Śląska Liga Młodziczek (2020/21)

Kolejka 1
(1)
18 - 27
Młodziczki
2020/21

SPR Grunwald Ruda Śląska (M.) — Akademia Handballu Ruch I Chorzów (M.)

(1)
31 - 16
Młodziczki
2020/21

SPR Pogoń 1945 II Zabrze (M.) — MKS Siemion ZS4 Siemianowice Śląskie (M.)

(1)
Anulowano
Młodziczki
2020/21
Kompleks Sportowy Hajduki

Akademia Handballu Ruch II Chorzów (M.) — KS Bystra (M.)

(1)
16 - 34
Młodziczki
2020/21
TUR Gliwice Hala Widowiskowo-sportowa

SPR Sośnica Gliwice (M.) — MTS Żory (M.)

(1)
33 - 12
Młodziczki
2020/21
Świętochłowice, SP1

MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice (M.) — MOSM Tychy (M.)

(1)
14 - 25
Młodziczki
2020/21

MOSM II Tychy (M.) — UKS Start Pietrowice Wielkie (M.)

(1)
39 - 23
Młodziczki
2020/21
Hala Zgody Bielszowice

KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice (M.) — SPR Pogoń 1945 Zabrze (M.)

(1)
22 - 9
Młodziczki
2020/21

MTS II Żory (M.) — UKS MOSM Bytom (M.)

Kolejka 2
(2)
27 - 15
Młodziczki
2020/21

MTS Żory (M.) — Akademia Handballu Ruch I Chorzów (M.)

(2)
19 - 36
Młodziczki
2020/21
Hala Widowiskowo Sportowa Pogoń Zabrze

SPR Pogoń 1945 Zabrze (M.) — MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice (M.)

Widzów: 0
(2)
33 - 27
Młodziczki
2020/21

UKS Start Pietrowice Wielkie (M.) — SPR Pogoń 1945 II Zabrze (M.)

Widzów: 0
(2)
23 - 10
Młodziczki
2020/21
MOSIR Tychy

MOSM Tychy (M.) — MTS II Żory (M.)

Widzów: 0
(2)
39 - 14
Młodziczki
2020/21
Gimnazjum im. Juliana Fałata w Bystrej

KS Bystra (M.) — UKS MOSM Bytom (M.)

(2)
g.16:00
Młodziczki
2020/21
Kompleks Sportowy Hajduki

Akademia Handballu Ruch II Chorzów (M.) — KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice (M.)

(2)
20 - 16
Młodziczki
2020/21

MOSM II Tychy (M.) — SPR Sośnica Gliwice (M.)

(2)
6 - 29
Młodziczki
2020/21
Kompleks Sportowy "MICHAŁ"

MKS Siemion ZS4 Siemianowice Śląskie (M.) — SPR Grunwald Ruda Śląska (M.)

Widzów: 22
Kolejka 3
(3)
10 - 33
Młodziczki
2020/21

UKS MOSM Bytom (M.) — MOSM Tychy (M.)

(3)
Przełożono
Młodziczki
2020/21
Hala Zgody Bielszowice

KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice (M.) — KS Bystra (M.)

(3)
15 - 28
Młodziczki
2020/21

SPR Grunwald Ruda Śląska (M.) — UKS Start Pietrowice Wielkie (M.)

(3)
30 - 15
Młodziczki
2020/21

MTS II Żory (M.) — SPR Pogoń 1945 Zabrze (M.)

(3)
23 - 6
Młodziczki
2020/21
Kompleks Sportowy Hajduki

Akademia Handballu Ruch I Chorzów (M.) — MKS Siemion ZS4 Siemianowice Śląskie (M.)

(3)
27 - 13
Młodziczki
2020/21

SPR Pogoń 1945 II Zabrze (M.) — SPR Sośnica Gliwice (M.)

(3)
12 - 31
Młodziczki
2020/21

MOSM II Tychy (M.) — MTS Żory (M.)

(3)
Anulowano
Młodziczki
2020/21
Świętochłowice, SP1

MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice (M.) — Akademia Handballu Ruch II Chorzów (M.)

Kolejka 4
(4)
31 - 31
Młodziczki
2020/21
Gimnazjum im. Juliana Fałata w Bystrej

KS Bystra (M.) — MOSM Tychy (M.)

(4)
27 - 27
Młodziczki
2020/21

SPR Grunwald Ruda Śląska (M.) — SPR Sośnica Gliwice (M.)

(4)
g.00:00
Młodziczki
2020/21
Kompleks Sportowy Hajduki

Akademia Handballu Ruch II Chorzów (M.) — MTS II Żory (M.)

(4)
27 - 19
Młodziczki
2020/21
Hala Widowiskowo Sportowa Pogoń Zabrze

SPR Pogoń 1945 Zabrze (M.) — UKS MOSM Bytom (M.)

(4)
27 - 15
Młodziczki
2020/21
Hala Widowiskowo Sportowa w Pietrowicach Wielkich

UKS Start Pietrowice Wielkie (M.) — Akademia Handballu Ruch I Chorzów (M.)

(4)
Przełożono
Młodziczki
2020/21
Hala Zgody Bielszowice

KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice (M.) — MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice (M.)

(4)
36 - 11
Młodziczki
2020/21

MTS Żory (M.) — MKS Siemion ZS4 Siemianowice Śląskie (M.)

(4)
14 - 26
Młodziczki
2020/21

MOSM II Tychy (M.) — SPR Pogoń 1945 II Zabrze (M.)

Kolejka 5
(5)
24 - 37
Młodziczki
2020/21

SPR Pogoń 1945 II Zabrze (M.) — MTS Żory (M.)

(5)
19 - 16
Młodziczki
2020/21
Kompleks Sportowy Hajduki

Akademia Handballu Ruch I Chorzów (M.) — SPR Sośnica Gliwice (M.)

(5)
33 - 17
Młodziczki
2020/21
MOSIR Tychy

MOSM Tychy (M.) — SPR Pogoń 1945 Zabrze (M.)

(5)
8 - 34
Młodziczki
2020/21
Kompleks Sportowy "MICHAŁ"

MKS Siemion ZS4 Siemianowice Śląskie (M.) — UKS Start Pietrowice Wielkie (M.)

(5)
34 - 16
Młodziczki
2020/21

SPR Grunwald Ruda Śląska (M.) — MOSM II Tychy (M.)

(5)
21 - 23
Młodziczki
2020/21

MTS II Żory (M.) — KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice (M.)

(5)
g.17:30
Młodziczki
2020/21

UKS MOSM Bytom (M.) — Akademia Handballu Ruch II Chorzów (M.)

(5)
33 - 28
Młodziczki
2020/21
Świętochłowice, SP1

MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice (M.) — KS Bystra (M.)

Kolejka 6
(6)
42 - 13
Młodziczki
2020/21
Gimnazjum im. Juliana Fałata w Bystrej

KS Bystra (M.) — SPR Pogoń 1945 Zabrze (M.)

(6)
g.00:00
Młodziczki
2020/21
Kompleks Sportowy Hajduki

Akademia Handballu Ruch II Chorzów (M.) — MOSM Tychy (M.)

(6)
16 - 20
Młodziczki
2020/21

MOSM II Tychy (M.) — Akademia Handballu Ruch I Chorzów (M.)

(6)
35 - 10
Młodziczki
2020/21
Hala Zgody Bielszowice

KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice (M.) — UKS MOSM Bytom (M.)

(6)
30 - 20
Młodziczki
2020/21
Świętochłowice, SP1

MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice (M.) — MTS II Żory (M.)

(6)
34 - 19
Młodziczki
2020/21

SPR Pogoń 1945 II Zabrze (M.) — SPR Grunwald Ruda Śląska (M.)

(6)
8 - 14
Młodziczki
2020/21
Kompleks Sportowy "MICHAŁ"

MKS Siemion ZS4 Siemianowice Śląskie (M.) — SPR Sośnica Gliwice (M.)

(6)
19 - 17
Młodziczki
2020/21

MTS Żory (M.) — UKS Start Pietrowice Wielkie (M.)

Kolejka 7
(7)
19 - 21
Młodziczki
2020/21
Kompleks Sportowy Hajduki

Akademia Handballu Ruch I Chorzów (M.) — SPR Pogoń 1945 II Zabrze (M.)

(7)
g.15:30
Młodziczki
2020/21
Hala Widowiskowo Sportowa Pogoń Zabrze

SPR Pogoń 1945 Zabrze (M.) — Akademia Handballu Ruch II Chorzów (M.)

(7)
16 - 13
Młodziczki
2020/21
Kompleks Sportowy "MICHAŁ"

MKS Siemion ZS4 Siemianowice Śląskie (M.) — MOSM II Tychy (M.)

(7)
17 - 39
Młodziczki
2020/21

SPR Grunwald Ruda Śląska (M.) — MTS Żory (M.)

(7)
33 - 13
Młodziczki
2020/21
Hala Widowiskowo Sportowa w Pietrowicach Wielkich

UKS Start Pietrowice Wielkie (M.) — SPR Sośnica Gliwice (M.)

(7)
26 - 44
Młodziczki
2020/21

UKS MOSM Bytom (M.) — MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice (M.)

(7)
15 - 25
Młodziczki
2020/21
MOSIR Tychy

MOSM Tychy (M.) — KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice (M.)

(7)
17 - 22
Młodziczki
2020/21

MTS II Żory (M.) — KS Bystra (M.)

Kolejka 8
(8)
12 - 26
Młodziczki
2020/21
Kompleks Sportowy "MICHAŁ"

MKS Siemion ZS4 Siemianowice Śląskie (M.) — SPR Pogoń 1945 II Zabrze (M.)

(8)
25 - 4
Młodziczki
2020/21
Hala Widowiskowo Sportowa w Pietrowicach Wielkich

UKS Start Pietrowice Wielkie (M.) — MOSM II Tychy (M.)

(8)
24 - 28
Młodziczki
2020/21
TUR Gliwice Hala Widowiskowo-sportowa

SPR Sośnica Gliwice (M.) — MTS Żory (M.)

(8)
27 - 2
Młodziczki
2020/21

MTS II Żory (M.) — UKS MOSM Bytom (M.)

(8)
26 - 21
Młodziczki
2020/21
Kompleks Sportowy Hajduki

Akademia Handballu Ruch I Chorzów (M.) — SPR Grunwald Ruda Śląska (M.)

(8)
22 - 40
Młodziczki
2020/21
Hala Widowiskowo Sportowa Pogoń Zabrze

SPR Pogoń 1945 Zabrze (M.) — KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice (M.)

(8)
g.16:15
Młodziczki
2020/21
Gimnazjum im. Juliana Fałata w Bystrej

KS Bystra (M.) — Akademia Handballu Ruch II Chorzów (M.)

(8)
14 - 18
Młodziczki
2020/21
MOSIR Tychy

MOSM Tychy (M.) — MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice (M.)

Kolejka 9
(9)
g.00:00
Młodziczki
2020/21
Kompleks Sportowy Hajduki

Akademia Handballu Ruch II Chorzów (M.) — KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice (M.)

(9)
g.00:00
Młodziczki
2020/21
TUR Gliwice Hala Widowiskowo-sportowa

SPR Sośnica Gliwice (M.) — MOSM II Tychy (M.)

(9)
30 - 21
Młodziczki
2020/21

SPR Pogoń 1945 II Zabrze (M.) — UKS Start Pietrowice Wielkie (M.)

(9)
20 - 30
Młodziczki
2020/21
Kompleks Sportowy Hajduki

Akademia Handballu Ruch I Chorzów (M.) — MTS Żory (M.)

(9)
26 - 15
Młodziczki
2020/21

SPR Grunwald Ruda Śląska (M.) — MKS Siemion ZS4 Siemianowice Śląskie (M.)

(9)
8 - 38
Młodziczki
2020/21

UKS MOSM Bytom (M.) — KS Bystra (M.)

(9)
32 - 28
Młodziczki
2020/21
Świętochłowice, SP1

MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice (M.) — SPR Pogoń 1945 Zabrze (M.)

(9)
11 - 10
Młodziczki
2020/21

MTS II Żory (M.) — MOSM Tychy (M.)

Kolejka 10
(10)
17 - 29
Młodziczki
2020/21
Hala Widowiskowo Sportowa Pogoń Zabrze

SPR Pogoń 1945 Zabrze (M.) — MTS II Żory (M.)

(10)
g.00:00
Młodziczki
2020/21
Kompleks Sportowy Hajduki

Akademia Handballu Ruch II Chorzów (M.) — MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice (M.)

(10)
27 - 37
Młodziczki
2020/21
Gimnazjum im. Juliana Fałata w Bystrej

KS Bystra (M.) — KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice (M.)

(10)
40 - 10
Młodziczki
2020/21

MTS Żory (M.) — MOSM II Tychy (M.)

(10)
31 - 16
Młodziczki
2020/21
Hala Widowiskowo Sportowa w Pietrowicach Wielkich

UKS Start Pietrowice Wielkie (M.) — SPR Grunwald Ruda Śląska (M.)

(10)
21 - 28
Młodziczki
2020/21
TUR Gliwice Hala Widowiskowo-sportowa

SPR Sośnica Gliwice (M.) — SPR Pogoń 1945 II Zabrze (M.)

(10)
21 - 8
Młodziczki
2020/21
MOSIR Tychy

MOSM Tychy (M.) — UKS MOSM Bytom (M.)

(10)
4 - 19
Młodziczki
2020/21
Kompleks Sportowy "MICHAŁ"

MKS Siemion ZS4 Siemianowice Śląskie (M.) — Akademia Handballu Ruch I Chorzów (M.)

Kolejka 11
(11)
6 - 50
Młodziczki
2020/21
Kompleks Sportowy "MICHAŁ"

MKS Siemion ZS4 Siemianowice Śląskie (M.) — MTS Żory (M.)

(11)
27 - 33
Młodziczki
2020/21
Świętochłowice, SP1

MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice (M.) — KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice (M.)

(11)
25 - 26
Młodziczki
2020/21
TUR Gliwice Hala Widowiskowo-sportowa

SPR Sośnica Gliwice (M.) — SPR Grunwald Ruda Śląska (M.)

(11)
35 - 19
Młodziczki
2020/21

SPR Pogoń 1945 II Zabrze (M.) — MOSM II Tychy (M.)

(11)
19 - 27
Młodziczki
2020/21
Kompleks Sportowy Hajduki

Akademia Handballu Ruch I Chorzów (M.) — UKS Start Pietrowice Wielkie (M.)

(11)
g.15:00
Młodziczki
2020/21

MTS II Żory (M.) — Akademia Handballu Ruch II Chorzów (M.)

(11)
15 - 27
Młodziczki
2020/21
MOSIR Tychy

MOSM Tychy (M.) — KS Bystra (M.)

(11)
22 - 32
Młodziczki
2020/21

UKS MOSM Bytom (M.) — SPR Pogoń 1945 Zabrze (M.)

Kolejka 12
(12)
g.00:00
Młodziczki
2020/21
Kompleks Sportowy Hajduki

Akademia Handballu Ruch II Chorzów (M.) — UKS MOSM Bytom (M.)

(12)
28 - 15
Młodziczki
2020/21
Hala Zgody Bielszowice

KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice (M.) — MTS II Żory (M.)

(12)
36 - 7
Młodziczki
2020/21
Hala Widowiskowo Sportowa w Pietrowicach Wielkich

UKS Start Pietrowice Wielkie (M.) — MKS Siemion ZS4 Siemianowice Śląskie (M.)

(12)
20 - 20
Młodziczki
2020/21

MOSM II Tychy (M.) — SPR Grunwald Ruda Śląska (M.)

(12)
g.00:00
Młodziczki
2020/21
TUR Gliwice Hala Widowiskowo-sportowa

SPR Sośnica Gliwice (M.) — Akademia Handballu Ruch I Chorzów (M.)

(12)
29 - 23
Młodziczki
2020/21

MTS Żory (M.) — SPR Pogoń 1945 II Zabrze (M.)

(12)
13 - 22
Młodziczki
2020/21
Hala Widowiskowo Sportowa Pogoń Zabrze

SPR Pogoń 1945 Zabrze (M.) — MOSM Tychy (M.)

(12)
24 - 25
Młodziczki
2020/21
Gimnazjum im. Juliana Fałata w Bystrej

KS Bystra (M.) — MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice (M.)

Kolejka 13
(13)
g.00:00
Młodziczki
2020/21
TUR Gliwice Hala Widowiskowo-sportowa

SPR Sośnica Gliwice (M.) — MKS Siemion ZS4 Siemianowice Śląskie (M.)

(13)
16 - 25
Młodziczki
2020/21
Hala Widowiskowo Sportowa Pogoń Zabrze

SPR Pogoń 1945 Zabrze (M.) — KS Bystra (M.)

(13)
26 - 20
Młodziczki
2020/21
Kompleks Sportowy Hajduki

Akademia Handballu Ruch I Chorzów (M.) — MOSM II Tychy (M.)

(13)
27 - 24
Młodziczki
2020/21

SPR Grunwald Ruda Śląska (M.) — SPR Pogoń 1945 II Zabrze (M.)

(13)
11 - 41
Młodziczki
2020/21

UKS MOSM Bytom (M.) — KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice (M.)

(13)
g.15:00
Młodziczki
2020/21
MOSIR Tychy

MOSM Tychy (M.) — Akademia Handballu Ruch II Chorzów (M.)

(13)
20 - 26
Młodziczki
2020/21
Hala Widowiskowo Sportowa w Pietrowicach Wielkich

UKS Start Pietrowice Wielkie (M.) — MTS Żory (M.)

(13)
13 - 26
Młodziczki
2020/21

MTS II Żory (M.) — MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice (M.)

Kolejka 14
(14)
43 - 13
Młodziczki
2020/21
Świętochłowice, SP1

MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice (M.) — UKS MOSM Bytom (M.)

(14)
33 - 20
Młodziczki
2020/21
Gimnazjum im. Juliana Fałata w Bystrej

KS Bystra (M.) — MTS II Żory (M.)

(14)
22 - 19
Młodziczki
2020/21

MOSM II Tychy (M.) — MKS Siemion ZS4 Siemianowice Śląskie (M.)

(14)
42 - 16
Młodziczki
2020/21
Hala Zgody Bielszowice

KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice (M.) — MOSM Tychy (M.)

(14)
32 - 17
Młodziczki
2020/21

SPR Pogoń 1945 II Zabrze (M.) — Akademia Handballu Ruch I Chorzów (M.)

(14)
33 - 19
Młodziczki
2020/21

MTS Żory (M.) — SPR Grunwald Ruda Śląska (M.)

(14)
g.00:00
Młodziczki
2020/21
Kompleks Sportowy Hajduki

Akademia Handballu Ruch II Chorzów (M.) — SPR Pogoń 1945 Zabrze (M.)

(14)
12 - 27
Młodziczki
2020/21
TUR Gliwice Hala Widowiskowo-sportowa

SPR Sośnica Gliwice (M.) — UKS Start Pietrowice Wielkie (M.)