Szczegóły Data Czas Liga Sezon Kolejka Widzów 22 lutego 2020r. g.14:15 Śląska Liga Dziewcząt gr.II 2019/20 2.6 35 WynikiDrużynaWynikWynikZgoda II Ruda Śląska32ZwycięstwoPogoń II Zabrze0Przegrana Zgoda II Ruda ŚląskaPogoń II Zabrze 22 lutego 2020r. 32 – 0 Pełny czas bez dogrywki Miejsce wydarzenia Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10 Sportowców 10, 41-711 Ruda Śląska, […]
Zgoda II Ruda Śl. B-ce — Pogoń II Zabrze
Szczegóły
Data | Czas | Liga | Sezon | Kolejka | Widzów |
---|---|---|---|---|---|
22 lutego 2020r. | g.14:15 | Śląska Liga Dziewcząt gr.II | 2019/20 | 2.6 | 35 |
Wyniki
Drużyna | Wynik | Wynik |
---|---|---|
Zgoda II Ruda Śląska | 32 | Zwycięstwo |
Pogoń II Zabrze | 0 | Przegrana |
Zgoda II Ruda ŚląskaPogoń II Zabrze
32 - 0Pełny czas bez dogrywki |
Miejsce wydarzenia
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10 |
---|
Sportowców 10, 41-711 Ruda Śląska, Polska |
Zgoda II Ruda Śląska
# | Zawodnik | Poz. | Me | Pkt | Br | ŻK | 2m | CzK | KD |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Kurek Marta | Rozgrywająca | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Pietrowska Nikola | Rozgrywająca | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Macha Michalina | Skrzydłowa | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Gacka Kinga | Rozgrywająca | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Godula Sara | Rozgrywająca | 1 | 10 | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Gozdecka Zuzanna | Rozgrywająca | 1 | 4 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Kot Wiktoria | Skrzydłowa | 1 | 7 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Nocoń Magdalena | Bramkarka | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Różycka Zuzanna | Rozgrywająca | 1 | 10 | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Czekała Aleksandra | - | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Łącznie | 10 | 42 | 32 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Trener C: Adam Michalski
Osoba towarzysząca: Wronka Wiesław
Pogoń II Zabrze
# | Zawodnik | Poz. | Me | Pkt | Br | ŻK | 2m | CzK | KD |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Bok Maja | Brak | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Buczyńska Maja | Brak | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Glabian Anita | Brak | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Grzesik Marta | Brak | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Gwóźdź Marzena | Brak | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Ignatova Maria | Brak | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Kowalczyk Karolina | Brak | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Mosór Marta | Brak | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Paś Emilia | Brak | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Szaruga Dominika | Brak | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Łącznie | 10 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Trener C: Grzesiczek Adam
Sędziowie
Sędzia Główny |
---|
Szulc Nicole (Tychy) |