II liga skład

Bramkarka

L.p.ZawodnikMeczeBramkiUpomnieniaWykluczenieDyskwalifikacjaKara dodatkowa
1Agata Wesołka500000
2Paulina Mańka1300000
3Natalia Podsiedlik1500000

Rozgrywająca

L.p.ZawodnikMeczeBramkiUpomnieniaWykluczenieDyskwalifikacjaKara dodatkowa
1Sylwia Rejmer000000
2Natalia Piasecka000000
3Oliwia Domagalska230000
4Julia Niewiadomska270000
5Katarzyna Wojcik461200
6Martyna Krzysteczko490100
7Małgorzata Chruścińska7150200
8Oliwia Fraksztajn9223300
9Gabriela Zelek13286600
10Anna Olszynka13243100
11Aleksandra Jaroszewska146011500
12Natalia Kita164451000

Skrzydłowa

L.p.ZawodnikMeczeBramkiUpomnieniaWykluczenieDyskwalifikacjaKara dodatkowa
1Anna Sobota000000
2Martyna Szeja260000
3Martyna Górnioczek790000
4Martyna Ściuka9256500
5Kinga Zawada1020100
6Sandra Pietrowska11100100
7Dominika Krzysteczko16513400
8Magdalena Kuberek16574500

Kołowa

L.p.ZawodnikMeczeBramkiUpomnieniaWykluczenieDyskwalifikacjaKara dodatkowa
1Milena Buczyńska000000
2Oliwia Przystalska000000
3Julia Śmigielska100000
4Jessica Prokop10161600
5Katarzyna Zwierko16185600

Dofinansowanie z Urzędu Miasta lata 2013-2018

OSTATNI MECZ

II Liga gr.IV
2017/18
Hala przy Gimnazium nr.16 Katowice

Kolejny mecz

KS Zgoda Ruda Śląska — Start Michałkowice

II Liga gr.IV

Tabela II liga Gr. IV

Poz.DrużynaMBrZBrSPkt
11650630947
21649439730
31643835130
41641238222
51639646715
6162906300

Najbliższe mecze Zgody

DataGospodarzeWynikGościeLeague
Zgoda Ruda Śl. - B-ceStart MichałkowiceII Liga gr.IV
Zgoda Ruda Śl. - B-ceKS Cracovia 1906II Liga gr.IV
TOR Dobrzeń Wlk.Zgoda Ruda Śl. - B-ceII Liga gr.IV
Grunwald Ruda Śl.Zgoda Ruda Śl. - B-ceDziewczęta 06 - 2017/18
MKS UstrońZgoda Ruda Śl. - B-ceDziewczęta 06 - 2017/18

Statystyki II liga