Szczegóły Data Czas Liga Sezon Kolejka 27 listopada 2022r. g.15:00 II Liga 2022/23 6 WynikiDrużynaWynik1 połowaWynikKS Bystra3415ZwycięstwoUKS Pawonków2314Przegrana KS BystraUKS Pawonków 27 listopada 2022r. 34 – 23 Pełny czas bez dogrywki Miejsce wydarzenia Hala GOSiR w Wilkowicach, Szkolna 8A Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Wilkowicach, 8a, Szkolna, Górne Wilkowice, Wilkowice, gmina Wilkowice, powiat bielski, […]
KS Bystra — UKS Pawonków
Szczegóły
Data | Czas | Liga | Sezon | Kolejka |
---|---|---|---|---|
27 listopada 2022r. | g.15:00 | II Liga | 2022/23 | 6 |
Wyniki
Drużyna | Wynik | 1 połowa | Wynik |
---|---|---|---|
KS Bystra | 34 | 15 | Zwycięstwo |
UKS Pawonków | 23 | 14 | Przegrana |
KS BystraUKS Pawonków
34 - 23Pełny czas bez dogrywki |
Miejsce wydarzenia
Hala GOSiR w Wilkowicach, Szkolna 8A |
---|
Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Wilkowicach, 8a, Szkolna, Górne Wilkowice, Wilkowice, gmina Wilkowice, powiat bielski, województwo śląskie, 43-365, Polska |
KS Bystra
# | Zawodnik | Poz. | Me | Pkt | Br | ŻK | 2m | CzK | KD |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Kąkol Emilia | Bramkarka | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Ostrowska Oliwia | Rozgrywająca | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Małysiak Julia | Rozgrywająca | 1 | 2 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Wrona Natalia | Kołowa | 1 | 2 | 3 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
Matuła Julia | Rozgrywająca | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Tran Minh Magdalena | Skrzydłowa | 1 | 9 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Gruca Zuzanna | Rozgrywająca | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Petryna Roksana | Kołowa | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Habla Klaudia | Rozgrywająca | 1 | 6 | 6 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Pawelec Aneta | Skrzydłowa | 1 | 6 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Hutyra Klaudia | Skrzydłowa | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Zubek Dominika | Rozgrywająca | 1 | 3 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Sofka Katarzyyna | Bramkarka | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Jaszczuk Kinga | Bramkarka | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Łącznie | 13 | 40 | 34 | 0 | 7 | 0 | 0 |
Trener B: Kubica Roman
UKS Pawonków
# | Zawodnik | Poz. | Me | Pkt | Br | ŻK | 2m | CzK | KD |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Popenda Martyna | Rozgrywająca | 1 | 10 | 10 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
Szeliga Kaja | Rozgrywająca | 1 | 2 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Szeliga Julia | Rozgrywająca | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Świerc Klaudia | Skrzydłowa | 1 | 6 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Skubała Kamila | Skrzydłowa | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
Nadolna Daria | Bramkarka | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Bryś Weronika | Rozgrywająca | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Koza Magdalena | Rozgrywająca | 1 | 4 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Szampera Aurelia | Rozgrywająca | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Kapłon Milena | Bramkarka | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Kopyto Marta | Bramkarka | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Wacławczyk Karolina | Rozgrywająca | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Łącznie | 11 | 29 | 23 | 1 | 4 | 0 | 0 |
Trener B: Motyka Andrzej
Osoba towarzysząca: Radek Wojciech
Trener C: Sternik Adrian
Sędziowie
Sędzia Główny | Sekretarz | Czas |
---|---|---|
Leszczyniak Dawid (Katowice) Szostok Marcin (Łaziska Górne) | Zubek Marcin (Bytom) | Ziemiański Kajetan (Bielsko-Biała) |