Szczegóły Data Czas Liga Sezon Kolejka 23 października 2022r. g.14:00 II Liga 2022/23 3 WynikiDrużynaWynik1 połowaWynikKS Dąbrowa2511PrzegranaKS Bystra3315Zwycięstwo KS DąbrowaKS Bystra 23 października 2022r. 25 – 33 Pełny czas bez dogrywki Miejsce wydarzenia Hala sportowa PSP w Dąbrowie, ul. Szkolna 6 Tęczowa, Dąbrowa, gmina Dąbrowa, powiat opolski, województwo opolskie, 49-120, Polska KS Dąbrowa # Zawodnik […]
KS Dąbrowa — KS Bystra
Szczegóły
Data | Czas | Liga | Sezon | Kolejka |
---|---|---|---|---|
23 października 2022r. | g.14:00 | II Liga | 2022/23 | 3 |
Wyniki
Drużyna | Wynik | 1 połowa | Wynik |
---|---|---|---|
KS Dąbrowa | 25 | 11 | Przegrana |
KS Bystra | 33 | 15 | Zwycięstwo |
KS DąbrowaKS Bystra
25 - 33Pełny czas bez dogrywki |
Miejsce wydarzenia
Hala sportowa PSP w Dąbrowie, ul. Szkolna 6 |
---|
Tęczowa, Dąbrowa, gmina Dąbrowa, powiat opolski, województwo opolskie, 49-120, Polska |
KS Dąbrowa
# | Zawodnik | Poz. | Me | Pkt | Br | ŻK | 2m | CzK | KD |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Bucyk Małgorzata | Bramkarka | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Nowak Paulina | Kołowa | 1 | 5 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Bielang Paulina | Skrzydłowa | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Wilk Oliwia | Rozgrywająca | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
Cisowska Małgorzata | Skrzydłowa | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Kapuścik Joanna | Rozgrywająca | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | |
Kuźmik Bożena | Rozgrywająca | 1 | 4 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Florianowicz Natalia | Kołowa | 1 | 1 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
Szeremeta Patrycja | Kołowa | 1 | 2 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Szlensog Julia | Bramkarka | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Szeremeta Paulina | Rozgrywająca | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Bucyk Patrycja | Rozgrywająca | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Patyk Karolina | Skrzydłowa | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Nastałek Nina | Rozgrywająca | 1 | 11 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Mendel Nadia | Rozgrywająca | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Drej Magdalena | Rozgrywająca | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Łącznie | 15 | 33 | 25 | 0 | 6 | 1 | 0 |
KS Bystra
# | Zawodnik | Poz. | Me | Pkt | Br | ŻK | 2m | CzK | KD |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Kąkol Emilia | Bramkarka | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Ostrowska Oliwia | Rozgrywająca | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Małysiak Julia | Rozgrywająca | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Wrona Natalia | Kołowa | 1 | 5 | 5 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Matuła Julia | Rozgrywająca | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Tran Minh Magdalena | Skrzydłowa | 1 | 4 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Gruca Zuzanna | Rozgrywająca | 1 | 2 | 3 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
Habla Klaudia | Rozgrywająca | 1 | 4 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Pawelec Aneta | Skrzydłowa | 1 | 10 | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Hutyra Klaudia | Skrzydłowa | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Zubek Dominika | Rozgrywająca | 1 | 4 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Sofka Katarzyyna | Bramkarka | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Łącznie | 12 | 38 | 33 | 0 | 7 | 0 | 0 |
Sędziowie
Sędzia Główny |
---|
Klimkowicz Paweł (Opole) Stonoga Mateusz (Ozimek) |