Szewczyk Oliwia

#
Narodowość
Polska
Poz.
Skrzydłowa
Wzrost
156
Waga
40
Obecna drużyna
Zgoda Ruda Śl. B-ce, Zgoda Ruda Śl. B-ce, KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice (M.M.)
Leagues
Dziewczęta, Młodziczki Młodsze, Śląska Liga Juniorek Młodszych
Sezony
2017/18, 2018/19
Urodziny
13 grudnia 2005
Wiek
13

Dziewczęta

SezonDrużynaMeczeBramkiUpomnieniaWykluczenieDyskwalifikacjaKara dodatkowa
2017/18Zgoda Ruda Śl. B-ce15876300
Suma-15876300

Śląska Liga Juniorek Młodszych

SezonDrużynaMeczeBramkiUpomnieniaWykluczenieDyskwalifikacjaKara dodatkowa
2017/18Zgoda Ruda Śl. B-ce000000
2018/19Zgoda Ruda Śl. B-ce17661400
Suma-17661400

Młodziczki Młodsze

SezonDrużynaMeczeBramkiUpomnieniaWykluczenieDyskwalifikacjaKara dodatkowa
2017/18KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice (M.M.)11384500
Suma-11384500

Podsumowanie kariery

SezonMeczeBramkiUpomnieniaWykluczenieDyskwalifikacjaKara dodatkowa
2017/182612510800
2018/1917661400
Suma43191111200

Wyniki

Śląska Liga Juniorek Młodszych
2018/19

Śląska Liga Juniorek Młodszych
2018/19
Kompleks Sportowy Hajduki

Śląska Liga Juniorek Młodszych
2018/19
Hala Zgody Bielszowice

Śląska Liga Juniorek Młodszych
2018/19
Hala Zgody Bielszowice

Śląska Liga Juniorek Młodszych
2018/19
Hala Sportowa SP10

Śląska Liga Juniorek Młodszych
2018/19
Kompleks Sportowy "MICHAŁ"

Śląska Liga Juniorek Młodszych
2018/19
Hala Zgody Bielszowice

Śląska Liga Juniorek Młodszych
2018/19
Hala Widowiskowo Sportowa Pogoń Zabrze

Śląska Liga Juniorek Młodszych
2018/19
Hala widowiskowo-sportowa Sośnica

Śląska Liga Juniorek Młodszych
2018/19
Hala Zgody Bielszowice

Śląska Liga Juniorek Młodszych
2018/19
Hala Zgody Bielszowice

Śląska Liga Juniorek Młodszych
2018/19
Hala Widowiskowo Sportowa Pogoń Zabrze

Śląska Liga Juniorek Młodszych
2018/19
Hala Zgody Bielszowice

Śląska Liga Juniorek Młodszych
2018/19
Hala widowiskowo-sportowa Sośnica

Śląska Liga Juniorek Młodszych
2018/19
Hala Zgody Bielszowice

Śląska Liga Juniorek Młodszych
2018/19
Kompleks Sportowy Hajduki

Śląska Liga Juniorek Młodszych
2018/19
Hala Zgody Bielszowice

Młodziczki Młodsze
2017/18

Młodziczki Młodsze
2017/18
Kompleks Sportowy "MICHAŁ"

Młodziczki Młodsze
2017/18

Młodziczki Młodsze
2017/18
Hala Zgody Bielszowice

Młodziczki Młodsze
2017/18

Młodziczki Młodsze
2017/18

Dziewczęta
2017/18

Dziewczęta
2017/18

Młodziczki Młodsze
2017/18

Dziewczęta
2017/18
Hala Zgody Bielszowice

Dziewczęta
2017/18

Młodziczki Młodsze
2017/18
Hala Widowiskowo Sportowa Pogoń Zabrze

Dziewczęta
2017/18
Gimnazjum im. Juliana Fałata w Bystrej

Dziewczęta
2017/18

Dziewczęta
2017/18

Młodziczki Młodsze
2017/18

Młodziczki Młodsze
2017/18

Dziewczęta
2017/18

Młodziczki Młodsze
2017/18
Gimnazjum im. Juliana Fałata w Bystrej

Dziewczęta
2017/18

Młodziczki Młodsze
2017/18

Dziewczęta
2017/18
Ustroń, SP1

Młodziczki Młodsze
2017/18

Dziewczęta
2017/18

Młodziczki Młodsze
2017/18

Dziewczęta
2017/18
Hala Widowiskowo Sportowa Pogoń Zabrze

Młodziczki Młodsze
2017/18
Hala MORiS Chorzów

Dziewczęta
2017/18

Młodziczki Młodsze
2017/18
Hala Zgody Bielszowice

Dziewczęta
2017/18
Hala MORiS Chorzów

Dziewczęta
2017/18
Hala Zgody Bielszowice

Dofinansowanie z Urzędu Miasta lata 2013-2018

NASTĘPNY MECZ

TOR Dobrzeń Wlk. — Zgoda Ruda Śląska

30 marca 2019
II Liga

OSTATNI MECZ

II Liga
2018/19
Hala Zgody Bielszowice

TABELA II LIGI

Poz.DrużynaMBrS+/-Pkt
11121412932
2102247421
3112911221
412299-1618
511278-5312
610291-4210
711308-229
812355-829

NAJBLIŻSZE MECZE

DataGospodarzeWynikGoście
TOR Dobrzeń Wlk.Zgoda Ruda Śląska
Zgoda Ruda ŚląskaStart Michałkowice
CracoviaZgoda Ruda Śląska

OSTATNI MECZ

Śląska Liga Juniorek Młodszych
2018/19
Hala Zgody Bielszowice

TABELA ŚLĄSKIEJ LIGI JUNIOREK MŁ.

Poz.DrużynaMBrS+/-Pkt
11839715651
21841624348
31843114842
418537-230
518437-1830
617420927
717480-5115
818567-8415
918492-1329
1018600-2690

NAJBLIŻSZE MECZE

DataGospodarzeWynikGoście

STATYSTYKI

ZawodnikMeczeBramkiUpomnieniaWykluczenieDyskwalifikacjaKara dodatkowa
Hajda Martyna1613411410
Szewczyk Oliwia17661400
Pietryga Wiktoria145821100
Bodzianowska Marta15393000
Kania Joanna13386800
Szydełko Natalia14303900
Wilczyńska Julia16161100
Skiba Wiktoria16169610
Sierant Daria15143200
Dera Oliwia1390000
Piwczyk Wiktoria1262500
Madej Dominika720100
Lessner Nikola1410000
Gontarek Justyna1200100

NASTĘPNY MECZ GR.I

Zgoda Ruda Śl. B-ce — Start Michałkowice

25 marca 2019
Śląska Liga Młodziczek gr. I

NASTĘPNY MECZ GR.II

Sośnica II Gliwice — Zgoda II Ruda Śl.

2 kwietnia 2019
Śląska Liga Młodziczek gr. II

OSTATNI MECZ GR.I

Śląska Liga Młodziczek gr. I
2018/19
MOSIR Tychy

OSTATNI MECZ GR.II

Śląska Liga Młodziczek gr. II
2018/19
Hala Zgody Bielszowice

Śląska Liga Młodziczek gr.I

Poz.DrużynaMZzkpkRPBrZBrS+/-Pkt
11312000148224124136
21312000141122518636
31312000145430415036
4149000537827410427
513700063953643121
61350008352363-1115
71450009316413-9715
814300011296470-1749
914200012232382-1506
1015100014239519-2803

Śląska Liga Młodziczek gr.II

Poz.DrużynaMZzkpkRPBrZBrS+/-Pkt
17600011981386018
275000225114910215
37500021971603715
47410022061475914
5740003174166812
6720005133178-456
771000672212-1403
870010691172-811

NAJBLIŻSZE MECZE GR.I

DataGospodarzeWynikGoście
Zgoda Ruda Śl. B-ceStart Michałkowice
KS BystraZgoda Ruda Śl. B-ce

NAJBLIŻSZE MECZE GR.II

DataGospodarzeWynikGoście
Zgoda II Ruda Śl.Zagłębie Sosnowiec
Sośnica II GliwiceZgoda II Ruda Śl.
AH Ruch II ChorzówZgoda II Ruda Śl.
Zgoda II Ruda Śl.Start Pietrowice

OSTATNI MECZ GR.I

Śląska Liga Dziewcząt gr. I
2018/19
Hala Widowiskowo Sportowa w Pietrowicach Wielkich

Śląska Liga Dziewcząt gr.I

Poz.DrużynaMZzkpkRPBrZBrS+/-Pkt
11515000041015125945
21413000133014118939
313910031761512529
414800062401914924
51460008136194-5818
61460008229297-6818
71450108145202-5716
81350008218210815
91450009144210-6615
1014300011160227-679
111300001384298-2140

NAJBLIŻSZE MECZE GR.I

DataGospodarzeWynikGoście

Dziewczęta II

Poz.DrużynaMZzkpkPBrZBrS+/-Pkt
112120001672714036
21280047669724
31270056975-621
41230093386-539
5120001223111-880
DataGospodarzeWynikGościemiejsce
Poz.DrużynaMZzkpkPBrZBrS+/-Pkt
0000000000
0000000000
0000000000
0000000000
Poz.DrużynaMZzkpkPBrZBrS+/-Pkt
18800076156124
28501255342116
38410351361514
4810073781-443
5810073386-533
DataGospodarzeWynikGościemiejsce
Poz.DrużynaMZzkpkPBrZBrS+/-Pkt
0000000000
0000000000
0000000000
0000000000
0000000000