 | Przegrana |
Pogoń 1945 Zabrze | 30 | 15 | Zwycięstwo |
KS BystraPogoń 1945 Zabrze
16 - 30Pełny czas bez dogrywki |
Miejsce wydarzenia
Gimnazjum im. Juliana Fałata w Bystrej |
---|
Szczyrkowska 2, 43-360 Bystra, Polska |
KS Bystra
# | Zawodnik | Poz. | Me | Pkt | Br | ŻK | 2m | CzK | KD |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Adamczyk Julia | Skrzydłowa | 1 | 3 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Balas Weronika | Rozgrywająca | 1 | 3 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Błasiak Karolina | Brak | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Czarnynoga Jolanta | Rozgrywająca | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Duraj Natalia | Brak | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Matuła Julia | Rozgrywająca | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Małysiak Julia | Rozgrywająca | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Polak Julia | Brak | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Polak Patrycja | Brak | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Sosna Zuzanna | Skrzydłowa | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Stypa Joanna | Rozgrywająca | 1 | 5 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Szatanik Julia | Skrzydłowa | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Wagner Martyna | Bramkarka | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Wysowska Oliwia | Rozgrywająca | 1 | 5 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Łącznie | 12 | 26 | 16 | 0 | 2 | 0 | 0 |
Trener B: Węgrzyn Marcin
Pogoń 1945 Zabrze
# | Zawodnik | Poz. | Me | Pkt | Br | ŻK | 2m | CzK | KD |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Borkowska Martyna | Bramkarka | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Duda Julia | Rozgrywająca | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Fedko Aleksandra | Brak | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Garus Jesica | Kołowa | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Grad Zuzanna | Bramkarka | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Janowicz Oliwia | Rozgrywająca | 1 | 5 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Koschny Nicola | Skrzydłowa | 1 | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
Kowal Agnieszka | Rozgrywająca | 1 | 8 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Kurasz Julia | Brak | 1 | 4 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
Przybylska Eliza | Rozgrywająca | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
Sołtysiak Maria | Bramkarka | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Stępniowska Weronika | Brak | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Thiemel Zuzanna | Skrzydłowa | 1 | 6 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Wajda Sara | Skrzydłowa | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Śluz Zuzanna | Skrzydłowa | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Łącznie | 14 | 41 | 30 | 3 | 0 | 0 | 0 |
Trener C: Grzesiczek Adam
Sędziowie
Sędzia Główny |
---|
Krawczyk Rafał (Łaziska Górne) Wojtyczka Grzegorz (Chorzów) |