Szczegóły Data Czas Liga Sezon Kolejka Widzów 19 listopada 2019r. g.15:00 Śląska Liga Juniorek Młodszych 2019/20 7 38 WynikiDrużynaWynik1 połowaWynikPogoń 1945 Zabrze3517ZwycięstwoSkałka Świętochłowice3415Przegrana Pogoń 1945 ZabrzeSkałka Świętochłowice 19 listopada 2019r. 35 – 34 Pełny czas bez dogrywki Miejsce wydarzenia Zabrze, Hala Widowiskowo Sportowa Pogoń, ul. Wolności 406 Wolności 412, Zabrze, Polska Pogoń 1945 Zabrze # […]
SPR Pogoń 1945 Zabrze (J.M.) — MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice (J.M.)
Szczegóły
Data | Czas | Liga | Sezon | Kolejka | Widzów |
---|---|---|---|---|---|
19 listopada 2019r. | g.15:00 | Śląska Liga Juniorek Młodszych | 2019/20 | 7 | 38 |
Wyniki
Drużyna | Wynik | 1 połowa | Wynik |
---|---|---|---|
Pogoń 1945 Zabrze | 35 | 17 | Zwycięstwo |
Skałka Świętochłowice | 34 | 15 | Przegrana |
Pogoń 1945 ZabrzeSkałka Świętochłowice
35 - 34Pełny czas bez dogrywki |
Miejsce wydarzenia
Zabrze, Hala Widowiskowo Sportowa Pogoń, ul. Wolności 406 |
---|
Wolności 412, Zabrze, Polska |
Pogoń 1945 Zabrze
# | Zawodnik | Poz. | Me | Pkt | Br | ŻK | 2m | CzK | KD |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Szlęk Maria | Bramkarka | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Krawczyk Kamila | Rozgrywająca | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Bednarczyk Joanna | Rozgrywająca | 1 | 4 | 5 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
Nasiłowska Magdalena | Skrzydłowa | 1 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
Copik Julia | Rozgrywająca | 1 | 4 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Hawryluk Martyna | Kołowa | 1 | 7 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Machulik Nikola | Kołowa | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Sojka Alicja | Skrzydłowa | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Jakubiec Dominika | Skrzydłowa | 1 | 11 | 11 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Czapla Kamila | Bramkarka | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Warzecha Alicja | Rozgrywająca | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Gwóźdź Natalia | Rozgrywająca | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Piątek Martyna | Rozgrywająca | 1 | 6 | 6 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
Łącznie | 13 | 42 | 35 | 3 | 3 | 0 | 0 |
Trener B: Kmieć Michał
Skałka Świętochłowice
# | Zawodnik | Poz. | Me | Pkt | Br | ŻK | 2m | CzK | KD |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Herrmann Wiktoria | Rozgrywająca | 1 | 7 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Hołub Paulina | Rozgrywająca | 1 | 8 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Korbaś Oliwia | - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Matuszczyk Klaudia | Rozgrywająca | 1 | 1 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
Pastuszka Julia | Rozgrywająca | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Pastuszka Laura | Rozgrywająca | 1 | 9 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Ratajczak Karolina | Rozgrywająca | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Ronc Oliwia | Skrzydłowa | 1 | 4 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
Sarapata Martyna | Bramkarka | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Trocer Nikola | Skrzydłowa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Wieczorek Wiktoria | Kołowa | 1 | 5 | 5 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Wołoch Justyna | Rozgrywająca | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
Zimowska Agnieszka | Bramkarka | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Łącznie | 9 | 37 | 34 | 2 | 4 | 0 | 0 |
Trener C: Gajczewski Andrzej
Trener C: Herrmann Piotr
Sędziowie
Sędzia Główny | Sekretarz |
---|---|
Kasznia Wojciech (Czechowice-Dziedzice) Pytlik Aleksandra (Siemianowice Śląskie) | Szumański Ireneusz (Niewiesze) |