Śląska Liga Młodziczek gr.I

Bramkarka

ZawodnikPoz.MeczeBramkiUpomnieniaWykluczenieDyskwalifikacjaKara dodatkowaWzrostWaga
Gontarek JustynaBramkarka180100014838
Lessner NikolaBramkarka180000016460

Rozgrywająca

ZawodnikPoz.MeczeBramkiUpomnieniaWykluczenieDyskwalifikacjaKara dodatkowaWzrostWaga
Madej DominikaRozgrywająca177000014840
Mynarek MagdalenaRozgrywająca189120015745
Sierant DariaRozgrywająca1828220016555
Dera OliwiaRozgrywająca1829110015243
Bodzianowska MartaRozgrywająca1830100017064
Wilczyńska JuliaRozgrywająca1834320015543
Skiba WiktoriaRozgrywająca1837530015745
Pietryga WiktoriaRozgrywająca17865200--
Szydełko NataliaRozgrywająca18909110017053
Hajda MartynaRozgrywająca18180730016258

Skrzydłowa

ZawodnikPoz.MeczeBramkiUpomnieniaWykluczenieDyskwalifikacjaKara dodatkowaWzrostWaga
Szewczyk OliwiaSkrzydłowa1886520015640

Kołowa

ZawodnikPoz.MeczeBramkiUpomnieniaWykluczenieDyskwalifikacjaKara dodatkowaWzrostWaga
Gardian NataliaKołowa1856360015847

Finał Pucharu ZPRP Młodziczek

DataGospodarzeWynikGoście

1/2 Pucharu ZPRP Młodziczek

DataGospodarzeWynikGoście

Puchar ZPRP Młodziczek gr.O

Poz.DrużynaMZzkpkRPBrZBrS+/-Pkt
1330000726579
2320001727026
3310002746863
43000036681-150

OSTATNI MECZ

II Liga
2018/19
Hala 100-lecia KS Cracovia

TABELA II LIGI

Poz.DrużynaMBrS+/-Pkt
11427614438
21431910833
314373-127
414372-2420
514390-1215
614405-6913
714349-6012
814423-8610

NAJBLIŻSZE MECZE

DataGospodarzeWynikGoście

OSTATNI MECZ

Śląska Liga Juniorek Młodszych
2018/19
Hala Zgody Bielszowice

TABELA ŚLĄSKIEJ LIGI JUNIOREK MŁ.

Poz.DrużynaMBrS+/-Pkt
11839715651
21841624348
31843114842
4184461730
518537-230
618437-1830
718514-5915
818567-8415
918492-1329
1018600-2690

NAJBLIŻSZE MECZE

DataGospodarzeWynikGoście

STATYSTYKI

ZawodnikMeczeBramkiUpomnieniaWykluczenieDyskwalifikacjaKara dodatkowa
Hajda Martyna1714312410
Szewczyk Oliwia18711400
Pietryga Wiktoria156221200
Kania Joanna14426800
Bodzianowska Marta16403000
Szydełko Natalia153131000
Skiba Wiktoria171810610
Wilczyńska Julia16161100
Sierant Daria16143200
Dera Oliwia1490100
Piwczyk Wiktoria1362500
Madej Dominika720100
Lessner Nikola1510000
Gontarek Justyna1300100

1/16 Pucharu ZPRP Młodziczek gr.E

Poz.DrużynaMZzkpkRPBrZBrS+/-Pkt
19800012591827724
23300008869199
33200018573126
4320001727026
5310002746863
63100026380-173
73100025681-253
80000000000
93000036681-150
103000037595-200
113000034685-390

OSTATNI MECZ GR.I

Śląska Liga Młodziczek gr. I
2018/19
Gimnazjum im. Juliana Fałata w Bystrej

OSTATNI MECZ GR.II

Śląska Liga Młodziczek gr. II
2018/19
Hala Zgody Bielszowice

Śląska Liga Młodziczek gr.I

Poz.DrużynaMZzkpkRPBrZBrS+/-Pkt
11817000167231435851
21815000353332420945
31815000360242617645
41812000649836413436
5181000085294864330
6188000105254972824
718700011402507-10521
818300015368600-2329
918200016299537-2386
1018100017298671-3733

Śląska Liga Młodziczek gr.II

Poz.DrużynaMZzkpkRPBrZBrS+/-Pkt
11412100147425222238
21411000352929623333
314900054133446927
41480105363361225
51460107304372-6819
61451008319370-5117
714110012142431-2895
814101012228346-1184

NAJBLIŻSZE MECZE GR.I

DataGospodarzeWynikGoście
Zgoda Ruda Śl. B-ceVarsovia

NAJBLIŻSZE MECZE GR.II

DataGospodarzeWynikGoście

OSTATNI MECZ GR.I

Śląska Liga Dziewcząt gr.I
2018/19
Hala Zgody Bielszowice

Śląska Liga Dziewcząt gr.I

Poz.DrużynaMZzkpkRPBrZBrS+/-Pkt
12019010053320333058
21917100143820023853
3201310063632778641
4191210062772364138
520900011249307-5827
620801011329332-325
719700012336413-7721
818700011189272-8321
920602012220302-8220
1020510014253347-9417
1119000019115413-2980

NAJBLIŻSZE MECZE GR.I

DataGospodarzeWynikGoście

Dziewczęta II

TABELA ŚLĄSKIEJ LIGI DZIEWCZĄT GR.II/A.

Poz.DrużynaMBrS+/-Pkt
1163218448
216961533
316108-2027
416114-6712
516145-1120

OSTATNI MECZ

Śląska Liga Dziewcząt gr.II/B
2018/19
Hala widowiskowo-sportowa Sośnica

TABELA ŚLĄSKIEJ LIGI DZIEWCZĄT GR.II/B.

Poz.DrużynaMBrS+/-Pkt
16331218
2648-25
3660-104

NAJBLIŻSZE MECZE

DataGospodarzeWynikGoście

STATYSTYKI

ZawodnikMeczeBramkiUpomnieniaWykluczenieDyskwalifikacjaKara dodatkowa
Pietrowska Nikola6241000
Lewandowska Zuzanna6120000
Kurek Marta680000
Holewa Dominika640000
Macha Michalina610000
Długołęcka Patrycja411000
Echolc Natalia600000
Świtała Aleksandra500000
Dumin Martyna200000
Biela Maja000000

OSTATNI MECZ

Śląska Liga Dziewcząt gr.II/C
2018/19
Gimnazjum im. Juliana Fałata w Bystrej

TABELA ŚLĄSKIEJ LIGI DZIEWCZĄT GR.II/C.

Poz.DrużynaMBrS+/-Pkt
1163710348
216556234
31695123
416139-5812
516169-1083

NAJBLIŻSZE MECZE

DataGospodarzeWynikGoście

STATYSTYKI

ZawodnikMeczeBramkiUpomnieniaWykluczenieDyskwalifikacjaKara dodatkowa
Gozdecka Zuzanna1450000
Godula Sara1050000
Sala Nicola1430000
Świtała Nikola510000
Gacka Kinga1400000
Gozdecka Emilia1400000
Paszek Karolina1000000
Szczerbowska Laura000000
Poz.DrużynaMZzkpkPBrZBrS+/-Pkt
116150102084416446
21611005130735733
3169106108515729
4164001273137-6412
5160001624238-2140