Szczegóły Data Czas Liga Sezon Kolejka Widzów 11 października 2019r. g.15:00 Śląska Liga Juniorek Młodszych 2019/20 3 50 WynikiDrużynaWynik1 połowaWynikSośnica II Gliwice2415ZwycięstwoAH Ruch Chorzów124Przegrana Sośnica II GliwiceAH Ruch Chorzów 11 października 2019r. 24 – 12 Pełny czas bez dogrywki Miejsce wydarzenia TUR Gliwice Hala Widowiskowo-sportowa 44-103 Gliwice, Polska Sośnica II Gliwice # Zawodnik Poz. Me […]
SPR Sośnica II Gliwice (J.M.) — Akademia Handballu Ruch Chorzów (J.M.)
Szczegóły
Data | Czas | Liga | Sezon | Kolejka | Widzów |
---|---|---|---|---|---|
11 października 2019r. | g.15:00 | Śląska Liga Juniorek Młodszych | 2019/20 | 3 | 50 |
Wyniki
Drużyna | Wynik | 1 połowa | Wynik |
---|---|---|---|
Sośnica II Gliwice | 24 | 15 | Zwycięstwo |
AH Ruch Chorzów | 12 | 4 | Przegrana |
Sośnica II GliwiceAH Ruch Chorzów
24 - 12Pełny czas bez dogrywki |
Miejsce wydarzenia
TUR Gliwice Hala Widowiskowo-sportowa |
---|
44-103 Gliwice, Polska |
Sośnica II Gliwice
# | Zawodnik | Poz. | Me | Pkt | Br | ŻK | 2m | CzK | KD |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Korzec Karolina | Bramkarka | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Piernikarczyk Oliwia | Rozgrywająca | 1 | 5 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Okuńska Nikola | Rozgrywająca | 1 | 3 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Wejknis Martyna | Kołowa | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
Kogut Paulina | Skrzydłowa | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Kanteluk Martyna | Rozgrywająca | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
Wajsprych Natalia | Rozgrywająca | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Surlas Aleksandra | Skrzydłowa | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Wach Natalia | Rozgrywająca | 1 | 5 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Ogórek Alicja | Bramkarka | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Gregorczyk Aleksandra | Rozgrywająca | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Wawro Martyna | Rozgrywająca | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Kaczor Jagoda | Rozgrywająca | 1 | 5 | 5 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
Hajda Martyna | Rozgrywająca | 1 | 5 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Lessner Nikola | Bramkarka | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Łącznie | 14 | 31 | 24 | 3 | 4 | 0 | 0 |
Trener B: Świszcz Anna
Trener B: Łącz Iwona
AH Ruch Chorzów
# | Zawodnik | Poz. | Me | Pkt | Br | ŻK | 2m | CzK | KD |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Bagińska Kinga | Rozgrywająca | 1 | 2 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Ciołek Nicole | Skrzydłowa | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Fornalczyk Julia | Bramkarka | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Gardian Julia | Rozgrywająca | 1 | 6 | 6 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
Gieca Nicole | Rozgrywająca | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Hojeńska Julia | Kołowa | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Krupa Aleksandra | Kołowa | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Maj Martyna | Rozgrywająca | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Nowakowska Alicja | Kołowa | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Łącznie | 9 | 18 | 12 | 1 | 2 | 0 | 0 |
Trener B: Wasiuk Krystyna
Sędziowie
Sędzia Główny | Sekretarz |
---|---|
Boczek Michał (Piekary Śląskie) Pazur Leszek (Ruda Śląska) | Szumański Ireneusz (Niewiesze) |