Logo

Mistrzostwa Polski Juniorek – 1/16 Finału

26 - 40
Olkusz, Hala Sportowa MOSiR, ul. Wiejska 1

Handball Rzeszów — KMKS Kraśnik

31 - 23
Hala widowiskowo-sportowa w Gnieznie

MKS PR Gniezno — Zagłębie Lubin

31 - 23
Olkusz, Hala Sportowa MOSiR, ul. Wiejska 1

SPR Olkusz — Zgoda Ruda Śląska

42 - 14
Olkusz, Hala Sportowa MOSiR, ul. Wiejska 1

Zgoda Ruda Śląska — Handball Rzeszów

25 - 24
Hala Gier AWF, Warszawa

AZS AWF Warszawa — MTS Kwidzyń

40 - 20
Hala widowiskowo-sportowa w Gnieznie

Zagłębie Lubin — Morski Sianów

33 - 26
OSiR Hala Widowiskowo-Sportowa w Legnicy

Pogoń 1945 Zabrze — CKS Szczecin

21 - 23
Gliwice, Hala Widowiskowo-Sportowa, ul. Chorzowska 5

ChKS Łódź — Pyrki Poznań

25 - 28
Sala Sportowa XXX LO - Lublin

MKS Lublin — KPR Kobierzyce

41 - 29
Olkusz, Hala Sportowa MOSiR, ul. Wiejska 1

SPR Olkusz — KMKS Kraśnik

25 - 43
Hala Sportowa SP1, Szubin

Orlik Kcynia — PreZero Radom

37 - 18
Hala Gier GCS Gdynia

Arka Gdynia — MKS Giżycko

33 - 33
Gliwice, Hala Widowiskowo-Sportowa, ul. Chorzowska 5

Sośnica Gliwice — Varsovia Warszawa

24 - 18
OSiR Hala Widowiskowo-Sportowa w Legnicy

UKS Dziewiątka Legnica — Szczypiorniak Gdańsk

35 - 23
Hala widowiskowo-sportowa w Gnieznie

MKS PR Gniezno — Morski Sianów

33 - 24
OSiR Hala Widowiskowo-Sportowa w Legnicy

Szczypiorniak Gdańsk — Pogoń 1945 Zabrze

37 - 17
Gliwice, Hala Widowiskowo-Sportowa, ul. Chorzowska 5

Varsovia Warszawa — ChKS Łódź

37 - 28
Gliwice, Hala Widowiskowo-Sportowa, ul. Chorzowska 5

Sośnica Gliwice — Pyrki Poznań

36 - 17
OSiR Hala Widowiskowo-Sportowa w Legnicy

UKS Dziewiątka Legnica — CKS Szczecin

17 - 61
Hala Gier AWF, Warszawa

Zorza Iskra Kowalów — MTS Kwidzyń

24 - 30
Hala Sportowa SP1, Szubin

Kusy Kraków — PreZero Radom

33 - 25
Hala Gier GCS Gdynia

Kusy Szczecin — MKS Giżycko

22 - 47
Olkusz, Hala Sportowa MOSiR, ul. Wiejska 1

KMKS Kraśnik — Zgoda Ruda Śląska

26 - 23
Sala Sportowa XXX LO - Lublin

Truso Elbląg — KPR Kobierzyce

43 - 8
Olkusz, Hala Sportowa MOSiR, ul. Wiejska 1

SPR Olkusz — Handball Rzeszów

g.09:00
Hala Sportowa SP1, Szubin

Orlik Kcynia — Kusy Kraków

g.09:30
Gliwice, Hala Widowiskowo-Sportowa, ul. Chorzowska 5

Pyrki Poznań — Varsovia Warszawa

g.10:00
OSiR Hala Widowiskowo-Sportowa w Legnicy

CKS Szczecin — Szczypiorniak Gdańsk

g.11:00
Hala Gier AWF, Warszawa

AZS AWF Warszawa — Zorza Iskra Kowalów

g.11:00
Sala Sportowa XXX LO - Lublin

MKS Lublin — Truso Elbląg

g.11:30
Gliwice, Hala Widowiskowo-Sportowa, ul. Chorzowska 5

Sośnica Gliwice — ChKS Łódź

g.12:00
OSiR Hala Widowiskowo-Sportowa w Legnicy

UKS Dziewiątka Legnica — Pogoń 1945 Zabrze

g.12:00
Hala Gier GCS Gdynia

Arka Gdynia — Kusy Szczecin