Piknik sportowy z okazji 100+3 lecia Zgody i AWANSU do 1 ligi | KS ZGODA RUDA ŚLĄSKA – BIELSZOWICE
10 maj    18:07

Piknik sportowy z okazji 100+3 lecia Zgody i AWANSU do 1 ligi

Zarząd Klubu Sportowego Zgoda Ruda Śląska – Bielszowice, serdecznie zaprasza na obchody 100-lecia istnienia Klubu połączone z świętowaniem AWANSU naszych Seniorek do 1 ligi.

3 lata temu z powodu pandemii i ograniczeń związanych z tym ciężkim okresem, nie mogliśmy razem z Wami świętować tego jubileuszu. Teraz nadrabiamy zaległości.

Już 13 maja na naszym obiekcie odbędzie się PIKNIK SPORTOWY, w trakcie którego na naszym parkiecie zobaczymy byłe zawodniczki Naszego Klubu, które rozegrają „Mecz Wspomnień”.

Swoje mecze rozegrają również nasze Seniorki, którym będzie okazja do podziękowania za wspaniały sezon zakończony AWANSEM do 1 ligi !!!

W turnieju po za Zgodą zagrają inne 1 ligowe drużyny: SPR Olkusz oraz Start Pietrowice Wielkie.

Pomiędzy meczami swoje umiejętności zaprezentują najmłodsze zawodniczki naszego klubu. Drużyna trenerki Ani i trenera Patryka. Będzie to również doskonała okazja, do zadania pytań trenerom, oraz możliwość zapisania dzieci do naszego Klubu.

Piknik nie będzie piknikiem jeżeli nie będzie na nim strefy gastronomicznej i strefy dla najmłodszych. Przed naszą halą będzie można spróbować różnych smakołyków z FoodTracka, grilla i przekąsić coś słodkiego. Dla naszych sympatyków będą organizowane loterie, a na stoisku z gadżetami klubowymi będzie można zakupić coś na pamiątkę. Dla najmłodszy przeznaczona będzie strefa zabaw.

Zapraszamy 13 maja od godziny 10:00

https://www.facebook.com/events/1397568131039917