Logo

Juniorki 99/00 – Miejsce 7-8

10 - 20

Zagłębie Lubin — GUKS Ryjewo

28 - 12

SPR Pogoń 1945 Zabrze
-
UKS MOSM Bytom

25 - 34

UKS Imperium Katowice vs. KS Zgoda Ruda Śląska

39 - 17

UKS PR Ruch Chorzów
-
UKS Imperium Katowice

11 - 48

UKS MOSM Bytom vs. MOSM Tychy

28 - 15

UKS Start Pietrowice Wielkie
-
UKS Imperium Katowice

22 - 25

TS Stal Śrubiarnia Żywiec
-
SPR Pogoń 1945 Zabrze

37 - 26
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

KS Zgoda Ruda Śląska vs. TS Stal Śrubiarnia Żywiec

32 - 32

MOSM Tychy vs. SPR Sośnica XI LOS

26 - 10

UKS Imperium Katowice
-
UKS MOSM Bytom

29 - 29

MTS Żory
-
UKS PR Ruch Chorzów

6 - 46

MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec
-
MTS Żory

22 - 40

SPR Sośnica Gliwice
-
UKS PR Ruch Chorzów

16 - 28

SPR Pogoń 1945 Zabrze
-
KS Zgoda Ruda Śląska

3 - 41

UKS MOSM Bytom
-
UKS Start Pietrowice Wielkie

25 - 45

UKS Imperium Katowice
-
MOSM Tychy

31 - 8

TS Stal Śrubiarnia Żywiec
-
UKS MOSM Bytom

39 - 11

UKS PR Ruch Chorzów
-
UKS MOSM Bytom

30 - 13

SPR Sośnica Gliwice
-
MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec

32 - 18
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

KS Zgoda Ruda Śląska
-
UKS Start Pietrowice Wielkie

21 - 39

UKS Olimpijczyk Żywiec vs. SPR Sośnica XI LOS

30 - 24

SPR Sośnica XI LOS
-
KPR Ruch Chorzów

16 - 24

UKS MOSM Bytom
-
UKS Olimpijczyk Żywiec

43 - 30

TS Stal Śrubiarnia Żywiec
-
UKS Imperium Katowice

27 - 27
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

KS Zgoda Ruda Śląska vs. SPR Sośnica Gliwice

22 - 22

SPR Sośnica XI LOS
-
SPR Pogoń 1945 Zabrze

0 - 10
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

KS Zgoda Ruda Śląska
-
SPR Sośnica XI LOS

26 - 23

MOSM Tychy
-
KPR Ruch Chorzów

31 - 37

UKS Imperium Katowice
-
TS Stal Śrubiarnia Żywiec

25 - 22

MTS Żory
-
SPR Sośnica Gliwice

7 - 51

MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec
-
UKS PR Ruch Chorzów

51 - 19
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

KS Zgoda Ruda Śląska
-
UKS Imperium Katowice

20 - 18

UKS Start Pietrowice Wielkie
-
SPR Sośnica XI LOS

27 - 29

Olimpia Beskid II Nowy Sącz vs LZS TOR Dobrzeń Wielki

23 - 33

SPR Sośnica Gliwice vs. KPR Ruch Chorzów

23 - 31

SPR JKS Jarosław vs KS Zgoda Ruda Śląska

25 - 25

Otmęt Krapkowice vs UKS Imperium FutureNet Katowice

0 - 10
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

KS Zgoda Ruda Śląska
-
UKS Olimpijczyk Żywiec

16 - 33

UKS MOSM Bytom
-
TS Stal Śrubiarnia Żywiec

0 - 10

TS Stal Śrubiarnia Żywiec vs. KPR Ruch Chorzów

35 - 2

SPR Sośnica XI LOS
-
MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec

22 - 38
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

KS Zgoda Ruda Śląska vs. KPR Ruch Chorzów

26 - 22

KPR Ruch Chorzów
-
KS Zgoda Ruda Śląska

35 - 12

SPR Sośnica XI LOS
-
UKS Imperium Katowice

15 - 21

SPR Sośnica Gliwice
-
SPR Pogoń 1945 Zabrze

48 - 10

SPR Sośnica XI LOS
-
UKS MOSM Bytom

27 - 46

TS Stal Śrubiarnia Żywiec
-
MOSM Tychy

9 - 47

MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec
-
KS Zgoda Ruda Śląska

24 - 25

MTS Żory
-
UKS Start Pietrowice Wielkie

33 - 24

UKS PR Ruch Chorzów
-
TS Stal Śrubiarnia Żywiec

39 - 8
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

KS Zgoda Ruda Śląska
-
UKS MOSM Bytom

35 - 17

KPR Ruch Chorzów vs. UKS Olimpijczyk Żywiec

27 - 27

KS Cracovia 1906 vs. SPR JKS Jarosław

29 - 16

MTS Żory vs. Olimpia Beskid II Nowy Sącz

19 - 24

LZS TOR Dobrzeń Wielki vs. Otmęt Krapkowice

20 - 33

SPR Sośnica Gliwice
-
SPR Sośnica XI LOS

20 - 33

SPR Sośnica Gliwice
-
SPR Sośnica XI LOS

43 - 12

SPR Sośnica XI LOS
-
UKS Imperium Katowice

10 - 0

MOSM Tychy
-
KS Zgoda Ruda Śląska

18 - 10

MTS Żory
-
UKS Imperium Katowice

26 - 25

SPR Pogoń 1945 Zabrze
-
MTS Żory

30 - 25

TS Stal Śrubiarnia Żywiec
-
UKS Olimpijczyk Żywiec

8 - 50

UKS MOSM Bytom
-
KPR Ruch Chorzów

27 - 11

UKS Start Pietrowice Wielkie
-
SPR Sośnica Gliwice

25 - 17

Start Michałkowice vs. KS Cracovia 1906

23 - 26

UKS Imperium FutureNet Katowice vs. LZS TOR Dobrzeń Wielki

21 - 31

Otmęt Krapkowice vs. MTS Żory

10 - 0

UKS Olimpijczyk Żywiec
-
UKS Imperium Katowice

20 - 26

Olimpia Beskid II Nowy Sącz vs. KS Zgoda Ruda Śląska

0 - 10
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

KS Zgoda Ruda Śląska
-
UKS MOSM Bytom

31 - 39

TS Stal Śrubiarnia Żywiec
-
KS Zgoda Ruda Śląska

39 - 12

KPR Ruch Chorzów
-
UKS Imperium Katowice

43 - 24

SPR Sośnica XI LOS
-
TS Stal Śrubiarnia Żywiec

26 - 25

SPR Sośnica Gliwice
-
UKS Imperium Katowice

13 - 33

UKS MOSM Bytom
-
MTS Żory

43 - 20

SPR Sośnica XI LOS
-
TS Stal Śrubiarnia Żywiec

26 - 28
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

KS Zgoda Ruda Śląska vs. Start Michałkowice

9 - 53

MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec
-
UKS Start Pietrowice Wielkie

38 - 23

UKS Start Pietrowice Wielkie
-
TS Stal Śrubiarnia Żywiec

37 - 9

SPR Pogoń 1945 Zabrze
-
MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec

27 - 41

UKS Olimpijczyk Żywiec
-
MOSM Tychy

27 - 21

Start Michałkowice vs. Olimpia Beskid II Nowy Sącz

38 - 21
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

KS Zgoda Ruda Śląska
-
UKS Imperium Katowice

56 - 15

MOSM Tychy
-
UKS MOSM Bytom

23 - 11

UKS Imperium Katowice
-
MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec

39 - 19

SPR Sośnica XI LOS
-
UKS Olimpijczyk Żywiec

36 - 37

TS Stal Śrubiarnia Żywiec
-
MTS Żory

31 - 27

MTS Żory vs. UKS Imperium FutureNet Katowice

21 - 27

SPR Pogoń 1945 Zabrze
-
UKS PR Ruch Chorzów

29 - 24
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

KS Zgoda Ruda Śląska
-
SPR Sośnica XI LOS

14 - 24

UKS MOSM Bytom
-
SPR Sośnica Gliwice

45 - 21

KS Cracovia 1906 vs. Olimpia Beskid II Nowy Sącz

25 - 19
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

KS Zgoda Ruda Śląska vs. Otmęt Krapkowice

24 - 24

SPR JKS Jarosław vs. Start Michałkowice

54 - 30

MOSM Tychy
-
UKS Olimpijczyk Żywiec

35 - 24

KPR Ruch Chorzów
-
TS Stal Śrubiarnia Żywiec

11 - 19

UKS MOSM Bytom
-
SPR Sośnica XI LOS

25 - 33

SPR Sośnica Gliwice
-
TS Stal Śrubiarnia Żywiec

36 - 27

SPR Sośnica XI LOS
-
MOSM Tychy

31 - 12

UKS Imperium Katowice
-
UKS MOSM Bytom

22 - 24

MTS Żory
-
KS Zgoda Ruda Śląska

10 - 0

UKS Olimpijczyk Żywiec
-
TS Stal Śrubiarnia Żywiec

10 - 13

MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec
-
UKS MOSM Bytom

14 - 24

SPR Pogoń 1945 Zabrze
-
UKS Start Pietrowice Wielkie

25 - 23

UKS PR Ruch Chorzów
-
SPR Sośnica XI LOS

17 - 20

UKS Imperium FutureNet Katowice vs. KS Zgoda Ruda Śląska

25 - 36

LZS TOR Dobrzeń Wielki vs. MTS Żory

27 - 25

Otmęt Krapkowice vs. KS Cracovia 1906

32 - 38

UKS Olimpijczyk Żywiec
-
KPR Ruch Chorzów

29 - 34

Olimpia Beskid II Nowy Sącz vs. SPR JKS Jarosław

15 - 29

UKS MOSM Bytom vs. UKS Imperium Katowice

23 - 33

Start Michałkowice vs. MTS Żory

27 - 25

UKS PR Ruch Chorzów
-
KS Zgoda Ruda Śląska

27 - 21

SPR Sośnica XI LOS
-
MTS Żory

50 - 14

MOSM Tychy
-
UKS Imperium Katowice

30 - 26

UKS Imperium Katowice
-
SPR Pogoń 1945 Zabrze

38 - 17

KPR Ruch Chorzów
-
UKS MOSM Bytom

30 - 19

KS Cracovia 1906 vs. UKS Imperium FutureNet Katowice

20 - 19
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

KS Zgoda Ruda Śląska vs. LZS TOR Dobrzeń Wielki

20 - 23

SPR JKS Jarosław vs. Otmęt Krapkowice

23 - 36

UKS Olimpijczyk Żywiec
-
KS Zgoda Ruda Śląska

13 - 31

UKS MOSM Bytom
-
SPR Pogoń 1945 Zabrze

44 - 15

TS Stal Śrubiarnia Żywiec
-
MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec

27 - 19

SPR Sośnica XI LOS
-
SPR Sośnica Gliwice

34 - 19

SPR Sośnica XI LOS
-
KS Zgoda Ruda Śląska

15 - 44

UKS Imperium Katowice
-
UKS Start Pietrowice Wielkie

19 - 16

TS Stal Śrubiarnia Żywiec
-
UKS Imperium Katowice

33 - 41

KPR Ruch Chorzów
-
MOSM Tychy

30 - 23

MTS Żory vs. KS Zgoda Ruda Śląska

32 - 21

Otmęt Krapkowice vs. Start Michałkowice

27 - 24

LZS TOR Dobrzeń Wielki vs. KS Cracovia 1906

41 - 16

UKS Olimpijczyk Żywiec
-
UKS MOSM Bytom

23 - 26

TS Stal Śrubiarnia Żywiec
-
KS Zgoda Ruda Śląska

15 - 32

KPR Ruch Chorzów
-
SPR Sośnica XI LOS

14 - 25

SPR Sośnica Gliwice
-
MTS Żory

12 - 50

UKS MOSM Bytom
-
SPR Sośnica XI LOS

20 - 34

UKS Imperium Katowice
-
UKS PR Ruch Chorzów

48 - 26

MOSM Tychy
-
TS Stal Śrubiarnia Żywiec

32 - 28
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

KS Zgoda Ruda Śląska
-
KPR Ruch Chorzów

29 - 4

UKS Start Pietrowice Wielkie
-
UKS MOSM Bytom

29 - 30

UKS Imperium Katowice
-
UKS Olimpijczyk Żywiec

29 - 29

KS Cracovia 1906 vs. MTS Żory

22 - 26

SPR JKS Jarosław vs. LZS TOR Dobrzeń Wielki

22 - 26

SPR JKS Jarosław vs. LZS TOR Dobrzeń Wielki

32 - 21

Start Michałkowice vs. UKS Imperium FutureNet Katowice

26 - 28

Olimpia Beskid II Nowy Sącz vs. Otmęt Krapkowice

32 - 28
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

KS Zgoda Ruda Śląska
-
MOSM Tychy

17 - 53

UKS Imperium Katowice
-
SPR Sośnica XI LOS

51 - 10

MTS Żory
-
MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec

40 - 9

UKS PR Ruch Chorzów
-
SPR Sośnica Gliwice

26 - 28

UKS MOSM Bytom
-
UKS Imperium Katowice

23 - 34

UKS Imperium Katowice
-
KPR Ruch Chorzów

26 - 22
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

KS Zgoda Ruda Śląska vs. KS Cracovia 1906

26 - 25

UKS Imperium FutureNet Katowice vs. Olimpia Beskid II Nowy Sącz

31 - 36

LZS TOR Dobrzeń Wielki vs. Start Michałkowice

28 - 33

SPR Pogoń 1945 Zabrze
-
TS Stal Śrubiarnia Żywiec

9 - 40

MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec
-
SPR Sośnica XI LOS

18 - 41

UKS MOSM Bytom
-
KS Zgoda Ruda Śląska

15 - 26

MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec
-
SPR Sośnica Gliwice

13 - 33

SPR Pogoń 1945 Zabrze
-
SPR Sośnica XI LOS

17 - 33

TS Stal Śrubiarnia Żywiec
-
SPR Sośnica XI LOS

12 - 36

UKS MOSM Bytom
-
UKS PR Ruch Chorzów

21 - 20

UKS Start Pietrowice Wielkie
-
KS Zgoda Ruda Śląska

24 - 23

UKS Imperium FutureNet Katowice vs. SPR JKS Jarosław

31 - 3
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

KS Zgoda I Ruda Śląska
-
KS Zgoda II Ruda Śląska

1 - 26
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

KS Zgoda III Ruda Śląska
-
UKS PR Ruch Chorzów

0 - 17
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

KS Zgoda II Ruda Śląska
-
SPR Pogoń 1945 Zabrze

15 - 6
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

KS Zgoda I Ruda Śląska
-
UKS PR Ruch Chorzów

15 - 0
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

SPR Pogoń 1945 Zabrze
-
KS Zgoda III Ruda Śląska

19 - 2
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

UKS PR Ruch Chorzów
-
KS Zgoda II Ruda Śląska

0 - 3
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

KS Zgoda III Ruda Śląska
-
KS Zgoda II Ruda Śląska

26 - 0
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

KS Zgoda I Ruda Śląska
-
KS Zgoda III Ruda Śląska

8 - 9
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

SPR Pogoń 1945 Zabrze
-
UKS PR Ruch Chorzów

16 - 6
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

KS Zgoda I Ruda Śląska
-
SPR Pogoń 1945 Zabrze

52 - 4

UKS PR Ruch Chorzów
-
MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec

30 - 26

SPR Sośnica XI LOS
-
UKS Start Pietrowice Wielkie

11 - 32

UKS MOSM Bytom
-
TS Stal Śrubiarnia Żywiec

18 - 32

UKS Imperium Katowice
-
KS Zgoda Ruda Śląska

31 - 25

MTS Żory
-
SPR Pogoń 1945 Zabrze

41 - 21
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

KS Zgoda Ruda Śląska
-
SPR Sośnica Gliwice

34 - 21
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

KS Zgoda Ruda Śląska
-
SPR Pogoń 1945 Zabrze

48 - 15
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

KS Zgoda Ruda Śląska
-
MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec

41 - 32

UKS PR Ruch Chorzów
-
MTS Żory

24 - 14

TS Stal Śrubiarnia Żywiec
-
UKS MOSM Bytom

31 - 51

TS Stal Śrubiarnia Żywiec
-
UKS PR Ruch Chorzów

23 - 33

UKS Imperium Katowice
-
SPR Sośnica XI LOS

26 - 23

UKS Start Pietrowice Wielkie
-
MTS Żory

0 - 10

UKS MOSM Bytom
-
KS Zgoda Ruda Śląska

24 - 13

SPR Pogoń 1945 Zabrze
-
SPR Sośnica Gliwice

16 - 32

SPR Sośnica Gliwice
-
UKS Start Pietrowice Wielkie

30 - 14

SPR Sośnica XI LOS
-
UKS MOSM Bytom

19 - 25

UKS Imperium Katowice
-
MTS Żory

29 - 45

UKS Start Pietrowice Wielkie
-
UKS PR Ruch Chorzów

37 - 21

MTS Żory vs. SPR JKS Jarosław

56 - 21
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

KS Zgoda Ruda Śląska
-
TS Stal Śrubiarnia Żywiec

31 - 41

TS Stal Śrubiarnia Żywiec
-
SPR Sośnica XI LOS

18 - 25

UKS Imperium Katowice
-
SPR Sośnica Gliwice

22 - 16

MTS Żory
-
UKS MOSM Bytom

26 - 20
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

KS Zgoda Ruda Śląska
-
UKS PR Ruch Chorzów

46 - 5

UKS Start Pietrowice Wielkie
-
MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec

27 - 16
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

KS Zgoda Ruda Śląska vs. SPR JKS Jarosław

36 - 17

MTS Żory vs. Start Michałkowice

17 - 18

UKS Imperium FutureNet Katowice vs. Otmęt Krapkowice

26 - 27

LZS TOR Dobrzeń Wielki vs. Olimpia Beskid II Nowy Sącz

24 - 24

SPR Sośnica XI LOS
-
KS Zgoda Ruda Śląska

26 - 15

SPR Sośnica Gliwice
-
UKS MOSM Bytom

34 - 26

MTS Żory
-
TS Stal Śrubiarnia Żywiec

35 - 21

UKS PR Ruch Chorzów
-
SPR Pogoń 1945 Zabrze

14 - 22

MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec
-
UKS Imperium Katowice

22 - 38

TS Stal Śrubiarnia Żywiec
-
UKS Start Pietrowice Wielkie

32 - 0
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

KS Zgoda I Ruda Śląska
-
KS Zgoda II Ruda Śląska

0 - 27
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

KS Zgoda III Ruda Śląska
-
UKS PR Ruch Chorzów

0 - 20
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

KS Zgoda II Ruda Śląska
-
SPR Pogoń 1945 Zabrze

12 - 5
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

KS Zgoda I Ruda Śląska
-
UKS PR Ruch Chorzów

26 - 2
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

SPR Pogoń 1945 Zabrze
-
KS Zgoda III Ruda Śląska

23 - 2
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

UKS PR Ruch Chorzów
-
KS Zgoda II Ruda Śląska

33 - 0
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

KS Zgoda I Ruda Śląska
-
KS Zgoda III Ruda Śląska

10 - 8
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

SPR Pogoń 1945 Zabrze
-
UKS PR Ruch Chorzów

2 - 8
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

KS Zgoda III Ruda Śląska
-
KS Zgoda II Ruda Śląska

16 - 6
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

KS Zgoda I Ruda Śląska
-
SPR Pogoń 1945 Zabrze

22 - 34

Start Michałkowice vs. KS Zgoda Ruda Śląska

30 - 23

Otmęt Krapkowice vs. LZS TOR Dobrzeń Wielki

26 - 34

Olimpia Beskid II Nowy Sącz vs. MTS Żory

23 - 21

SPR JKS Jarosław vs. KS Cracovia 1906

32 - 27

TS Stal Śrubiarnia Żywiec
-
SPR Sośnica Gliwice

31 - 35

UKS Imperium Katowice
-
TS Stal Śrubiarnia Żywiec

27 - 25

SPR Sośnica XI LOS
-
UKS PR Ruch Chorzów

0 - 1

MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec
-
SPR Pogoń 1945 Zabrze

37 - 24
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

KS Zgoda Ruda Śląska
-
MTS Żory

24 - 11

UKS MOSM Bytom
-
MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec

37 - 18

UKS Start Pietrowice Wielkie
-
SPR Pogoń 1945 Zabrze

38 - 22

MTS Żory vs. Otmęt Krapkowice

24 - 21
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

KS Zgoda Ruda Śląska vs. Olimpia Beskid II Nowy Sącz

27 - 24

LZS TOR Dobrzeń Wielki vs. UKS Imperium FutureNet Katowice

31 - 27

KS Cracovia 1906 vs. Start Michałkowice

15 - 33

SPR Sośnica Gliwice
-
KS Zgoda Ruda Śląska

16 - 30

MTS Żory
-
SPR Sośnica XI LOS

17 - 32

UKS MOSM Bytom
-
MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec

47 - 27

SPR Pogoń 1945 Zabrze
-
UKS Imperium Katowice

26 - 26

Olimpia Beskid II Nowy Sącz vs. UKS Imperium FutureNet Katowice

28 - 28

UKS PR Ruch Chorzów
-
UKS Start Pietrowice Wielkie

23 - 31

Start Michałkowice vs. SPR JKS Jarosław

20 - 21

Otmęt Krapkowice vs. KS Zgoda Ruda Śląska

21 - 27

Olimpia Beskid II Nowy Sącz vs. KS Cracovia 1906

34 - 13
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

KS Zgoda Ruda Śląska vs. UKS Imperium FutureNet Katowice

27 - 21

KS Cracovia 1906 vs. Otmęt Krapkowice

23 - 21

SPR JKS Jarosław vs. Olimpia Beskid II Nowy Sącz

29 - 25

MTS Żory vs. LZS TOR Dobrzeń Wielki

24 - 31

UKS Imperium FutureNet Katowice vs. MTS Żory

24 - 0
Chorzów, Hala Sportowa MORiS, ul. Dąbrowskiego 113

UKS PR Ruch Chorzów
-
KS Zgoda III Ruda Śląska

5 - 14
Chorzów, Hala Sportowa MORiS, ul. Dąbrowskiego 113

SPR Pogoń 1945 Zabrze
-
KS Zgoda I Ruda Śląska

1 - 11
Chorzów, Hala Sportowa MORiS, ul. Dąbrowskiego 113

KS Zgoda III Ruda Śląska
-
KS Zgoda II Ruda Śląska

5 - 10
Chorzów, Hala Sportowa MORiS, ul. Dąbrowskiego 113

UKS PR Ruch Chorzów
-
KS Zgoda I Ruda Śląska

3 - 14
Chorzów, Hala Sportowa MORiS, ul. Dąbrowskiego 113

KS Zgoda II Ruda Śląska
-
SPR Pogoń 1945 Zabrze

17 - 0
Chorzów, Hala Sportowa MORiS, ul. Dąbrowskiego 113

KS Zgoda I Ruda Śląska
-
KS Zgoda III Ruda Śląska

9 - 8
Chorzów, Hala Sportowa MORiS, ul. Dąbrowskiego 113

UKS PR Ruch Chorzów
-
SPR Pogoń 1945 Zabrze

0 - 23
Chorzów, Hala Sportowa MORiS, ul. Dąbrowskiego 113

KS Zgoda II Ruda Śląska
-
KS Zgoda I Ruda Śląska

12 - 1
Chorzów, Hala Sportowa MORiS, ul. Dąbrowskiego 113

SPR Pogoń 1945 Zabrze
-
KS Zgoda III Ruda Śląska

10 - 2
Chorzów, Hala Sportowa MORiS, ul. Dąbrowskiego 113

UKS PR Ruch Chorzów
-
KS Zgoda II Ruda Śląska

27 - 31

Olimpia Beskid II Nowy Sącz vs. Start Michałkowice

22 - 27

UKS Imperium FutureNet Katowice vs. KS Cracovia 1906

27 - 28

LZS TOR Dobrzeń Wielki vs. KS Zgoda Ruda Śląska

35 - 25

Otmęt Krapkowice vs. SPR JKS Jarosław

32 - 29
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

KS Zgoda Ruda Śląska vs. MTS Żory

27 - 28

Start Michałkowice vs. Otmęt Krapkowice

32 - 26

KS Cracovia 1906 vs. LZS TOR Dobrzeń Wielki

22 - 20

SPR JKS Jarosław vs. UKS Imperium FutureNet Katowice

4 - 11
Zabrze, Hala Widowiskowo Sportowa Pogoń, ul. Wolności 406

SPR Pogoń 1945 Zabrze
-
UKS PR Ruch Chorzów

18 - 0
Zabrze, Hala Widowiskowo Sportowa Pogoń, ul. Wolności 406

KS Zgoda I Ruda Śląska
-
KS Zgoda II Ruda Śląska

19 - 2
Zabrze, Hala Widowiskowo Sportowa Pogoń, ul. Wolności 406

UKS PR Ruch Chorzów
-
KS Zgoda III Ruda Śląska

13 - 0
Zabrze, Hala Widowiskowo Sportowa Pogoń, ul. Wolności 406

SPR Pogoń 1945 Zabrze
-
KS Zgoda II Ruda Śląska

1 - 19
Zabrze, Hala Widowiskowo Sportowa Pogoń, ul. Wolności 406

KS Zgoda III Ruda Śląska
-
KS Zgoda I Ruda Śląska

3 - 18
Zabrze, Hala Widowiskowo Sportowa Pogoń, ul. Wolności 406

KS Zgoda II Ruda Śląska
-
UKS PR Ruch Chorzów

4 - 11
Zabrze, Hala Widowiskowo Sportowa Pogoń, ul. Wolności 406

SPR Pogoń 1945 Zabrze
-
KS Zgoda I Ruda Śląska

2 - 10
Zabrze, Hala Widowiskowo Sportowa Pogoń, ul. Wolności 406

KS Zgoda III Ruda Śląska
-
KS Zgoda II Ruda Śląska

13 - 5
Zabrze, Hala Widowiskowo Sportowa Pogoń, ul. Wolności 406

KS Zgoda I Ruda Śląska
-
UKS PR Ruch Chorzów

14 - 0
Zabrze, Hala Widowiskowo Sportowa Pogoń, ul. Wolności 406

SPR Pogoń 1945 Zabrze
-
KS Zgoda III Ruda Śląska

31 - 27

MTS Żory vs. KS Cracovia 1906

24 - 28

UKS Imperium FutureNet Katowice vs. Start Michałkowice

30 - 16

Otmęt Krapkowice vs. Olimpia Beskid II Nowy Sącz

23 - 24

LZS TOR Dobrzeń Wielki vs. SPR JKS Jarosław

36 - 33

KS Cracovia 1906 vs. KS Zgoda Ruda Śląska

34 - 29

Start Michałkowice vs. LZS TOR Dobrzeń Wielki

27 - 31

SPR JKS Jarosław vs. MTS Żory

40 - 17

Pogoń Zabrze — Zagłębie Lubin

11 - 15

Piotrcovia II — GUKS Ryjewo

18 - 28

GUKS Ryjewo — Pogoń Zabrze

34 - 15

Piotrcovia II — Zagłębie Lubin

15 - 18

Piotrcovia II — Pogoń Zabrze

21 - 6

MTS Żory
-
MKS Skarbek Tarnowskie Góry

1 - 26

MKS Skarbek Tarnowskie Góry
-
KS Zgoda I Ruda Śląska

14 - 20

MTS Żory
-
KS Zgoda I Ruda Śląska

24 - 13
Zabrze, Hala Widowiskowo Sportowa Pogoń, ul. Wolności 406

Pogoń Zabrze — Dwójka Nowy Sącz

14 - 16

AZS Radom — Vambresia Wąbrzeźno

23 - 26

Vambresia Wąbrzeźno — Pogoń Zabrze

20 - 14

AZS Radom — Dwójka Nowy Sącz

17 - 17

AZS Radom — Pogoń Zabrze

11 - 35

Dwójka Nowy Sącz — Vambresia Wąbrzeźno

26 - 31
Zabrze, Hala Widowiskowo Sportowa Pogoń, ul. Wolności 406

Pogoń Zabrze — MTS Kwidzyń

23 - 19

ROKiS Radzymin — UKS PR Ruch Chorzów

20 - 21
Kompleks Sportowy Hajduki, Chorzów, ul. Graniczna 92

UKS Ruch Chorzów — Pogoń Zabrze

24 - 27

ROKiS Radzymin — MTS Kwidzyń

26 - 40

MTS Kwidzyń — UKS Ruch Chorzów

22 - 15

ROKiS Radzymin — Pogoń Zabrze

42 - 15
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

KS Zgoda Ruda Śląska — UKS MOSM Bytom

40 - 16

UKS Imperium Katowice — UKS Imperium II Katowice

21 - 24

MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec — TS Stal Śrubiarnia Żywiec

28 - 34
Chorzów, Hala Sportowa MORiS, ul. Dąbrowskiego 113

Akademia Handballu Ruch Chorzów — Pogoń 1945 Zabrze

24 - 22
Zabrze, Hala Widowiskowo Sportowa Pogoń, ul. Wolności 406

Pogoń 1945 Zabrze — UKS MOSM Bytom

17 - 40

UKS Imperium II Katowice — KS Zgoda Ruda Śląska

13 - 30
Kompleks Sportowy "MICHAŁ" w Siemianowicach, ul. Orzeszkowej 1

Start Michałkowice — SPR Sośnica II Gliwice

41 - 13

MOSM Tychy — Pogoń Zabrze

46 - 13

SPR Sośnica II Gliwice — MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec

55 - 30

MOSM Tychy — UKS Imperium Katowice

32 - 4
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice — Start Michałkowice

28 - 16
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice — MTS Żory

31 - 17
Hala przy Gimnazium nr.16 Katowice

UKS Imperium FutureNet Katowice — Start Michałkowice

23 - 37
Hala Sportowa ZS w Dobrzeniu

LZS TOR Dobrzeń Wielki — KS Cracovia 1906

31 - 25
Hala MOSiR Jarosław

MKS San Jarosław — KS Zgoda Ruda Śląska

15 - 41
Kompleks Sportowy "MICHAŁ" w Siemianowicach, ul. Orzeszkowej 1

Start Michałkowice — KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice

22 - 34
TUR Gliwice Hala Widowiskowo-sportowa

Sośnica Gliwice — Pogoń 1945 Zabrze

22 - 43

TS Stal Śrubiarnia Żywiec — Akademia Handballu Ruch Chorzów

28 - 22

UKS MOSM Bytom — UKS Imperium II Katowice

19 - 33
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

KS Zgoda Ruda Śląska — MOSM Tychy

19 - 33
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice — MOSM Tychy

31 - 16

UKS Imperium Katowice — SPR Pogoń 1945 Zabrze

9 - 34

MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec — MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice

16 - 37
Hala Sportowa ZS w Dobrzeniu

LZS TOR Dobrzeń Wielki — MKS San Jarosław

36 - 24
Hala ZSOS nr.1 Kraków

KS Cracovia 1906 — Start Michałkowice

21 - 28
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

KS Zgoda Ruda Śląska — UKS Imperium FutureNet Katowice

31 - 26
Chorzów, Hala Sportowa MORiS, ul. Dąbrowskiego 113

Akademia Handballu Ruch Chorzów — SPR Sośnica II Gliwice

2 - 24
Ustroń, SP1

MKS Ustroń — SPR Pogoń 1945 Zabrze

13 - 23

SPR Sośnica Gliwice — Akademia Handballu Ruch Chorzów

24 - 23
Chorzów, Hala Sportowa MORiS, ul. Dąbrowskiego 113

KPR Ruch Chorzów — SPR Sośnica Gliwice

10 - 20
Gimnazjum im. Juliana Fałata w Bystrej

KS Bystra — MTS Żory

22 - 7
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

KS Zgoda Ruda Śląska — UKS Start Pietrowice Wielkie

24 - 34
TUR Gliwice Hala Widowiskowo-sportowa

Sośnica II Gliwice — Pogoń 1945 Zabrze

38 - 14

SPR Sośnica Gliwice — TS Stal Śrubiarnia Żywiec

26 - 31

UKS Imperium Katowice — KS Zgoda Ruda Śląska

9 - 34
Kompleks Sportowy "MICHAŁ" w Siemianowicach, ul. Orzeszkowej 1

Start Michałkowice — MTS Żory

42 - 12

MOSM Tychy — UKS MOSM Bytom

25 - 20
Hala MOSiR Jarosław

MKS San Jarosław — KS Cracovia 1906

18 - 31
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice — Akademia Handballu Ruch Chorzów

51 - 15
Zabrze, Hala Widowiskowo Sportowa Pogoń, ul. Wolności 406

Pogoń 1945 Zabrze — TS Stal Śrubiarnia Żywiec

28 - 9
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice — MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec

40 - 13
Hala przy Gimnazium nr.16 Katowice

UKS Imperium FutureNet Katowice — LZS TOR Dobrzeń Wielki

25 - 19
Kompleks Sportowy "MICHAŁ" w Siemianowicach, ul. Orzeszkowej 1

Start Michałkowice — KS Zgoda Ruda Śląska

33 - 22
Zabrze, Hala Widowiskowo Sportowa Pogoń, ul. Wolności 406

Pogoń 1945 Zabrze — Imperium II Katowice

13 - 15
Chorzów, Hala Sportowa MORiS, ul. Dąbrowskiego 113

Akademia Handballu Ruch Chorzów — KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice Dz

16 - 18
Gimnazjum im. Juliana Fałata w Bystrej

KS Bystra — SPR Sośnica Gliwice

21 - 10
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice — MKS Ustroń

14 - 27

UKS MOSM Bytom — UKS Imperium Katowice

22 - 23
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

Zgoda RŚl — Pogoń 1945 Zabrze

23 - 51

UKS Imperium II Katowice — MOSM Tychy

21 - 19
Zabrze, Hala Widowiskowo Sportowa Pogoń, ul. Wolności 406

SPR Pogoń 1945 Zabrze — MTS Żory

11 - 34

MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec — MTS Żory

14 - 21
Kompleks Sportowy "MICHAŁ" w Siemianowicach, ul. Orzeszkowej 1

Start Michałkowice — SPR Sośnica Gliwice

18 - 19
Hala MOSiR Jarosław

MKS San Jarosław — UKS Imperium FutureNet Katowice

21 - 35
Hala Sportowa ZS w Dobrzeniu

LZS TOR Dobrzeń Wielki — Start Michałkowice

35 - 25
Zabrze, Hala Widowiskowo Sportowa Pogoń, ul. Wolności 406

Pogoń 1945 Zabrze — MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice

27 - 16
Chorzów, Hala Sportowa MORiS, ul. Dąbrowskiego 113

Akademia Handballu Ruch Chorzów — KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice

11 - 26

UKS Start Pietrowice Wielkie — Akademia Handballu Ruch Chorzów

38 - 42
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice — KS Bystra

12 - 14

Polonia MOSiR Łaziska Górne — MKS Siemion SP4 Siemianowice Śl.

47 - 8
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice — SPR Pogoń 1945 Zabrze

10 - 13

MOSM Tychy — SPR Sośnica Gliwice

20 - 5

MTS Żory — MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice

12 - 19

SPR Sośnica Gliwice — SPR Pogoń 1945 Zabrze

28 - 8

KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice Dz — KS Bystra

29 - 23

MTS Żory — Akademia Handballu Ruch Chorzów

25 - 27

SPR Sośnica II Gliwice — SPR Sośnica Gliwice

22 - 25

UKS MOSM Bytom — KS Zgoda Ruda Śląska

24 - 9
Kompleks Sportowy "MICHAŁ" w Siemianowicach, ul. Orzeszkowej 1

MKS Start Michałkowice — MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec

16 - 36

UKS Imperium II Katowice — UKS Imperium Katowice

14 - 20

Polonia MOSiR Łaziska Górne — SPR Sośnica Gliwice

48 - 19
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice — TS Stal Śrubiarnia Żywiec

32 - 21
Hala ZSOS nr.1 Kraków

KS Cracovia 1906 — KS Zgoda Ruda Śląska

17 - 38
Zabrze, Hala Widowiskowo Sportowa Pogoń, ul. Wolności 406

Pogoń 1945 Zabrze — MOSM Tychy

12 - 32
Chorzów, Hala Sportowa MORiS, ul. Dąbrowskiego 113

Akademia Handballu Ruch Chorzów — KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice

19 - 33

UKS MOSM Bytom — Pogoń 1945 Zabrze

15 - 20
Zabrze, Hala Widowiskowo Sportowa Pogoń, ul. Wolności 406

SPR Pogoń 1945 Zabrze — MOSM Tychy

43 - 16
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

KS Zgoda Ruda Śląska — UKS Imperium II Katowice

26 - 43

UKS Imperium Katowice — MOSM Tychy

10 - 16

UKS Start Pietrowice Wielkie — SPR Pogoń 1945 Zabrze

20 - 41

TS Stal Śrubiarnia Żywiec — SPR Sośnica II Gliwice

30 - 24
Hala przy Gimnazium nr.16 Katowice

UKS Imperium FutureNet Katowice — KS Cracovia 1906

41 - 11
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

KS Zgoda Ruda Śląska — LZS TOR Dobrzeń Wielki

19 - 29
Kompleks Sportowy "MICHAŁ" w Siemianowicach, ul. Orzeszkowej 1

Start Michałkowice — MKS San Jarosław

26 - 13

Polonia MOSiR Łaziska Górne — SPR Pogoń 1945 Zabrze

33 - 22
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice — SPR Sośnica Gliwice

11 - 14

MOSM Tychy — Akademia Handballu Ruch Chorzów

12 - 18
Ustroń, SP1

MKS Ustroń — MTS Żory

16 - 15
Gimnazjum im. Juliana Fałata w Bystrej

KS Bystra — UKS Start Pietrowice Wielkie

14 - 13
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice — SPR Sośnica Gliwice

31 - 25

MTS Żory — MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice

24 - 26

SPR Sośnica Gliwice — KPR Ruch Chorzów

20 - 28
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice — SPR Sośnica Gliwice

17 - 14

UKS Imperium II Katowice — UKS MOSM Bytom

17 - 30
Zabrze, Hala Widowiskowo Sportowa Pogoń, ul. Wolności 406

SPR Pogoń 1945 Zabrze — KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice

49 - 22
Gimnazjum im. Juliana Fałata w Bystrej

KS Bystra — MKS Siemion SP4 Siemianowice Śl.

35 - 23

MOSM Tychy — KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice

35 - 23

MOSM Tychy — KS Zgoda Ruda Śląska

19 - 16
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

KS Zgoda Ruda Śląska — MKS San Jarosław

40 - 19
Hala ZSOS nr.1 Kraków

KS Cracovia 1906 — LZS TOR Dobrzeń Wielki

15 - 33
Kompleks Sportowy "MICHAŁ" w Siemianowicach, ul. Orzeszkowej 1

Start Michałkowice — UKS Imperium FutureNet Katowice

19 - 25
Zabrze, Hala Widowiskowo Sportowa Pogoń, ul. Wolności 406

Pogoń 1945 Zabrze — UKS Imperium Katowice

27 - 34

SPR Sośnica Gliwice — KS Bystra

48 - 8

KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice — MOSM Tychy

9 - 44
Zabrze, Hala Widowiskowo Sportowa Pogoń, ul. Wolności 406

SPR Pogoń 1945 Zabrze — MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice

23 - 8
Chorzów, Hala Sportowa MORiS, ul. Dąbrowskiego 113

Akademia Handballu Ruch Chorzów — KS Bystra

25 - 10

SPR Sośnica Gliwice — MKS Ustroń

40 - 4

KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice — MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice

21 - 26

MTS Żory — SPR Sośnica Gliwice

28 - 24

SPR Sośnica II Gliwice — MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice

39 - 21
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

KS Zgoda Ruda Śląska — UKS Imperium Katowice

19 - 54

UKS MOSM Bytom — MOSM Tychy

0

Imperium II Katowice — Pogoń 1945 Zabrze

22 - 10

Polonia MOSiR Łaziska Górne — Akademia Handballu Ruch Chorzów

37 - 11
Chorzów, Hala Sportowa MORiS, ul. Dąbrowskiego 113

Akademia Handballu Ruch Chorzów — MKS Start Michałkowice

35 - 12
Hala MOSiR Jarosław

MKS San Jarosław — LZS TOR Dobrzeń Wielki

19 - 40

TS Stal Śrubiarnia Żywiec — KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice

26 - 23
Hala przy Gimnazium nr.16 Katowice

UKS Imperium FutureNet Katowice — KS Zgoda Ruda Śląska

28 - 35
Kompleks Sportowy "MICHAŁ" w Siemianowicach, ul. Orzeszkowej 1

Start Michałkowice — KS Cracovia 1906

35
Zabrze, Hala Widowiskowo Sportowa Pogoń, ul. Wolności 406

Pogoń 1945 Zabrze — Zgoda RŚl

16 - 28

Polonia MOSiR Łaziska Górne — KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice

29 - 17
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice — Akademia Handballu Ruch Chorzów

8 - 38
Ustroń, SP1

MKS Ustroń — KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice

19 - 11

MTS Żory — SPR Sośnica Gliwice

42 - 7
Chorzów, Hala Sportowa MORiS, ul. Dąbrowskiego 113

Akademia Handballu Ruch Chorzów — MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec

9 - 17
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice — UKS Start Pietrowice Wielkie

26 - 19

SPR Sośnica Gliwice — MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice

17 - 23
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice — SPR Sośnica II Gliwice

31 - 10

UKS Imperium Katowice — UKS MOSM Bytom

45 - 13
Gimnazjum im. Juliana Fałata w Bystrej

KS Bystra — SPR Pogoń 1945 Zabrze

19 - 22
Kompleks Sportowy "MICHAŁ" w Siemianowicach, ul. Orzeszkowej 1

MKS Siemion SP4 Siemianowice Śl. — SPR Sośnica Gliwice

58 - 14

MOSM Tychy — UKS Imperium II Katowice

20 - 33
Kompleks Sportowy "MICHAŁ" w Siemianowicach, ul. Orzeszkowej 1

Start Michałkowice — Pogoń 1945 Zabrze

21 - 13

UKS Start Pietrowice Wielkie — MKS Ustroń

17 - 28
Zabrze, Hala Widowiskowo Sportowa Pogoń, ul. Wolności 406

SPR Pogoń 1945 Zabrze — MKS Siemion SP4 Siemianowice Śl.

18 - 34
Chorzów, Hala Sportowa MORiS, ul. Dąbrowskiego 113

Akademia Handballu Ruch Chorzów — KS Bystra

28 - 11

Polonia MOSiR Łaziska Górne — MOSM Tychy

33 - 25

KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice — MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice

28 - 5
Chorzów, Hala Sportowa MORiS, ul. Dąbrowskiego 113

Akademia Handballu Ruch Chorzów — MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice

13 - 20
Gimnazjum im. Juliana Fałata w Bystrej

KS Bystra — SPR Pogoń 1945 Zabrze

19 - 14

KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice — MTS Żory

29 - 26

SPR Sośnica II Gliwice — MTS Żory

39 - 15
Chorzów, Hala Sportowa MORiS, ul. Dąbrowskiego 113

KPR Ruch Chorzów — KS Zgoda Ruda Śląska

36 - 14

UKS MOSM Bytom — UKS Olimpijczyk Żywiec

25 - 32

SPR Sośnica Gliwice — MOSM Tychy

23 - 27
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

Zgoda Ruda Śl. B-ce — Pogoń 1945 Zabrze

24 - 35
Kompleks Sportowy "MICHAŁ" w Siemianowicach, ul. Orzeszkowej 1

MKS Siemion SP4 Siemianowice Śl. — MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice

21 - 31

SPR Sośnica Gliwice — Akademia Handballu Ruch Chorzów

23 - 51
Hala Sportowa ZS w Dobrzeniu

LZS TOR Dobrzeń Wielki — UKS Imperium FutureNet Katowice

26 - 28
Hala ZSOS nr.1 Kraków

KS Cracovia 1906 — MKS San Jarosław

21 - 23
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice — KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice

32 - 12
Zabrze, Hala Widowiskowo Sportowa Pogoń, ul. Wolności 406

Pogoń 1945 Zabrze — MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec

21 - 23
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

KS Zgoda Ruda Śląska — Start Michałkowice

12 - 39

MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec — SPR Sośnica Gliwice

29 - 5

SPR Sośnica Gliwice — SPR Pogoń 1945 Zabrze

36 - 29
Gimnazjum im. Juliana Fałata w Bystrej

KS Bystra — KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice

54 - 18
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice — MOSM Tychy

8 - 33
Ustroń, SP1

MKS Ustroń — Akademia Handballu Ruch Chorzów

21 - 4

MTS Żory — UKS Start Pietrowice Wielkie

31 - 21
Zabrze, Hala Widowiskowo Sportowa Pogoń, ul. Wolności 406

Pogoń 1945 Zabrze — TS Stal Śrubiarnia Żywiec

10 - 29

SPR Sośnica Gliwice — KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice

10 - 24
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10

MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice — KS Bystra

40 - 28

MTS Żory — TS Stal Śrubiarnia Żywiec

33 - 13

SPR Sośnica II Gliwice — MKS Start Michałkowice