Szczegóły Data Czas Liga Sezon Kolejka Widzów 24 września 2019r. g.15:00 Śląska Liga Juniorek Młodszych 2019/20 1 50 WynikiDrużynaWynik1 połowaWynikPogoń 1945 Zabrze3715ZwycięstwoAH Ruch Chorzów219Przegrana Pogoń 1945 ZabrzeAH Ruch Chorzów 24 września 2019r. 37 – 21 Pełny czas bez dogrywki Miejsce wydarzenia Zabrze, Hala Widowiskowo Sportowa Pogoń, ul. Wolności 406 Wolności 412, Zabrze, Polska Pogoń 1945 […]
SPR Pogoń 1945 Zabrze (J.M.) — Akademia Handballu Ruch Chorzów (J.M.)
Szczegóły
Data | Czas | Liga | Sezon | Kolejka | Widzów |
---|---|---|---|---|---|
24 września 2019r. | g.15:00 | Śląska Liga Juniorek Młodszych | 2019/20 | 1 | 50 |
Wyniki
Drużyna | Wynik | 1 połowa | Wynik |
---|---|---|---|
Pogoń 1945 Zabrze | 37 | 15 | Zwycięstwo |
AH Ruch Chorzów | 21 | 9 | Przegrana |
Pogoń 1945 ZabrzeAH Ruch Chorzów
37 - 21Pełny czas bez dogrywki |
Miejsce wydarzenia
Zabrze, Hala Widowiskowo Sportowa Pogoń, ul. Wolności 406 |
---|
Wolności 412, Zabrze, Polska |
Pogoń 1945 Zabrze
# | Zawodnik | Poz. | Me | Pkt | Br | ŻK | 2m | CzK | KD |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Przybylska Weronika | Rozgrywająca | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Szlęk Maria | Bramkarka | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Machulik Nikola | Kołowa | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Krawczyk Kamila | Rozgrywająca | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Hawryluk Martyna | Kołowa | 1 | 6 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Gwóźdź Natalia | Rozgrywająca | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Piątek Martyna | Rozgrywająca | 1 | 13 | 12 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Nasiłowska Magdalena | Skrzydłowa | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
Czapla Kamila | Bramkarka | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Warzecha Alicja | Rozgrywająca | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Bednarczyk Joanna | Rozgrywająca | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Copik Julia | Rozgrywająca | 1 | 9 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Jakubiec Dominika | Skrzydłowa | 1 | 11 | 11 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Łącznie | 13 | 48 | 37 | 1 | 1 | 0 | 0 |
AH Ruch Chorzów
# | Zawodnik | Poz. | Me | Pkt | Br | ŻK | 2m | CzK | KD |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Bagińska Kinga | Rozgrywająca | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Ciołek Nicole | Skrzydłowa | 1 | 2 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Fornalczyk Julia | Bramkarka | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Fronczek Magdalena | Skrzydłowa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Gardian Julia | Rozgrywająca | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Gieca Nicole | Rozgrywająca | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Hojeńska Julia | Kołowa | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Krupa Aleksandra | Kołowa | 1 | 4 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Maj Martyna | Rozgrywająca | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Małyska Paulina | Rozgrywająca | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Nowakowska Alicja | Kołowa | 1 | 12 | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Szatańska Nikola | - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Szulc Setia | Rozgrywająca | 1 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
Słup Karolina | Rozgrywająca | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Łącznie | 11 | 26 | 21 | 1 | 5 | 0 | 0 |
Sędziowie
Sędzia Główny | Sekretarz |
---|---|
Górczyk Dawid (Bytom) Witkowicz Krzysztof (Mysłowice) | Majka Marek (Gliwice) |