Logo

Śląska Liga Dziewcząt

Kolejka 1
21 - 23
Gimnazjum im. Juliana Fałata w Bystrej

KS Bystra — MTS Żory

18 - 18
Zabrze, Hala Widowiskowo Sportowa Pogoń, ul. Wolności 406

Pogoń II Zabrze — Pogoń Zabrze

29 - 0
Chorzów, Hala Sportowa MORiS, ul. Dąbrowskiego 113

AH Ruch Chorzów — Kuźnia Raciborska

15 - 19
Hala Sportowa w Pietrowicach Wielkich, ul. Marii Konopnickiej 28

Start Pietrowice Wlk. — Skałka Świętochłowice

20 - 9
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

Zgoda Ruda Śląska — Start Michałkowice

22 - 13

Grunwald Ruda Śl. — MOSM Tychy

Kolejka 2
10 - 24

Start Michałkowice — Grunwald Ruda Śl.

14 - 23
Świętochłowice, SP1

Skałka Świętochłowice — Zgoda Ruda Śląska

29 - 10
MOSiR Żory

MTS Żory — MOSM Tychy

4 - 13

Kuźnia Raciborska — Start Pietrowice Wlk.

19 - 37
Zabrze, Hala Widowiskowo Sportowa Pogoń, ul. Wolności 406

Pogoń Zabrze — AH Ruch Chorzów

22 - 16
Gimnazjum im. Juliana Fałata w Bystrej

KS Bystra — Pogoń II Zabrze

Kolejka 3
13 - 28
Zabrze, Hala Widowiskowo Sportowa Pogoń, ul. Wolności 406

Pogoń II Zabrze — MTS Żory

13 - 13
Chorzów, Hala Sportowa MORiS, ul. Dąbrowskiego 113

AH Ruch Chorzów — KS Bystra

20 - 16
Hala Sportowa w Pietrowicach Wielkich, ul. Marii Konopnickiej 28

Start Pietrowice Wlk. — Pogoń Zabrze

28 - 7
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

Zgoda Ruda Śląska — Kuźnia Raciborska

19 - 7

Grunwald Ruda Śl. — Skałka Świętochłowice

19 - 8
MOSIR Tychy

MOSM Tychy — Start Michałkowice

Kolejka 4
27 - 10
MOSiR Żory

MTS Żory — Start Michałkowice

21 - 20
Świętochłowice, SP1

Skałka Świętochłowice — MOSM Tychy

5 - 28

Kuźnia Raciborska — Grunwald Ruda Śl.

11 - 21
Zabrze, Hala Widowiskowo Sportowa Pogoń, ul. Wolności 406

Pogoń Zabrze — Zgoda Ruda Śląska

34 - 13
Gimnazjum im. Juliana Fałata w Bystrej

KS Bystra — Start Pietrowice Wlk.

23 - 8
Chorzów, Hala Sportowa MORiS, ul. Dąbrowskiego 113

AH Ruch Chorzów — Pogoń II Zabrze

Kolejka 5
10 - 9
Chorzów, Hala Sportowa MORiS, ul. Dąbrowskiego 113

AH Ruch Chorzów — MTS Żory

16 - 21
Hala Sportowa w Pietrowicach Wielkich, ul. Marii Konopnickiej 28

Start Pietrowice Wlk. — Pogoń II Zabrze

29 - 25
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

Zgoda Ruda Śląska — KS Bystra

26 - 8

Grunwald Ruda Śl. — Pogoń Zabrze

17 - 8
MOSIR Tychy

MOSM Tychy — Kuźnia Raciborska

20 - 21

Start Michałkowice — Skałka Świętochłowice

Kolejka 6
27 - 12
Świętochłowice, SP1

MTS Żory — Skałka Świętochłowice

10 - 13

Kuźnia Raciborska — Start Michałkowice

13 - 22
Gimnazjum im. Juliana Fałata w Bystrej

KS Bystra — Grunwald Ruda Śl.

20 - 16
Zabrze, Hala Widowiskowo Sportowa Pogoń, ul. Wolności 406

Pogoń Zabrze — MOSM Tychy

26 - 13
Zabrze, Hala Widowiskowo Sportowa Pogoń, ul. Wolności 406

Pogoń II Zabrze — Zgoda Ruda Śląska

28 - 10
Chorzów, Hala Sportowa MORiS, ul. Dąbrowskiego 113

AH Ruch Chorzów — Start Pietrowice Wlk.

Kolejka 7
14 - 23
Hala Sportowa w Pietrowicach Wielkich, ul. Marii Konopnickiej 28

Start Pietrowice Wlk. — MTS Żory

16 - 15
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

Zgoda Ruda Śląska — AH Ruch Chorzów

16 - 22

Grunwald Ruda Śl. — Pogoń II Zabrze

14 - 17
MOSIR Tychy

MOSM Tychy — KS Bystra

14 - 20

Start Michałkowice — Pogoń Zabrze

25 - 12
Świętochłowice, SP1

Skałka Świętochłowice — Kuźnia Raciborska

Kolejka 8
31 - 5
MOSiR Żory

MTS Żory — Kuźnia Raciborska

23 - 10
Zabrze, Hala Widowiskowo Sportowa Pogoń, ul. Wolności 406

Skałka Świętochłowice — Pogoń Zabrze

39 - 13
Gimnazjum im. Juliana Fałata w Bystrej

KS Bystra — Start Michałkowice

16 - 11
Zabrze, Hala Widowiskowo Sportowa Pogoń, ul. Wolności 406

Pogoń II Zabrze — MOSM Tychy

14 - 15
Chorzów, Hala Sportowa MORiS, ul. Dąbrowskiego 113

AH Ruch Chorzów — Grunwald Ruda Śl.

13 - 19
Hala Sportowa w Pietrowicach Wielkich, ul. Marii Konopnickiej 28

Start Pietrowice Wlk. — Zgoda Ruda Śląska

Kolejka 9
15 - 19
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

Zgoda Ruda Śląska — MTS Żory

20 - 9

Grunwald Ruda Śl. — Start Pietrowice Wlk.

6 - 16
MOSIR Tychy

MOSM Tychy — AH Ruch Chorzów

10 - 21

Start Michałkowice — Pogoń II Zabrze

29 - 27
Świętochłowice, SP1

Skałka Świętochłowice — KS Bystra

g.16:30

Kuźnia Raciborska — Pogoń Zabrze

Kolejka 10
34 - 14
MOSiR Żory

MTS Żory — Pogoń Zabrze

34 - 15
Gimnazjum im. Juliana Fałata w Bystrej

KS Bystra — Kuźnia Raciborska

20 - 17
Zabrze, Hala Widowiskowo Sportowa Pogoń, ul. Wolności 406

Pogoń II Zabrze — Skałka Świętochłowice

16 - 8
Chorzów, Hala Sportowa MORiS, ul. Dąbrowskiego 113

AH Ruch Chorzów — Start Michałkowice

23 - 17
Hala Sportowa w Pietrowicach Wielkich, ul. Marii Konopnickiej 28

Start Pietrowice Wlk. — MOSM Tychy

17 - 17
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

Zgoda Ruda Śląska — Grunwald Ruda Śl.

Kolejka 11
g.15:00

Grunwald Ruda Śl. — MTS Żory

g.15:00
MOSIR Tychy

MOSM Tychy — Zgoda Ruda Śląska

g.16:00

Start Michałkowice — Start Pietrowice Wlk.

g.16:45
Świętochłowice, SP1

Skałka Świętochłowice — AH Ruch Chorzów

g.16:30

Kuźnia Raciborska — Pogoń II Zabrze

g.15:00
Zabrze, Hala Widowiskowo Sportowa Pogoń, ul. Wolności 406

Pogoń Zabrze — KS Bystra