Śląska Liga Dziewcząt (2020/21)

Kolejka 1
(1)
33 - 6
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21
Hala Zgody Bielszowice

KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice (D.) — Akademia Handballu Ruch Chorzów (D.)

(1)
6 - 6
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21
Hala Widowiskowo Sportowa MOSiR w Łaziskach Górnych

Polonia MOSiR Łaziska Górne (D.) — KS Bystra (D.)

(1)
18 - 9
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21
Hala Widowiskowo Sportowa w Pietrowicach Wielkich

UKS Start Pietrowice Wielkie (D.) — MTS Żory (D.)

(1)
20 - 17
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21
Hala Widowiskowo Sportowa Pogoń Zabrze

SPR Pogoń 1945 Zabrze (D.) — MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice (D.)

(1)
4 - 14
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21

MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec (D.) — SPR Sośnica Gliwice (D.)

(1)
22 - 11
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21

SPR Grunwald Ruda Śląska (D.) — MOSM Tychy (D.)

(1)
Anulowano
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21

UKS 6 Polho Czuchów (D.) — pałza (D.)

Kolejka 2
(2)
Anulowano
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21

pałza (D.) — KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice (D.)

(2)
10 - 54
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21

UKS 6 Polho Czuchów (D.) — SPR Grunwald Ruda Śląska (D.)

(2)
13 - 9
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21
MOSIR Tychy

MOSM Tychy (D.) — SPR Sośnica Gliwice (D.)

(2)
7 - 29
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21

MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec (D.) — SPR Pogoń 1945 Zabrze (D.)

(2)
12 - 14
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21
Świętochłowice, SP1

MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice (D.) — UKS Start Pietrowice Wielkie (D.)

(2)
15 - 9
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21
MOSiR Żory

MTS Żory (D.) — Polonia MOSiR Łaziska Górne (D.)

(2)
15 - 19
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21
Gimnazjum im. Juliana Fałata w Bystrej

KS Bystra (D.) — Akademia Handballu Ruch Chorzów (D.)

Widzów: 0
Kolejka 3
(3)
23 - 11
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21
Hala Zgody Bielszowice

KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice (D.) — KS Bystra (D.)

Widzów: 25
(3)
15 - 15
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21
Hala MORiS Chorzów

Akademia Handballu Ruch Chorzów (D.) — MTS Żory (D.)

(3)
11 - 11
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21
Hala Widowiskowo Sportowa MOSiR w Łaziskach Górnych

Polonia MOSiR Łaziska Górne (D.) — MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice (D.)

(3)
24 - 6
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21
Hala Widowiskowo Sportowa w Pietrowicach Wielkich

UKS Start Pietrowice Wielkie (D.) — MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec (D.)

(3)
18 - 11
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21
Hala Widowiskowo Sportowa Pogoń Zabrze

SPR Pogoń 1945 Zabrze (D.) — MOSM Tychy (D.)

(3)
5 - 13
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21

UKS 6 Polho Czuchów (D.) — SPR Sośnica Gliwice (D.)

(3)
Anulowano
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21

SPR Grunwald Ruda Śląska (D.) — pałza (D.)

Kolejka 4
(4)
23 - 10
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21

SPR Grunwald Ruda Śląska (D.) — SPR Sośnica Gliwice (D.)

Widzów: 20
(4)
13 - 22
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21

UKS 6 Polho Czuchów (D.) — SPR Pogoń 1945 Zabrze (D.)

(4)
3 - 10
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21
MOSIR Tychy

MOSM Tychy (D.) — UKS Start Pietrowice Wielkie (D.)

(4)
7 - 30
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21

MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec (D.) — Polonia MOSiR Łaziska Górne (D.)

(4)
26 - 23
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21
Świętochłowice, SP1

MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice (D.) — Akademia Handballu Ruch Chorzów (D.)

(4)
Przełożono
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21
MOSiR Żory

MTS Żory (D.) — KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice (D.)

(4)
Anulowano
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21

pałza (D.) — KS Bystra (D.)

Kolejka 5
(5)
18 - 3
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21
Hala MORiS Chorzów

Akademia Handballu Ruch Chorzów (D.) — MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec (D.)

(5)
21 - 5
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21
Hala Widowiskowo Sportowa MOSiR w Łaziskach Górnych

Polonia MOSiR Łaziska Górne (D.) — MOSM Tychy (D.)

(5)
29 - 3
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21
Hala Widowiskowo Sportowa w Pietrowicach Wielkich

UKS Start Pietrowice Wielkie (D.) — UKS 6 Polho Czuchów (D.)

(5)
15 - 30
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21
Hala Widowiskowo Sportowa Pogoń Zabrze

SPR Pogoń 1945 Zabrze (D.) — SPR Grunwald Ruda Śląska (D.)

(5)
Anulowano
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21
Hala Miłocin

SPR Sośnica Gliwice (D.) — pałza (D.)

(5)
6 - 16
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21
Gimnazjum im. Juliana Fałata w Bystrej

KS Bystra (D.) — MTS Żory (D.)

(5)
23 - 10
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21
Hala Zgody Bielszowice

KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice (D.) — MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice (D.)

Kolejka 6
(6)
18 - 7
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21
Hala Widowiskowo Sportowa Pogoń Zabrze

SPR Pogoń 1945 Zabrze (D.) — SPR Sośnica Gliwice (D.)

(6)
19 - 15
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21

SPR Grunwald Ruda Śląska (D.) — UKS Start Pietrowice Wielkie (D.)

(6)
3 - 13
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21

UKS 6 Polho Czuchów (D.) — Polonia MOSiR Łaziska Górne (D.)

(6)
13 - 30
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21
MOSIR Tychy

MOSM Tychy (D.) — Akademia Handballu Ruch Chorzów (D.)

(6)
1 - 36
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21

MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec (D.) — KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice (D.)

(6)
20 - 18
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21
Świętochłowice, SP1

MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice (D.) — KS Bystra (D.)

(6)
Anulowano
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21

pałza (D.) — MTS Żory (D.)

Kolejka 7
(7)
13 - 12
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21
Hala MORiS Chorzów

Akademia Handballu Ruch Chorzów (D.) — UKS 6 Polho Czuchów (D.)

(7)
7 - 21
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21
Hala Widowiskowo Sportowa MOSiR w Łaziskach Górnych

Polonia MOSiR Łaziska Górne (D.) — SPR Grunwald Ruda Śląska (D.)

(7)
21 - 7
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21
Hala Widowiskowo Sportowa w Pietrowicach Wielkich

UKS Start Pietrowice Wielkie (D.) — SPR Sośnica Gliwice (D.)

(7)
Anulowano
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21
Hala Widowiskowo Sportowa Pogoń Zabrze

SPR Pogoń 1945 Zabrze (D.) — pałza (D.)

(7)
22 - 11
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21
MOSiR Żory

MTS Żory (D.) — MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice (D.)

(7)
35 - 7
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21
Gimnazjum im. Juliana Fałata w Bystrej

KS Bystra (D.) — MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec (D.)

(7)
28 - 6
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21
Hala Zgody Bielszowice

KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice (D.) — MOSM Tychy (D.)

Kolejka 8
(8)
16 - 11
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21
Hala Widowiskowo Sportowa Pogoń Zabrze

SPR Pogoń 1945 Zabrze (D.) — UKS Start Pietrowice Wielkie (D.)

(8)
6 - 11
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21
Hala Widowiskowo Sportowa MOSiR w Łaziskach Górnych

Polonia MOSiR Łaziska Górne (D.) — SPR Sośnica Gliwice (D.)

(8)
24 - 15
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21

SPR Grunwald Ruda Śląska (D.) — Akademia Handballu Ruch Chorzów (D.)

(8)
3 - 50
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21

UKS 6 Polho Czuchów (D.) — KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice (D.)

(8)
8 - 13
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21
MOSIR Tychy

MOSM Tychy (D.) — KS Bystra (D.)

(8)
9 - 21
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21

MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec (D.) — MTS Żory (D.)

(8)
Anulowano
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21

pałza (D.) — MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice (D.)

Kolejka 9
(9)
9 - 7
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21
Hala Widowiskowo Sportowa MOSiR w Łaziskach Górnych

Polonia MOSiR Łaziska Górne (D.) — SPR Pogoń 1945 Zabrze (D.)

(9)
Anulowano
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21
Hala Widowiskowo Sportowa w Pietrowicach Wielkich

UKS Start Pietrowice Wielkie (D.) — pałza (D.)

(9)
35 - 11
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21
Świętochłowice, SP1

MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice (D.) — MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec (D.)

(9)
g.15:00
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21
MOSiR Żory

MTS Żory (D.) — MOSM Tychy (D.)

(9)
25 - 16
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21
Gimnazjum im. Juliana Fałata w Bystrej

KS Bystra (D.) — UKS 6 Polho Czuchów (D.)

(9)
31 - 11
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21
Hala Zgody Bielszowice

KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice (D.) — SPR Grunwald Ruda Śląska (D.)

(9)
15 - 11
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21
Hala MORiS Chorzów

Akademia Handballu Ruch Chorzów (D.) — SPR Sośnica Gliwice (D.)

Kolejka 10
(10)
19 - 6
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21
Hala Widowiskowo Sportowa w Pietrowicach Wielkich

UKS Start Pietrowice Wielkie (D.) — Polonia MOSiR Łaziska Górne (D.)

(10)
g.15:30
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21
Hala Widowiskowo Sportowa Pogoń Zabrze

SPR Pogoń 1945 Zabrze (D.) — Akademia Handballu Ruch Chorzów (D.)

(10)
31 - 5
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21
Hala Zgody Bielszowice

KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice (D.) — SPR Sośnica Gliwice (D.)

(10)
28 - 12
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21

SPR Grunwald Ruda Śląska (D.) — KS Bystra (D.)

(10)
9 - 19
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21

UKS 6 Polho Czuchów (D.) — MTS Żory (D.)

(10)
11 - 17
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21
MOSIR Tychy

MOSM Tychy (D.) — MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice (D.)

(10)
Anulowano
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21

pałza (D.) — MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec (D.)

Kolejka 11
(11)
11 - 11
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21

MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec (D.) — MOSM Tychy (D.)

(11)
Anulowano
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21
Hala Widowiskowo Sportowa MOSiR w Łaziskach Górnych

Polonia MOSiR Łaziska Górne (D.) — pałza (D.)

(11)
20 - 16
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21
Świętochłowice, SP1

MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice (D.) — UKS 6 Polho Czuchów (D.)

(11)
12 - 9
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21
MOSiR Żory

MTS Żory (D.) — SPR Grunwald Ruda Śląska (D.)

(11)
18 - 17
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21
Gimnazjum im. Juliana Fałata w Bystrej

KS Bystra (D.) — SPR Sośnica Gliwice (D.)

(11)
24 - 15
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21
Hala Zgody Bielszowice

KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice (D.) — SPR Pogoń 1945 Zabrze (D.)

(11)
9 - 14
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21
Hala MORiS Chorzów

Akademia Handballu Ruch Chorzów (D.) — UKS Start Pietrowice Wielkie (D.)

Kolejka 12
(12)
22 - 14
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21
Hala Widowiskowo Sportowa Pogoń Zabrze

SPR Pogoń 1945 Zabrze (D.) — KS Bystra (D.)

(12)
12 - 10
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21
MOSiR Żory

MTS Żory (D.) — SPR Sośnica Gliwice (D.)

(12)
28 - 17
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21

SPR Grunwald Ruda Śląska (D.) — MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice (D.)

(12)
19 - 7
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21

UKS 6 Polho Czuchów (D.) — MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec (D.)

(12)
Anulowano
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21

pałza (D.) — MOSM Tychy (D.)

(12)
10 - 21
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21
Hala Widowiskowo Sportowa MOSiR w Łaziskach Górnych

Polonia MOSiR Łaziska Górne (D.) — Akademia Handballu Ruch Chorzów (D.)

(12)
6 - 15
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21
Hala Widowiskowo Sportowa w Pietrowicach Wielkich

UKS Start Pietrowice Wielkie (D.) — KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice (D.)

Kolejka 13
(13)
g.15:00
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21
MOSIR Tychy

MOSM Tychy (D.) — UKS 6 Polho Czuchów (D.)

(13)
7 - 42
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21

MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec (D.) — SPR Grunwald Ruda Śląska (D.)

(13)
26 - 21
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21
Świętochłowice, SP1

MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice (D.) — SPR Sośnica Gliwice (D.)

(13)
21 - 11
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21
MOSiR Żory

MTS Żory (D.) — SPR Pogoń 1945 Zabrze (D.)

(13)
8 - 16
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21
Gimnazjum im. Juliana Fałata w Bystrej

KS Bystra (D.) — UKS Start Pietrowice Wielkie (D.)

(13)
25 - 5
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21
Hala Zgody Bielszowice

KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice (D.) — Polonia MOSiR Łaziska Górne (D.)

(13)
Anulowano
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21
Hala MORiS Chorzów

Akademia Handballu Ruch Chorzów (D.) — pałza (D.)

Kolejka 14
(14)
13 - 5
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21
MOSiR Żory

MTS Żory (D.) — UKS Start Pietrowice Wielkie (D.)

(14)
23 - 16
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21
Świętochłowice, SP1

MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice (D.) — SPR Pogoń 1945 Zabrze (D.)

(14)
g.00:00
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21

MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec (D.) — SPR Sośnica Gliwice (D.)

(14)
11 - 44
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21
MOSIR Tychy

MOSM Tychy (D.) — SPR Grunwald Ruda Śląska (D.)

(14)
Anulowano
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21

pałza (D.) — UKS 6 Polho Czuchów (D.)

(14)
22 - 9
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21
Hala Zgody Bielszowice

KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice (D.) — Akademia Handballu Ruch Chorzów (D.)

(14)
12 - 19
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21
Gimnazjum im. Juliana Fałata w Bystrej

KS Bystra (D.) — Polonia MOSiR Łaziska Górne (D.)

Kolejka 15
(15)
38 - 7
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21

SPR Grunwald Ruda Śląska (D.) — UKS 6 Polho Czuchów (D.)

(15)
g.00:00
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21
Hala Miłocin

SPR Sośnica Gliwice (D.) — MOSM Tychy (D.)

(15)
27 - 8
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21
Hala Widowiskowo Sportowa Pogoń Zabrze

SPR Pogoń 1945 Zabrze (D.) — MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec (D.)

(15)
19 - 13
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21
Hala Widowiskowo Sportowa w Pietrowicach Wielkich

UKS Start Pietrowice Wielkie (D.) — MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice (D.)

(15)
9 - 21
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21
Hala Widowiskowo Sportowa MOSiR w Łaziskach Górnych

Polonia MOSiR Łaziska Górne (D.) — MTS Żory (D.)

(15)
12 - 20
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21
Hala MORiS Chorzów

Akademia Handballu Ruch Chorzów (D.) — KS Bystra (D.)

(15)
Anulowano
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21
Hala Zgody Bielszowice

KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice (D.) — pałza (D.)

Kolejka 16
(16)
Anulowano
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21

pałza (D.) — SPR Grunwald Ruda Śląska (D.)

(16)
9 - 31
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21
Gimnazjum im. Juliana Fałata w Bystrej

KS Bystra (D.) — KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice (D.)

(16)
22 - 10
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21
MOSiR Żory

MTS Żory (D.) — Akademia Handballu Ruch Chorzów (D.)

(16)
25 - 15
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21
Świętochłowice, SP1

MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice (D.) — Polonia MOSiR Łaziska Górne (D.)

(16)
8 - 21
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21

MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec (D.) — UKS Start Pietrowice Wielkie (D.)

(16)
15 - 19
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21
MOSIR Tychy

MOSM Tychy (D.) — SPR Pogoń 1945 Zabrze (D.)

(16)
10 - 14
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21
Hala Miłocin

SPR Sośnica Gliwice (D.) — UKS 6 Polho Czuchów (D.)

Kolejka 17
(17)
15 - 35
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21
Hala Miłocin

SPR Sośnica Gliwice (D.) — SPR Grunwald Ruda Śląska (D.)

(17)
21 - 10
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21
Hala Widowiskowo Sportowa Pogoń Zabrze

SPR Pogoń 1945 Zabrze (D.) — UKS 6 Polho Czuchów (D.)

(17)
19 - 9
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21
Hala Widowiskowo Sportowa w Pietrowicach Wielkich

UKS Start Pietrowice Wielkie (D.) — MOSM Tychy (D.)

(17)
21 - 9
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21
Hala Widowiskowo Sportowa MOSiR w Łaziskach Górnych

Polonia MOSiR Łaziska Górne (D.) — MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec (D.)

(17)
20 - 22
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21
Hala MORiS Chorzów

Akademia Handballu Ruch Chorzów (D.) — MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice (D.)

(17)
27 - 14
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21
Hala Zgody Bielszowice

KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice (D.) — MTS Żory (D.)

(17)
g.00:00
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21

pałza (D.) — Match

Kolejka 18
(18)
Anulowano
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21

pałza (D.) — SPR Sośnica Gliwice (D.)

(18)
19 - 7
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21
MOSiR Żory

MTS Żory (D.) — KS Bystra (D.)

(18)
14 - 22
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21
Świętochłowice, SP1

MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice (D.) — KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice (D.)

(18)
9 - 26
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21

MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec (D.) — Akademia Handballu Ruch Chorzów (D.)

(18)
8 - 7
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21
MOSIR Tychy

MOSM Tychy (D.) — Polonia MOSiR Łaziska Górne (D.)

(18)
13 - 23
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21

UKS 6 Polho Czuchów (D.) — UKS Start Pietrowice Wielkie (D.)

(18)
27 - 24
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21

SPR Grunwald Ruda Śląska (D.) — SPR Pogoń 1945 Zabrze (D.)

Kolejka 19
(19)
11 - 7
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21
Hala Widowiskowo Sportowa MOSiR w Łaziskach Górnych

Polonia MOSiR Łaziska Górne (D.) — UKS 6 Polho Czuchów (D.)

(19)
25 - 9
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21
Hala MORiS Chorzów

Akademia Handballu Ruch Chorzów (D.) — MOSM Tychy (D.)

(19)
38 - 1
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21
Hala Zgody Bielszowice

KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice (D.) — MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec (D.)

(19)
19 - 17
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21
Gimnazjum im. Juliana Fałata w Bystrej

KS Bystra (D.) — MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice (D.)

(19)
Anulowano
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21
MOSiR Żory

MTS Żory (D.) — pałza (D.)

(19)
16 - 22
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21
Hala Miłocin

SPR Sośnica Gliwice (D.) — SPR Pogoń 1945 Zabrze (D.)

(19)
13 - 23
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21
Hala Widowiskowo Sportowa w Pietrowicach Wielkich

UKS Start Pietrowice Wielkie (D.) — SPR Grunwald Ruda Śląska (D.)

Kolejka 20
(20)
g.00:00
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21

pałza (D.) — SPR Pogoń 1945 Zabrze (D.)

(20)
9 - 13
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21
Hala Miłocin

SPR Sośnica Gliwice (D.) — UKS Start Pietrowice Wielkie (D.)

(20)
37 - 13
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21

SPR Grunwald Ruda Śląska (D.) — Polonia MOSiR Łaziska Górne (D.)

(20)
8 - 19
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21

UKS 6 Polho Czuchów (D.) — Akademia Handballu Ruch Chorzów (D.)

(20)
5 - 36
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21
MOSIR Tychy

MOSM Tychy (D.) — KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice (D.)

(20)
12 - 17
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21
Świętochłowice, SP1

MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice (D.) — MTS Żory (D.)

(20)
10 - 22
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21

MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec (D.) — KS Bystra (D.)

Kolejka 21
(21)
g.16:00
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21
Hala Widowiskowo Sportowa w Pietrowicach Wielkich

UKS Start Pietrowice Wielkie (D.) — SPR Pogoń 1945 Zabrze (D.)

(21)
12 - 17
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21
Hala Miłocin

SPR Sośnica Gliwice (D.) — Polonia MOSiR Łaziska Górne (D.)

(21)
g.00:00
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21
Hala MORiS Chorzów

Akademia Handballu Ruch Chorzów (D.) — SPR Grunwald Ruda Śląska (D.)

(21)
g.16:00
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21
Hala Zgody Bielszowice

KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice (D.) — UKS 6 Polho Czuchów (D.)

(21)
21 - 12
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21
Gimnazjum im. Juliana Fałata w Bystrej

KS Bystra (D.) — MOSM Tychy (D.)

(21)
28 - 12
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21
MOSiR Żory

MTS Żory (D.) — MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec (D.)

(21)
g.00:00
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21
Świętochłowice, SP1

MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice (D.) — pałza (D.)

Kolejka 22
(22)
g.00:00
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21

pałza (D.) — UKS Start Pietrowice Wielkie (D.)

(22)
15 - 6
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21
Hala Widowiskowo Sportowa Pogoń Zabrze

SPR Pogoń 1945 Zabrze (D.) — Polonia MOSiR Łaziska Górne (D.)

(22)
g.00:00
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21
Hala Miłocin

SPR Sośnica Gliwice (D.) — Akademia Handballu Ruch Chorzów (D.)

(22)
17 - 27
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21

SPR Grunwald Ruda Śląska (D.) — KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice (D.)

(22)
7 - 30
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21

MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec (D.) — MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice (D.)

(22)
g.17:30
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21
MOSIR Tychy

MOSM Tychy (D.) — MTS Żory (D.)

(22)
14 - 18
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21

UKS 6 Polho Czuchów (D.) — KS Bystra (D.)

Kolejka 23
(23)
24 - 33
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21
Gimnazjum im. Juliana Fałata w Bystrej

KS Bystra (D.) — SPR Grunwald Ruda Śląska (D.)

(23)
9 - 26
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21
Hala Miłocin

SPR Sośnica Gliwice (D.) — KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice (D.)

(23)
9 - 9
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21
Hala MORiS Chorzów

Akademia Handballu Ruch Chorzów (D.) — SPR Pogoń 1945 Zabrze (D.)

(23)
8 - 20
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21
Hala Widowiskowo Sportowa MOSiR w Łaziskach Górnych

Polonia MOSiR Łaziska Górne (D.) — UKS Start Pietrowice Wielkie (D.)

(23)
18 - 8
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21
MOSiR Żory

MTS Żory (D.) — UKS 6 Polho Czuchów (D.)

(23)
36 - 15
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21
Świętochłowice, SP1

MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice (D.) — MOSM Tychy (D.)

(23)
g.00:00
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21

MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec (D.) — pałza (D.)

Kolejka 24
(24)
g.00:00
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21

pałza (D.) — Polonia MOSiR Łaziska Górne (D.)

(24)
17 - 15
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21
Hala Widowiskowo Sportowa w Pietrowicach Wielkich

UKS Start Pietrowice Wielkie (D.) — Akademia Handballu Ruch Chorzów (D.)

(24)
17 - 10
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21
MOSIR Tychy

MOSM Tychy (D.) — MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec (D.)

(24)
13 - 23
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21

UKS 6 Polho Czuchów (D.) — MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice (D.)

(24)
21 - 24
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21

SPR Grunwald Ruda Śląska (D.) — MTS Żory (D.)

(24)
6 - 16
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21
Hala Miłocin

SPR Sośnica Gliwice (D.) — KS Bystra (D.)

(24)
8 - 18
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21
Hala Widowiskowo Sportowa Pogoń Zabrze

SPR Pogoń 1945 Zabrze (D.) — KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice (D.)

Kolejka 25
(25)
9 - 14
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21

MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec (D.) — UKS 6 Polho Czuchów (D.)

(25)
19 - 24
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21
Świętochłowice, SP1

MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice (D.) — SPR Grunwald Ruda Śląska (D.)

(25)
8 - 13
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21
Hala Miłocin

SPR Sośnica Gliwice (D.) — MTS Żory (D.)

(25)
13 - 16
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21
Gimnazjum im. Juliana Fałata w Bystrej

KS Bystra (D.) — SPR Pogoń 1945 Zabrze (D.)

(25)
15 - 5
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21
Hala Zgody Bielszowice

KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice (D.) — UKS Start Pietrowice Wielkie (D.)

(25)
20 - 12
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21
Hala MORiS Chorzów

Akademia Handballu Ruch Chorzów (D.) — Polonia MOSiR Łaziska Górne (D.)

(25)
Anulowano
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21
MOSIR Tychy

MOSM Tychy (D.) — pałza (D.)

Kolejka 26
(26)
15 - 12
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21

UKS 6 Polho Czuchów (D.) — MOSM Tychy (D.)

(26)
52 - 9
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21

SPR Grunwald Ruda Śląska (D.) — MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec (D.)

(26)
18 - 25
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21
Hala Miłocin

SPR Sośnica Gliwice (D.) — MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice (D.)

(26)
12 - 13
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21
Hala Widowiskowo Sportowa Pogoń Zabrze

SPR Pogoń 1945 Zabrze (D.) — MTS Żory (D.)

(26)
13 - 8
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21
Hala Widowiskowo Sportowa w Pietrowicach Wielkich

UKS Start Pietrowice Wielkie (D.) — KS Bystra (D.)

(26)
1 - 5
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21
Hala Widowiskowo Sportowa MOSiR w Łaziskach Górnych

Polonia MOSiR Łaziska Górne (D.) — KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice (D.)

(26)
Anulowano
Dziewczęta 2008 2020/21
2020/21

pałza (D.) — Akademia Handballu Ruch Chorzów (D.)