Szczegóły Data Czas Liga Sezon Kolejka Widzów 21 października 2023r. g.16:00 I Liga 2023/24 2 295 WynikiDrużynaWynik1 połowaWynikZgoda Ruda Śląska3014ZwycięstwoGrunwald Ruda Śląska2212Przegrana Zgoda Ruda ŚląskaGrunwald Ruda Śląska 21 października 2023r. 30 – 22 Pełny czas bez dogrywki Miejsce wydarzenia Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10 Sportowców 10, 41-711 Ruda Śląska, Polska Zgoda Ruda […]
Zgoda Ruda Śląska — Grunwald Ruda Śląska
Szczegóły
Data | Czas | Liga | Sezon | Kolejka | Widzów |
---|---|---|---|---|---|
21 października 2023r. | g.16:00 | I Liga | 2023/24 | 2 | 295 |
Wyniki
Drużyna | Wynik | 1 połowa | Wynik |
---|---|---|---|
Zgoda Ruda Śląska | 30 | 14 | Zwycięstwo |
Grunwald Ruda Śląska | 22 | 12 | Przegrana |
Zgoda Ruda ŚląskaGrunwald Ruda Śląska
30 - 22Pełny czas bez dogrywki |
Miejsce wydarzenia
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10 |
---|
Sportowców 10, 41-711 Ruda Śląska, Polska |
Zgoda Ruda Śląska
# | Zawodnik | Poz. | Me | Pkt | Br | ŻK | 2m | CzK | KD |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Gontarek Justyna | Bramkarka | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Krzysteczko Martyna | Rozgrywająca | 1 | 8 | 10 | 0 | 3 | 0 | 0 | |
Nawrocka Daria | Rozgrywająca | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Madej Dominika | Skrzydłowa | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Chruścińska Małgorzata | Rozgrywająca | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Kita Natalia | Rozgrywająca | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
Zawada Kinga | Skrzydłowa | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Zimowska Agnieszka | Bramkarka | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Tukaj Maja | Kołowa | 1 | 4 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Boruta Justyna | Bramkarka | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Szewczyk Oliwia | Skrzydłowa | 1 | 7 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Zalewska Weronika | Rozgrywająca | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Dera Oliwia | Rozgrywająca | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Krzysteczko Dominika | Skrzydłowa | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Małek Karolina | Skrzydłowa | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Szydełko Natalia | Rozgrywająca | 1 | 6 | 7 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
Łącznie | 16 | 39 | 30 | 1 | 6 | 0 | 0 |
Trener A: Płatek Marek
Trener C: Józef Szmatłoch
Grunwald Ruda Śląska
# | Zawodnik | Poz. | Me | Pkt | Br | ŻK | 2m | CzK | KD |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Korzec Karolina | Bramkarka | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Brylewska Amelia | Bramkarz | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Łuczyk Paulina | Skrzydłowa | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Szczepanik Laura | Rozgrywająca | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Pawłowska Julia | Skrzydłowa | 1 | 5 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Duc Julia | Rozgrywająca | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Gryszka Katarzyna | Rozgrywająca | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Kubiś Weronika | Rozgrywająca | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Chrobak Weronika | Rozgrywająca | 1 | 4 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Piernikarczyk Oliwia | Rozgrywająca | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Macha Michalina | Bramkarka | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Konieczny Sara | Skrzydłowy | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Tworek Agata | Kołowa | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Migała Monika | Skrzydłowa | 1 | 6 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Różycka Zuzanna | Rozgrywająca | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Benduicka Agnieszka | Rozgrywająca | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Łącznie | 16 | 33 | 22 | 0 | 5 | 0 | 0 |
Osoba towarzysząca: Szczepanik Piotr
Trener B: Wodarski Adam
Osoba towarzysząca: Żerdziński Piotr
Sędziowie
Sędzia Główny | Sekretarz | Czas |
---|---|---|
Pazur Mirosław (Ruda Śląska) Schiwon Grzegorz (Zabrze) | Leszczyniak Dawid (Katowice) | Dymitruk Adrian (Zabrze) |