Śląska Liga Dziewcząt (2019/20)

Kolejka 1
(1)
7 - 14
Dziewczęta
2019/20
Park Wodny Tarnowskie Góry

MKS Skarbek Tarnowskie Góry (D.) — MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice (D.)

Widzów: b/d
(1)
10 - 17
Dziewczęta
2019/20
Hala MORiS Chorzów

Akademia Handballu Ruch Chorzów (D.) — SPR Grunwald Ruda Śląska (D.)

Widzów: 30
(1)
28 - 11
Dziewczęta
2019/20
Hala Widowiskowo Sportowa w Pietrowicach Wielkich

UKS Start Pietrowice Wielkie (D.) — UKS MOSM Bytom (D.)

Widzów: 25
(1)
3 - 17
Dziewczęta
2019/20
TUR Gliwice Hala Widowiskowo-sportowa

SPR Sośnica Gliwice (D.) — KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice (D.)

Widzów: 40
(1)
26 - 5
Dziewczęta
2019/20
MOSiR Żory

MTS Żory (D.) — KS Bystra (D.)

Widzów: 32
(1)
9 - 11
Dziewczęta
2019/20
MOSIR Tychy

MOSM Tychy (D.) — Polonia MOSiR Łaziska Górne (D.)

Widzów: 36
Kolejka 1.1
(1.1)
3 - 10
Śląska Liga Dziewcząt gr.II
2019/20
Świętochłowice, SP1

Skałka III Świętochłowice — Grunwald II Ruda Śl.

Widzów: 45
Kolejka 1.2
(1.2)
1 - 23
Śląska Liga Dziewcząt gr.II
2019/20
Świętochłowice, SP1

Pogoń II Zabrze — Zgoda II Ruda Śl. B-ce

Widzów: 45
Kolejka 1.3
(1.3)
18 - 3
Śląska Liga Dziewcząt gr.II
2019/20
Świętochłowice, SP1

Skałka III Świętochłowice — Pogoń II Zabrze

Widzów: 40
Kolejka 1.4
(1.4)
1 - 14
Śląska Liga Dziewcząt gr.II
2019/20
Świętochłowice, SP1

Grunwald II Ruda Śl. — Zgoda II Ruda Śl. B-ce

Widzów: 40
Kolejka 1.5
(1.5)
0 - 20
Śląska Liga Dziewcząt gr.II
2019/20
Świętochłowice, SP1

Pogoń II Zabrze — Grunwald II Ruda Śl.

Widzów: 45
Kolejka 1.6
(1.6)
3 - 20
Śląska Liga Dziewcząt gr.II
2019/20
Świętochłowice, SP1

Skałka III Świętochłowice — Zgoda II Ruda Śl. B-ce

Widzów: 45
Kolejka 2
(2)
23 - 8
Dziewczęta
2019/20
Świętochłowice, SP1

MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice (D.) — Polonia MOSiR Łaziska Górne (D.)

Widzów: 5
(2)
17 - 20
Dziewczęta
2019/20
Gimnazjum im. Juliana Fałata w Bystrej

KS Bystra (D.) — MOSM Tychy (D.)

Widzów: 30
(2)
10 - 14
Dziewczęta
2019/20
Hala Zgody Bielszowice

KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice (D.) — MTS Żory (D.)

Widzów: 40
(2)
14 - 7
Dziewczęta
2019/20
OSiR Bytom

UKS MOSM Bytom (D.) — SPR Sośnica Gliwice (D.)

Widzów: 30
(2)
5 - 26
Dziewczęta
2019/20
MOSiR Ruda Śląska

SPR Grunwald Ruda Śląska (D.) — UKS Start Pietrowice Wielkie (D.)

Widzów: 15
(2)
29 - 8
Dziewczęta
2019/20
Park Wodny Tarnowskie Góry

MKS Skarbek Tarnowskie Góry (D.) — Akademia Handballu Ruch Chorzów (D.)

Widzów: 50
Kolejka 2.1
(2.1)
9 - 2
Śląska Liga Dziewcząt gr.II
2019/20
Hala Zgody Bielszowice

Zgoda II Ruda Śl. B-ce — Grunwald II Ruda Śl.

Widzów: 30
Kolejka 2.2
(2.2)
3 - 11
Śląska Liga Dziewcząt gr.II
2019/20
Hala Zgody Bielszowice

Pogoń II Zabrze — Skałka III Świętochłowice

Widzów: 30
Kolejka 2.3
(2.3)
24 - 1
Śląska Liga Dziewcząt gr.II
2019/20
Hala Zgody Bielszowice

Grunwald II Ruda Śl. — Pogoń II Zabrze

Widzów: 30
Kolejka 2.4
(2.4)
19 - 1
Śląska Liga Dziewcząt gr.II
2019/20
Hala Zgody Bielszowice

Zgoda II Ruda Śl. B-ce — Skałka III Świętochłowice

Widzów: 30
Kolejka 2.5
(2.5)
11 - 9
Śląska Liga Dziewcząt gr.II
2019/20
Hala Zgody Bielszowice

Grunwald II Ruda Śl. — Skałka III Świętochłowice

Widzów: 36
Kolejka 2.6
(2.6)
32 - 0
Śląska Liga Dziewcząt gr.II
2019/20
Hala Zgody Bielszowice

Zgoda II Ruda Śl. B-ce — Pogoń II Zabrze

Widzów: 35
Kolejka 3
(3)
4 - 18
Dziewczęta
2019/20
Hala MORiS Chorzów

Akademia Handballu Ruch Chorzów (D.) — MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice (D.)

Widzów: 20
(3)
19 - 12
Dziewczęta
2019/20
Hala Widowiskowo Sportowa w Pietrowicach Wielkich

UKS Start Pietrowice Wielkie (D.) — MKS Skarbek Tarnowskie Góry (D.)

Widzów: 37
(3)
13 - 11
Dziewczęta
2019/20
TUR Gliwice Hala Widowiskowo-sportowa

SPR Sośnica Gliwice (D.) — SPR Grunwald Ruda Śląska (D.)

Widzów: 30
(3)
Przełożono
Dziewczęta
2019/20
MOSiR Żory

MTS Żory (D.) — UKS MOSM Bytom (D.)

(3)
4 - 20
Dziewczęta
2019/20
MOSIR Tychy

MOSM Tychy (D.) — KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice (D.)

Widzów: 19
(3)
16 - 10
Dziewczęta
2019/20
Hala Widowiskowo Sportowa MOSiR w Łaziskach Górnych

Polonia MOSiR Łaziska Górne (D.) — KS Bystra (D.)

Widzów: 25
Kolejka 3.1
(3.1)
0 - 26
Śląska Liga Dziewcząt gr.II
2019/20
Hala Widowiskowo Sportowa Pogoń Zabrze

Pogoń II Zabrze — Zgoda II Ruda Śl. B-ce

Widzów: 35
(3.1)
18 - 5
Śląska Liga Dziewcząt gr.II
2019/20
MOSiR Ruda Śląska

Grunwald II Ruda Śl. — Skałka III Świętochłowice

Widzów: 35
Kolejka 3.2
(3.2)
11 - 2
Śląska Liga Dziewcząt gr.II
2019/20
Hala Widowiskowo Sportowa Pogoń Zabrze

Zgoda II Ruda Śl. B-ce — Grunwald II Ruda Śl.

Widzów: 35
(3.2)
2 - 15
Śląska Liga Dziewcząt gr.II
2019/20
Hala Widowiskowo Sportowa Pogoń Zabrze

Pogoń II Zabrze — Skałka III Świętochłowice

Widzów: 40
Kolejka 3.3
(3.3)
19 - 3
Śląska Liga Dziewcząt gr.II
2019/20
Hala Widowiskowo Sportowa Pogoń Zabrze

Zgoda II Ruda Śl. B-ce — Skałka III Świętochłowice

Widzów: 60
(3.3)
2 - 24
Śląska Liga Dziewcząt gr.II
2019/20
Hala Widowiskowo Sportowa Pogoń Zabrze

Pogoń II Zabrze — Grunwald II Ruda Śl.

Widzów: 60
Kolejka 4
(4)
26 - 5
Dziewczęta
2019/20
Świętochłowice, SP1

MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice (D.) — KS Bystra (D.)

Widzów: 17
(4)
21 - 4
Dziewczęta
2019/20
Hala Zgody Bielszowice

KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice (D.) — Polonia MOSiR Łaziska Górne (D.)

Widzów: 25
(4)
8 - 10
Dziewczęta
2019/20
Gimnazjum im. Juliana Fałata w Bystrej

UKS MOSM Bytom (D.) — MOSM Tychy (D.)

Widzów: 30
(4)
5 - 20
Dziewczęta
2019/20
MOSiR Ruda Śląska

SPR Grunwald Ruda Śląska (D.) — MTS Żory (D.)

Widzów: 17
(4)
15 - 14
Dziewczęta
2019/20
Park Wodny Tarnowskie Góry

MKS Skarbek Tarnowskie Góry (D.) — SPR Sośnica Gliwice (D.)

Widzów: 50
(4)
4 - 13
Dziewczęta
2019/20
Hala MORiS Chorzów

Akademia Handballu Ruch Chorzów (D.) — UKS Start Pietrowice Wielkie (D.)

Widzów: 25
Kolejka 4.1
(4.1)
g.09:00
Śląska Liga Dziewcząt gr.II
2019/20
MOSiR Ruda Śląska

Grunwald II Ruda Śl. — Zgoda II Ruda Śl. B-ce

(4.1)
g.09:45
Śląska Liga Dziewcząt gr.II
2019/20
MOSiR Żory

Skałka III Świętochłowice — Pogoń II Zabrze

Kolejka 4.2
(4.2)
g.10:40
Śląska Liga Dziewcząt gr.II
2019/20
MOSiR Ruda Śląska

Zgoda II Ruda Śl. B-ce — Skałka III Świętochłowice

(4.2)
g.11:15
Śląska Liga Dziewcząt gr.II
2019/20
MOSiR Ruda Śląska

Grunwald II Ruda Śl. — Pogoń II Zabrze

Kolejka 4.3
(4.3)
g.12:00
Śląska Liga Dziewcząt gr.II
2019/20
MOSiR Ruda Śląska

Zgoda II Ruda Śl. B-ce — Pogoń II Zabrze

(4.3)
g.12:45
Śląska Liga Dziewcząt gr.II
2019/20
MOSiR Ruda Śląska

Pogoń II Zabrze — Grunwald Ruda Śl.

Kolejka 5
(5)
7 - 15
Dziewczęta
2019/20
Hala Widowiskowo Sportowa w Pietrowicach Wielkich

UKS Start Pietrowice Wielkie (D.) — MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice (D.)

Widzów: 15
(5)
16 - 15
Dziewczęta
2019/20
TUR Gliwice Hala Widowiskowo-sportowa

SPR Sośnica Gliwice (D.) — Akademia Handballu Ruch Chorzów (D.)

Widzów: 30
(5)
29 - 2
Dziewczęta
2019/20
MOSiR Żory

MTS Żory (D.) — MKS Skarbek Tarnowskie Góry (D.)

Widzów: 50
(5)
18 - 18
Dziewczęta
2019/20
MOSIR Tychy

MOSM Tychy (D.) — SPR Grunwald Ruda Śląska (D.)

Widzów: b/d
(5)
12 - 10
Dziewczęta
2019/20
Hala Widowiskowo Sportowa MOSiR w Łaziskach Górnych

Polonia MOSiR Łaziska Górne (D.) — UKS MOSM Bytom (D.)

Widzów: 50
(5)
5 - 32
Dziewczęta
2019/20
Gimnazjum im. Juliana Fałata w Bystrej

KS Bystra (D.) — KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice (D.)

Widzów: 25
Kolejka 6
(6)
9 - 7
Dziewczęta
2019/20
Świętochłowice, SP1

MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice (D.) — KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice (D.)

Widzów: 10
(6)
16 - 13
Dziewczęta
2019/20
OSiR Bytom

UKS MOSM Bytom (D.) — KS Bystra (D.)

Widzów: 25
(6)
19 - 22
Dziewczęta
2019/20
MOSiR Ruda Śląska

SPR Grunwald Ruda Śląska (D.) — Polonia MOSiR Łaziska Górne (D.)

Widzów: 30
(6)
12 - 13
Dziewczęta
2019/20
Park Wodny Tarnowskie Góry

MKS Skarbek Tarnowskie Góry (D.) — MOSM Tychy (D.)

Widzów: 10
(6)
10 - 27
Dziewczęta
2019/20
Hala MORiS Chorzów

Akademia Handballu Ruch Chorzów (D.) — MTS Żory (D.)

Widzów: 27
(6)
24 - 7
Dziewczęta
2019/20
Hala Widowiskowo Sportowa w Pietrowicach Wielkich

UKS Start Pietrowice Wielkie (D.) — SPR Sośnica Gliwice (D.)

Widzów: 30
Kolejka 7
(7)
3 - 18
Dziewczęta
2019/20
TUR Gliwice Hala Widowiskowo-sportowa

SPR Sośnica Gliwice (D.) — MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice (D.)

Widzów: 30
(7)
19 - 15
Dziewczęta
2019/20
MOSiR Żory

MTS Żory (D.) — UKS Start Pietrowice Wielkie (D.)

(7)
13 - 7
Dziewczęta
2019/20
MOSIR Tychy

MOSM Tychy (D.) — Akademia Handballu Ruch Chorzów (D.)

Widzów: 30
(7)
6 - 25
Dziewczęta
2019/20
Hala Widowiskowo Sportowa MOSiR w Łaziskach Górnych

Polonia MOSiR Łaziska Górne (D.) — MKS Skarbek Tarnowskie Góry (D.)

Widzów: 21
(7)
16 - 28
Dziewczęta
2019/20
Gimnazjum im. Juliana Fałata w Bystrej

KS Bystra (D.) — SPR Grunwald Ruda Śląska (D.)

Widzów: 27
(7)
23 - 6
Dziewczęta
2019/20
Hala Zgody Bielszowice

KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice (D.) — UKS MOSM Bytom (D.)

Widzów: 30
Kolejka 8
(8)
21 - 9
Dziewczęta
2019/20
Świętochłowice, SP1

MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice (D.) — UKS MOSM Bytom (D.)

Widzów: 25
(8)
11 - 25
Dziewczęta
2019/20
MOSiR Ruda Śląska

SPR Grunwald Ruda Śląska (D.) — KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice (D.)

Widzów: 20
(8)
10 - 0
Dziewczęta
2019/20
Park Wodny Tarnowskie Góry

MKS Skarbek Tarnowskie Góry (D.) — KS Bystra (D.)

Widzów: WO
(8)
10 - 12
Dziewczęta
2019/20
Hala MORiS Chorzów

Akademia Handballu Ruch Chorzów (D.) — Polonia MOSiR Łaziska Górne (D.)

Widzów: 30
(8)
19 - 10
Dziewczęta
2019/20
Hala Widowiskowo Sportowa w Pietrowicach Wielkich

UKS Start Pietrowice Wielkie (D.) — MOSM Tychy (D.)

Widzów: 40
(8)
3 - 26
Dziewczęta
2019/20
TUR Gliwice Hala Widowiskowo-sportowa

SPR Sośnica Gliwice (D.) — MTS Żory (D.)

Widzów: 25
Kolejka 9
(9)
16 - 9
Dziewczęta
2019/20
MOSiR Żory

MTS Żory (D.) — MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice (D.)

Widzów: 33
(9)
18 - 11
Dziewczęta
2019/20
MOSIR Tychy

MOSM Tychy (D.) — SPR Sośnica Gliwice (D.)

Widzów: 25
(9)
4 - 14
Dziewczęta
2019/20
Hala Widowiskowo Sportowa MOSiR w Łaziskach Górnych

Polonia MOSiR Łaziska Górne (D.) — UKS Start Pietrowice Wielkie (D.)

Widzów: 35
(9)
17 - 13
Dziewczęta
2019/20
Gimnazjum im. Juliana Fałata w Bystrej

KS Bystra (D.) — Akademia Handballu Ruch Chorzów (D.)

Widzów: 21
(9)
23 - 7
Dziewczęta
2019/20
Hala Zgody Bielszowice

KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice (D.) — MKS Skarbek Tarnowskie Góry (D.)

Widzów: b/d
(9)
15 - 18
Dziewczęta
2019/20
OSiR Bytom

UKS MOSM Bytom (D.) — SPR Grunwald Ruda Śląska (D.)

Widzów: 24
Kolejka 10
(10)
8 - 15
Dziewczęta
2019/20
Świętochłowice, SP1

Grunwald Ruda Śl. — Skałka Świętochłowice

Widzów: 16
(10)
16 - 13
Dziewczęta
2019/20
Park Wodny Tarnowskie Góry

MKS Skarbek Tarnowskie Góry (D.) — UKS MOSM Bytom (D.)

Widzów: 100
(10)
2 - 27
Dziewczęta
2019/20
Hala MORiS Chorzów

Akademia Handballu Ruch Chorzów (D.) — KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice (D.)

Widzów: 30
(10)
24 - 7
Dziewczęta
2019/20
Hala Widowiskowo Sportowa w Pietrowicach Wielkich

UKS Start Pietrowice Wielkie (D.) — KS Bystra (D.)

Widzów: 35
(10)
15 - 7
Dziewczęta
2019/20
TUR Gliwice Hala Widowiskowo-sportowa

SPR Sośnica Gliwice (D.) — Polonia MOSiR Łaziska Górne (D.)

Widzów: b/d
(10)
g.15:00
Dziewczęta
2019/20
MOSiR Żory

MTS Żory (D.) — MOSM Tychy (D.)

Kolejka 11
(11)
6 - 11
Dziewczęta
2019/20
MOSIR Tychy

MOSM Tychy (D.) — MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice (D.)

Widzów: 27
(11)
8 - 22
Dziewczęta
2019/20
Hala Widowiskowo Sportowa MOSiR w Łaziskach Górnych

Polonia MOSiR Łaziska Górne (D.) — MTS Żory (D.)

Widzów: 35
(11)
17 - 22
Dziewczęta
2019/20
Gimnazjum im. Juliana Fałata w Bystrej

KS Bystra (D.) — SPR Sośnica Gliwice (D.)

Widzów: 30
(11)
7 - 8
Dziewczęta
2019/20
Hala Zgody Bielszowice

KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice (D.) — UKS Start Pietrowice Wielkie (D.)

Widzów: 20
(11)
22 - 10
Dziewczęta
2019/20
OSiR Bytom

UKS MOSM Bytom (D.) — Akademia Handballu Ruch Chorzów (D.)

Widzów: 20
(11)
25 - 25
Dziewczęta
2019/20
MOSiR Ruda Śląska

SPR Grunwald Ruda Śląska (D.) — MKS Skarbek Tarnowskie Góry (D.)

Widzów: 30
Kolejka 12
(12)
g.16:45
Dziewczęta
2019/20
Świętochłowice, SP1

MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice (D.) — MKS Skarbek Tarnowskie Góry (D.)

(12)
g.16:30
Dziewczęta
2019/20
MOSiR Ruda Śląska

SPR Grunwald Ruda Śląska (D.) — Akademia Handballu Ruch Chorzów (D.)

(12)
g.18:00
Dziewczęta
2019/20
OSiR Bytom

UKS MOSM Bytom (D.) — UKS Start Pietrowice Wielkie (D.)

(12)
g.17:00
Dziewczęta
2019/20
Hala Zgody Bielszowice

KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice (D.) — SPR Sośnica Gliwice (D.)

(12)
g.16:20
Dziewczęta
2019/20
Gimnazjum im. Juliana Fałata w Bystrej

KS Bystra (D.) — MTS Żory (D.)

(12)
g.16:30
Dziewczęta
2019/20
Hala Widowiskowo Sportowa MOSiR w Łaziskach Górnych

Polonia MOSiR Łaziska Górne (D.) — MOSM Tychy (D.)

Kolejka 13
(13)
g.16:30
Dziewczęta
2019/20
Hala Widowiskowo Sportowa MOSiR w Łaziskach Górnych

Polonia MOSiR Łaziska Górne (D.) — MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice (D.)

(13)
g.15:00
Dziewczęta
2019/20
MOSIR Tychy

MOSM Tychy (D.) — KS Bystra (D.)

(13)
g.15:00
Dziewczęta
2019/20
MOSiR Żory

MTS Żory (D.) — KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice (D.)

(13)
g.15:30
Dziewczęta
2019/20
TUR Gliwice Hala Widowiskowo-sportowa

SPR Sośnica Gliwice (D.) — UKS MOSM Bytom (D.)

(13)
g.10:00
Dziewczęta
2019/20
Hala Widowiskowo Sportowa w Pietrowicach Wielkich

UKS Start Pietrowice Wielkie (D.) — SPR Grunwald Ruda Śląska (D.)

(13)
g.15:10
Dziewczęta
2019/20
Hala MORiS Chorzów

Akademia Handballu Ruch Chorzów (D.) — MKS Skarbek Tarnowskie Góry (D.)

Kolejka 14
(14)
g.16:45
Dziewczęta
2019/20
Świętochłowice, SP1

MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice (D.) — Akademia Handballu Ruch Chorzów (D.)

(14)
g.15:00
Dziewczęta
2019/20
Park Wodny Tarnowskie Góry

MKS Skarbek Tarnowskie Góry (D.) — UKS Start Pietrowice Wielkie (D.)

(14)
g.16:30
Dziewczęta
2019/20
MOSiR Ruda Śląska

SPR Grunwald Ruda Śląska (D.) — SPR Sośnica Gliwice (D.)

(14)
g.18:00
Dziewczęta
2019/20
OSiR Bytom

UKS MOSM Bytom (D.) — MTS Żory (D.)

(14)
g.17:00
Dziewczęta
2019/20
Hala Zgody Bielszowice

KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice (D.) — MOSM Tychy (D.)

(14)
g.16:20
Dziewczęta
2019/20
Gimnazjum im. Juliana Fałata w Bystrej

KS Bystra (D.) — Polonia MOSiR Łaziska Górne (D.)

Kolejka 15
(15)
g.16:20
Dziewczęta
2019/20
Gimnazjum im. Juliana Fałata w Bystrej

KS Bystra (D.) — MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice (D.)

(15)
g.16:30
Dziewczęta
2019/20
Hala Widowiskowo Sportowa MOSiR w Łaziskach Górnych

Polonia MOSiR Łaziska Górne (D.) — KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice (D.)

(15)
g.15:00
Dziewczęta
2019/20
MOSIR Tychy

MOSM Tychy (D.) — UKS MOSM Bytom (D.)

(15)
g.15:00
Dziewczęta
2019/20
Hala Zgody Bielszowice

MTS Żory (D.) — SPR Grunwald Ruda Śląska (D.)

(15)
g.15:30
Dziewczęta
2019/20
TUR Gliwice Hala Widowiskowo-sportowa

SPR Sośnica Gliwice (D.) — MKS Skarbek Tarnowskie Góry (D.)

(15)
g.10:00
Dziewczęta
2019/20
Hala Widowiskowo Sportowa w Pietrowicach Wielkich

UKS Start Pietrowice Wielkie (D.) — Akademia Handballu Ruch Chorzów (D.)

Kolejka 16
(16)
g.16:45
Dziewczęta
2019/20
Świętochłowice, SP1

MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice (D.) — UKS Start Pietrowice Wielkie (D.)

(16)
g.15:10
Dziewczęta
2019/20
Hala MORiS Chorzów

Akademia Handballu Ruch Chorzów (D.) — SPR Sośnica Gliwice (D.)

(16)
g.15:00
Dziewczęta
2019/20
Park Wodny Tarnowskie Góry

MKS Skarbek Tarnowskie Góry (D.) — MTS Żory (D.)

(16)
g.16:30
Dziewczęta
2019/20
MOSiR Ruda Śląska

SPR Grunwald Ruda Śląska (D.) — MOSM Tychy (D.)

(16)
g.18:00
Dziewczęta
2019/20
OSiR Bytom

UKS MOSM Bytom (D.) — Polonia MOSiR Łaziska Górne (D.)

(16)
g.17:00
Dziewczęta
2019/20
Hala Zgody Bielszowice

KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice (D.) — KS Bystra (D.)

Kolejka 17
(17)
12 - 12
Dziewczęta
2019/20
Hala Zgody Bielszowice

KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice (D.) — MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice (D.)

Widzów: b/d
(17)
17 - 19
Dziewczęta
2019/20
Gimnazjum im. Juliana Fałata w Bystrej

KS Bystra (D.) — UKS MOSM Bytom (D.)

Widzów: 15
(17)
g.16:30
Dziewczęta
2019/20
Hala Widowiskowo Sportowa MOSiR w Łaziskach Górnych

Polonia MOSiR Łaziska Górne (D.) — SPR Grunwald Ruda Śląska (D.)

(17)
g.15:00
Dziewczęta
2019/20
MOSIR Tychy

MOSM Tychy (D.) — MKS Skarbek Tarnowskie Góry (D.)

(17)
g.15:00
Dziewczęta
2019/20
MOSiR Żory

MTS Żory (D.) — Akademia Handballu Ruch Chorzów (D.)

(17)
g.15:30
Dziewczęta
2019/20
TUR Gliwice Hala Widowiskowo-sportowa

SPR Sośnica Gliwice (D.) — UKS Start Pietrowice Wielkie (D.)

Kolejka 18
(18)
g.16:45
Dziewczęta
2019/20
Świętochłowice, SP1

MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice (D.) — SPR Sośnica Gliwice (D.)

(18)
g.10:00
Dziewczęta
2019/20
Hala Widowiskowo Sportowa w Pietrowicach Wielkich

UKS Start Pietrowice Wielkie (D.) — MTS Żory (D.)

(18)
g.15:10
Dziewczęta
2019/20
Hala MORiS Chorzów

Akademia Handballu Ruch Chorzów (D.) — MOSM Tychy (D.)

(18)
g.15:00
Dziewczęta
2019/20
Park Wodny Tarnowskie Góry

MKS Skarbek Tarnowskie Góry (D.) — Polonia MOSiR Łaziska Górne (D.)

(18)
g.16:30
Dziewczęta
2019/20
MOSiR Ruda Śląska

SPR Grunwald Ruda Śląska (D.) — KS Bystra (D.)

(18)
g.18:00
Dziewczęta
2019/20
OSiR Bytom

UKS MOSM Bytom (D.) — KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice (D.)

Kolejka 19
(19)
g.18:00
Dziewczęta
2019/20
OSiR Bytom

UKS MOSM Bytom (D.) — MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice (D.)

(19)
g.17:00
Dziewczęta
2019/20
Hala Zgody Bielszowice

KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice (D.) — SPR Grunwald Ruda Śląska (D.)

(19)
g.16:20
Dziewczęta
2019/20
Gimnazjum im. Juliana Fałata w Bystrej

KS Bystra (D.) — MKS Skarbek Tarnowskie Góry (D.)

(19)
g.16:30
Dziewczęta
2019/20
Hala Widowiskowo Sportowa MOSiR w Łaziskach Górnych

Polonia MOSiR Łaziska Górne (D.) — Akademia Handballu Ruch Chorzów (D.)

(19)
g.15:00
Dziewczęta
2019/20
MOSIR Tychy

MOSM Tychy (D.) — UKS Start Pietrowice Wielkie (D.)

(19)
g.15:00
Dziewczęta
2019/20
MOSiR Żory

MTS Żory (D.) — SPR Sośnica Gliwice (D.)

Kolejka 20
(20)
g.16:45
Dziewczęta
2019/20
Świętochłowice, SP1

MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice (D.) — MTS Żory (D.)

(20)
g.15:30
Dziewczęta
2019/20
TUR Gliwice Hala Widowiskowo-sportowa

SPR Sośnica Gliwice (D.) — MOSM Tychy (D.)

(20)
g.10:00
Dziewczęta
2019/20
Hala Widowiskowo Sportowa w Pietrowicach Wielkich

UKS Start Pietrowice Wielkie (D.) — Polonia MOSiR Łaziska Górne (D.)

(20)
g.15:10
Dziewczęta
2019/20
Hala MORiS Chorzów

Akademia Handballu Ruch Chorzów (D.) — KS Bystra (D.)

(20)
g.15:00
Dziewczęta
2019/20
Park Wodny Tarnowskie Góry

MKS Skarbek Tarnowskie Góry (D.) — KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice (D.)

(20)
g.16:30
Dziewczęta
2019/20
MOSiR Ruda Śląska

SPR Grunwald Ruda Śląska (D.) — UKS MOSM Bytom (D.)

Kolejka 21
(21)
g.16:30
Dziewczęta
2019/20
MOSiR Ruda Śląska

SPR Grunwald Ruda Śląska (D.) — MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice (D.)

(21)
g.18:00
Dziewczęta
2019/20
OSiR Bytom

UKS MOSM Bytom (D.) — MKS Skarbek Tarnowskie Góry (D.)

(21)
g.17:00
Dziewczęta
2019/20
Hala Zgody Bielszowice

KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice (D.) — Akademia Handballu Ruch Chorzów (D.)

(21)
g.16:20
Dziewczęta
2019/20
Gimnazjum im. Juliana Fałata w Bystrej

KS Bystra (D.) — UKS Start Pietrowice Wielkie (D.)

(21)
g.16:30
Dziewczęta
2019/20
Hala Widowiskowo Sportowa MOSiR w Łaziskach Górnych

Polonia MOSiR Łaziska Górne (D.) — SPR Sośnica Gliwice (D.)

(21)
g.15:00
Dziewczęta
2019/20
MOSIR Tychy

MOSM Tychy (D.) — MTS Żory (D.)

Kolejka 22
(22)
g.16:45
Dziewczęta
2019/20
Świętochłowice, SP1

MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice (D.) — MOSM Tychy (D.)

(22)
g.15:00
Dziewczęta
2019/20
MOSiR Żory

MTS Żory (D.) — Polonia MOSiR Łaziska Górne (D.)

(22)
g.15:30
Dziewczęta
2019/20
TUR Gliwice Hala Widowiskowo-sportowa

SPR Sośnica Gliwice (D.) — KS Bystra (D.)

(22)
g.10:00
Dziewczęta
2019/20
Hala Widowiskowo Sportowa w Pietrowicach Wielkich

UKS Start Pietrowice Wielkie (D.) — KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice (D.)

(22)
g.15:10
Dziewczęta
2019/20
Hala MORiS Chorzów

Akademia Handballu Ruch Chorzów (D.) — UKS MOSM Bytom (D.)

(22)
g.15:00
Dziewczęta
2019/20
Park Wodny Tarnowskie Góry

MKS Skarbek Tarnowskie Góry (D.) — SPR Grunwald Ruda Śląska (D.)