Szczegóły Data Czas Liga Sezon Kolejka Widzów 20 stycznia 2023r. g.19:30 II Liga 2022/23 7 47 WynikiDrużynaWynik1 połowaWynikZgoda Ruda Śląska4422ZwycięstwoUKS Pawonków187Przegrana Zgoda Ruda ŚląskaUKS Pawonków 20 stycznia 2023r. 44 – 18 Pełny czas bez dogrywki Miejsce wydarzenia Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10 Sportowców 10, 41-711 Ruda Śląska, Polska Zgoda Ruda Śląska # […]
Zgoda Ruda Śląska — UKS Pawonków
Szczegóły
Data | Czas | Liga | Sezon | Kolejka | Widzów |
---|---|---|---|---|---|
20 stycznia 2023r. | g.19:30 | II Liga | 2022/23 | 7 | 47 |
Wyniki
Drużyna | Wynik | 1 połowa | Wynik |
---|---|---|---|
Zgoda Ruda Śląska | 44 | 22 | Zwycięstwo |
UKS Pawonków | 18 | 7 | Przegrana |
Zgoda Ruda ŚląskaUKS Pawonków
44 - 18Pełny czas bez dogrywki |
Miejsce wydarzenia
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10 |
---|
Sportowców 10, 41-711 Ruda Śląska, Polska |
Zgoda Ruda Śląska
# | Zawodnik | Poz. | Me | Pkt | Br | ŻK | 2m | CzK | KD |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Gontarek Justyna | Bramkarka | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Nawrocka Daria | Rozgrywająca | 1 | 9 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Madej Dominika | Skrzydłowa | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Kita Natalia | Rozgrywająca | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Zawada Kinga | Skrzydłowa | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Tukaj Maja | Kołowa | 1 | 6 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Urynowicz Oliwia | Skrzydłowa | 1 | 4 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Boruta Justyna | Bramkarka | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Szewczyk Oliwia | Skrzydłowa | 1 | 6 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Zalewska Weronika | Rozgrywająca | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Podsiadło Julia | Rozgrywająca | 1 | 4 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Dera Oliwia | Rozgrywająca | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Krzysteczko Dominika | Skrzydłowa | 1 | 9 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Kondas Natalia | Rozgrywająca | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
Małek Karolina | Skrzydłowa | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Szydełko Natalia | Rozgrywająca | 1 | 5 | 5 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
Łącznie | 16 | 56 | 44 | 1 | 3 | 0 | 0 |
Trener C: Józef Szmatłoch
Trener A: Płatek Marek
UKS Pawonków
# | Zawodnik | Poz. | Me | Pkt | Br | ŻK | 2m | CzK | KD |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Pielok Ewa | Skrzydłowa | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Popenda Martyna | Rozgrywająca | 1 | 4 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Szeliga Kaja | Rozgrywająca | 1 | 8 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Szeliga Julia | Rozgrywająca | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Wacławczyk Karolina | Rozgrywająca | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Klimza Amelia | Rozgrywająca | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Skubała Kamila | Skrzydłowa | 1 | 1 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
Nadolna Daria | Bramkarka | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Bryś Weronika | Rozgrywająca | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Szampera Aurelia | Rozgrywająca | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Kapłon Milena | Bramkarka | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Gryc Weronika | Bramkarka | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Łącznie | 12 | 25 | 18 | 0 | 5 | 0 | 0 |
Trener B: Motyka Andrzej
Osoba towarzysząca: Radek Wojciech
Sędziowie
Sędzia Główny | Sekretarz | Czas |
---|---|---|
Witkowicz Krzysztof (Mysłowice) Witkowicz Radosław (Mysłowice) | Gajos Janusz (Katowice) | Wojtyczka Grzegorz (Chorzów) |