II liga 2018/19

Bramkarka

ZawodnikMeczeBramkiUpomnieniaWykluczenieDyskwalifikacjaKara dodatkowaWzrostWaga
Podsiedlik Natalia70000016664
Wieczorek Paulina20000016657
Zimowska Agnieszka70000017390

Rozgrywająca

ZawodnikMeczeBramkiUpomnieniaWykluczenieDyskwalifikacjaKara dodatkowaWzrostWaga
Chruścińska Małgorzata10000017083
Kita Natalia49410016361
Olszynka Anna722200016462
Pastuszka Julia33000015550
Samol Anna622320017368
Skubacz Julia730120017455
Zelek Gabriela639431017964
Łukasiewicz Julia530010017262

Skrzydłowa

ZawodnikMeczeBramkiUpomnieniaWykluczenieDyskwalifikacjaKara dodatkowaWzrostWaga
Dawidowicz Katarzyna21000016580
Górnioczek Martyna00000015847
Kuberek Magdalena720110016554
Nasiłowska Magdalena22000015955
Siedlarek Dominika52010017058
Zawada Kinga31011017063

Kołowa

ZawodnikMeczeBramkiUpomnieniaWykluczenieDyskwalifikacjaKara dodatkowaWzrostWaga
Górczyk Lucyna30000017069
Hawryluk Martyna40000017172
Prokop Jessica722170017172
Weihrauch Marta51000015574
Wieszała Katarzyna31000017065

Dofinansowanie z Urzędu Miasta lata 2013-2018

NASTĘPNY MECZ

Zgoda Ruda Śląska — Imperium II Katowice

2 marca 2019
II Liga

OSTATNI MECZ

TABELA II LIGI

Poz.DrużynaMBrS+/-Pkt
181498823
292252718
381843915
49221-1512
57195-610
68220-29
78214-636
89270-686

NAJBLIŻSZE MECZE

DataGospodarzeWynikGoście
Zgoda Ruda ŚląskaImperium II Katowice
Start PietrowiceZgoda Ruda Śląska
Zgoda Ruda ŚląskaHandball Rzeszów
TOR Dobrzeń Wlk.Zgoda Ruda Śląska
Zgoda Ruda ŚląskaStart Michałkowice
CracoviaZgoda Ruda Śląska

KS Bystra — Zgoda Ruda Śl. B-ce

2 marca 2019
Juniorki Młodsze

OSTATNI MECZ

Juniorki Młodsze
2018/19
Kompleks Sportowy Hajduki

TABELA ŚLĄSKIEJ LIGI JUNIOREK MŁ.

Poz.DrużynaMBrS+/-Pkt
11432212633
2112358830
31021613527
4132974427
515441827
612309-3418
714377-3012
814447-6112
914350-749
1013430-2020

NAJBLIŻSZE MECZE

DataGospodarzeWynikGoście
KS BystraZgoda Ruda Śl. B-ce
Zgoda Ruda Śl. B-ceSośnica Gliwice

NASTĘPNY MECZ GR.I

Sośnica Gliwice — Zgoda Ruda Śl. B-ce

4 marca 2019
Młodziczki gr. I

NASTĘPNY MECZ GR.II

Zgoda II Ruda Śl. — Skałka II Świętochłowice

28 lutego 2019
Młodziczki gr. II

OSTATNI MECZ GR.I

Młodziczki gr. I
2018/19
Hala Zgody Bielszowice

OSTATNI MECZ GR.II

Śląska Liga Młodziczek gr.I

Poz.DrużynaMZzkpkRPBrZBrS+/-Pkt
11211000143922821133
21211000137019617433
31211000142327714633
4139000435124310827
513700063953643121
61250007323322115
71350008303370-6715
814300011296470-1749
913200011216361-1456
1014000014218503-2850

Śląska Liga Młodziczek gr.II

Poz.DrużynaMZzkpkRPBrZBrS+/-Pkt
17600011981386018
275000225114910215
37500021971603715
47410022061475914
5740003174166812
6720005133178-456
771000672212-1403
870010691172-811

NAJBLIŻSZE MECZE GR.I

DataGospodarzeWynikGoście
Sośnica GliwiceZgoda Ruda Śl. B-ce
Zgoda Ruda Śl. B-ceMTS Żory
MOSM TychyZgoda Ruda Śl. B-ce
Zgoda Ruda Śl. B-ceStart Michałkowice
KS BystraZgoda Ruda Śl. B-ce

NAJBLIŻSZE MECZE GR.II

DataGospodarzeWynikGoście
Zgoda II Ruda Śl.Skałka II Świętochłowice
KS II BystraZgoda II Ruda Śl.
Zgoda II Ruda Śl.MKS Ustroń
Zgoda II Ruda Śl.Zagłębie Sosnowiec
Sośnica II GliwiceZgoda II Ruda Śl.
AH Ruch II ChorzówZgoda II Ruda Śl.
Zgoda II Ruda Śl.Start Pietrowice