Szczegóły Data Czas Liga Sezon Kolejka Widzów 16 października 2019r. g.16:30 Śląska Liga Juniorek Młodszych 2019/20 4 40 WynikiDrużynaWynik1 połowaWynikMTS Żory2312PrzegranaKS Bystra3116Zwycięstwo MTS ŻoryKS Bystra 16 października 2019r. 23 – 31 Pełny czas bez dogrywki Miejsce wydarzenia MOSiR Żory Folwarecka 10, 44-240 Żory, Polska MTS Żory # Zawodnik Poz. Me Pkt Br ŻK 2m CzK […]
MTS Żory (J.M.) — KS Bystra (J.M.)
Szczegóły
Data | Czas | Liga | Sezon | Kolejka | Widzów |
---|---|---|---|---|---|
16 października 2019r. | g.16:30 | Śląska Liga Juniorek Młodszych | 2019/20 | 4 | 40 |
Wyniki
Drużyna | Wynik | 1 połowa | Wynik |
---|---|---|---|
MTS Żory | 23 | 12 | Przegrana |
KS Bystra | 31 | 16 | Zwycięstwo |
MTS ŻoryKS Bystra
23 - 31Pełny czas bez dogrywki |
Miejsce wydarzenia
MOSiR Żory |
---|
Folwarecka 10, 44-240 Żory, Polska |
MTS Żory
# | Zawodnik | Poz. | Me | Pkt | Br | ŻK | 2m | CzK | KD |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Biernatek Nikol | Rozgrywająca | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Czajkowska Marta | Rozgrywający | 1 | 4 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Gruca Monika | Skrzydłowa | 1 | 10 | 10 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
Kowalska Natalia | Kołowa | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
Kozerska Zuzanna | Bramkarka | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Kąkol Emilia | Bramkarka | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Kędziorek Malwina | Rozgrywająca | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Maziarek Aleksandra | Rozgrywający | 1 | 7 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Ostalecka Natalia | Rozgrywający | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Przybyło Adrianna | - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Trytko Małgorzata | Kołowy | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Warchoł Julia | Skrzydłowa | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Zwolińska Zuzanna | Rozgrywająca | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Łącznie | 9 | 29 | 23 | 2 | 1 | 0 | 0 |
Trener B: Szczurek Mirosław
KS Bystra
# | Zawodnik | Poz. | Me | Pkt | Br | ŻK | 2m | CzK | KD |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Borak Weronika | Kołowa | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Talik Julia | Rozgrywająca | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Marek Paulina | - | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Wrona Natalia | Kołowa | 1 | 14 | 13 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Ostrowska Oliwia | Rozgrywająca | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Pinkas Magdalena | - | 1 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
Głowacz Wiktoria | Rozgrywająca | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Radecka Martyna | Rozgrywająca | 1 | 7 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Wołoch Julia | Rozgrywająca | 1 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
Krajewska Nikola | Skrzydłowa | 1 | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
Więckowska Emilia | Rozgrywająca | 1 | 4 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Paluch Gabriela | Bramkarka | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Łącznie | 12 | 38 | 31 | 3 | 2 | 0 | 0 |
Trener B: Kubica Roman
Sędziowie
Sędzia Główny | Sekretarz |
---|---|
Dymitruk Adrian (Zabrze) Toczyński Grzegorz (Zabrze) | Świerc Krystian (Ruda Śląska) |