OSTATNIE WYNIKI
Data | Gospodarz | Godzina/Wynik | Gość | Liga | Miejsce wydarzenia | Widzów |
---|---|---|---|---|---|---|
MTS Żory | Korona Kielce | I Liga | Brak danych | - | ||
Handball 28 Wrocław | Urbis Gniezno | I Liga | Brak danych | - | ||
Cracovia | Zgoda Ruda Śląska | I Liga | Brak danych | - | ||
SAN Jarosław | AP-Poznań | I Liga | Brak danych | - | ||
AP-Poznań | Sośnica Gliwice | I Liga | Brak danych | - | ||
Cracovia | SAN Jarosław | I Liga | Brak danych | - | ||
SPR Olkusz | Handball 28 Wrocław | I Liga | Brak danych | - | ||
Karkonosze Jelenia Góra | MTS Żory | I Liga | Brak danych | - | ||
Zgoda Ruda Śląska | SPR Olkusz | I Liga | Brak danych | - | ||
Sośnica Gliwice | MTS Żory | I Liga | Brak danych | - | ||
Handball 28 Wrocław | Korona Kielce | I Liga | Brak danych | - | ||
SAN Jarosław | Urbis Gniezno | I Liga | Brak danych | - | ||
AP-Poznań | Cracovia | I Liga | Brak danych | - | ||
Cracovia | Sośnica Gliwice | I Liga | Brak danych | - | ||
Urbis Gniezno | AP-Poznań | I Liga | Brak danych | - | ||
SPR Olkusz | SAN Jarosław | I Liga | Brak danych | - | ||
Korona Kielce | Zgoda Ruda Śląska | I Liga | Brak danych | - | ||
Karkonosze Jelenia Góra | Handball 28 Wrocław | I Liga | Brak danych | - | ||
Zgoda Ruda Śląska | Karkonosze Jelenia Góra | I Liga | Brak danych | - | ||
Handball 28 Wrocław | MTS Żory | I Liga | Brak danych | - | ||
SAN Jarosław | Korona Kielce | I Liga | Brak danych | - | ||
AP-Poznań | SPR Olkusz | I Liga | Brak danych | - | ||
Cracovia | Urbis Gniezno | I Liga | Brak danych | - | ||
Skałka Świętochłowice | MOSM Tychy | Dziewczęta | Brak danych | - | ||
Sośnica Gliwice | KS Bystra | Dziewczęta | Brak danych | - | ||
AH Ruch Chorzów | MOSM Bytom | Dziewczęta | Brak danych | - | ||
Skarbek T. Góry | Grunwald Ruda Śl. | Dziewczęta | Brak danych | - | ||
Start Pietrowice Wlk. | Zgoda Ruda Śląska | Dziewczęta | Brak danych | - | ||
Urbis Gniezno | Sośnica Gliwice | I Liga | Brak danych | - | ||
SPR Olkusz | Cracovia | I Liga | Brak danych | - | ||
Korona Kielce | AP-Poznań | I Liga | Brak danych | - | ||
Karkonosze Jelenia Góra | SAN Jarosław | I Liga | Brak danych | - | ||
MTS Żory | Zgoda Ruda Śląska | I Liga | Brak danych | - | ||
MOSM Bytom | Skarbek T. Góry | Dziewczęta | Brak danych | - | ||
Zgoda Ruda Śląska | AH Ruch Chorzów | Dziewczęta | Brak danych | - | ||
Grunwald Ruda Śl. | Skałka Świętochłowice | Dziewczęta | Brak danych | - | ||
KS Bystra | Start Pietrowice Wlk. | Dziewczęta | Brak danych | - | ||
MOSM Tychy | MTS Żory | Dziewczęta | Brak danych | - | ||
Polonia Łaziska G. | Sośnica Gliwice | Dziewczęta | Brak danych | - | ||
SPR Olkusz | Sośnica Gliwice | I Liga | Brak danych | - | ||
Skałka Świętochłowice | MTS Żory | Dziewczęta | Brak danych | - | ||
Grunwald Ruda Śl. | MOSM Bytom | Dziewczęta | Brak danych | - | ||
Sośnica Gliwice | MOSM Tychy | Dziewczęta | Brak danych | - | ||
AH Ruch Chorzów | KS Bystra | Dziewczęta | Brak danych | - | ||
Skarbek T. Góry | Zgoda Ruda Śląska | Dziewczęta | Brak danych | - | ||
Start Pietrowice Wlk. | Polonia Łaziska G. | Dziewczęta | Brak danych | - | ||
MOSM Bytom | Skałka Świętochłowice | Dziewczęta | Brak danych | - | ||
Zgoda Ruda Śląska | Grunwald Ruda Śl. | Dziewczęta | Brak danych | - | ||
KS Bystra | Skarbek T. Góry | Dziewczęta | Brak danych | - | ||
MOSM Tychy | Start Pietrowice Wlk. | Dziewczęta | Brak danych | - | ||
MTS Żory | Sośnica Gliwice | Dziewczęta | Brak danych | - | ||
Polonia Łaziska G. | AH Ruch Chorzów | Dziewczęta | Brak danych | - | ||
Zgoda II Ruda Śląska | Pogoń II Zabrze | Śląska Liga Dziewcząt gr.II | Brak danych | - | ||
Grunwald II Ruda Śl. | Pogoń II Zabrze | Śląska Liga Dziewcząt gr.II | Brak danych | - | ||
Zgoda II Ruda Śląska | Skałka III Świętochłowice | Śląska Liga Dziewcząt gr.II | Brak danych | - | ||
Skałka III Świętochłowice | Pogoń II Zabrze | Śląska Liga Dziewcząt gr.II | Brak danych | - | ||
Grunwald II Ruda Śl. | Zgoda II Ruda Śląska | Śląska Liga Dziewcząt gr.II | Brak danych | - | ||
Sośnica Gliwice | Handball 28 Wrocław | I Liga | Brak danych | - | ||
SAN Jarosław | MTS Żory | I Liga | Brak danych | - | ||
AP-Poznań | Karkonosze Jelenia Góra | I Liga | Brak danych | - | ||
Cracovia | Korona Kielce | I Liga | Brak danych | - | ||
Urbis Gniezno | SPR Olkusz | I Liga | Brak danych | - | ||
MOSM Bytom | Zgoda Ruda Śląska | Dziewczęta | Brak danych | - | ||
Skałka Świętochłowice | Sośnica Gliwice | Dziewczęta | Brak danych | - | ||
Grunwald Ruda Śl. | KS Bystra | Dziewczęta | Brak danych | - | ||
AH Ruch Chorzów | MOSM Tychy | Dziewczęta | Brak danych | - | ||
Pogoń 1945 Zabrze | Sośnica II Gliwice | Śląska Liga Juniorek Młodszych | Brak danych | - | ||
Skarbek T. Góry | Polonia Łaziska G. | Dziewczęta | Brak danych | - | ||
Sośnica Gliwice | 35 - 30 | Karkonosze Jelenia Góra | I Liga | Brak danych | 200 | |
SAN Jarosław | 25 - 33 | Handball 28 Wrocław | I Liga | Brak danych | 80 | |
AP-Poznań | 32 - 20 | Zgoda Ruda Śląska | I Liga | Brak danych | 150 | |
Start Pietrowice Wlk. | MTS Żory | Dziewczęta | Brak danych | - | ||
KS Bystra | AH Ruch Chorzów | Śląska Liga Juniorek Młodszych | Brak danych | - | ||
MTS Żory | Start Michałkowice | Śląska Liga Juniorek Młodszych | Brak danych | - | ||
Sośnica Gliwice | Zgoda Ruda Śląska | Śląska Liga Juniorek Młodszych | Brak danych | - | ||
Zgoda Ruda Śląska | 12 - 12 | Skałka Świętochłowice | Dziewczęta | Brak danych | b/d | |
KS Bystra | 17 - 19 | MOSM Bytom | Dziewczęta | Brak danych | 15 | |
Sośnica Gliwice | Start Pietrowice Wlk. | Dziewczęta | Brak danych | - | ||
MOSM Tychy | Skarbek T. Góry | Dziewczęta | Brak danych | - | ||
MTS Żory | AH Ruch Chorzów | Dziewczęta | Brak danych | - | ||
Polonia Łaziska G. | Grunwald Ruda Śl. | Dziewczęta | Brak danych | - | ||
Pogoń II Zabrze | 2 - 24 | Grunwald II Ruda Śl. | Śląska Liga Dziewcząt gr.II | Brak danych | 60 | |
Pogoń II Zabrze | Grunwald II Ruda Śl. | Śląska Liga Dziewcząt gr.II | Brak danych | - | ||
Zgoda II Ruda Śląska | 19 - 3 | Skałka III Świętochłowice | Śląska Liga Dziewcząt gr.II | Brak danych | 60 | |
Pogoń II Zabrze | 2 - 15 | Skałka III Świętochłowice | Śląska Liga Dziewcząt gr.II | Brak danych | 40 | |
Zgoda II Ruda Śląska | 11 - 2 | Grunwald II Ruda Śl. | Śląska Liga Dziewcząt gr.II | Brak danych | 35 | |
Grunwald II Ruda Śl. | 18 - 5 | Skałka III Świętochłowice | Śląska Liga Dziewcząt gr.II | Brak danych | 35 | |
Pogoń II Zabrze | 0 - 26 | Zgoda II Ruda Śląska | Śląska Liga Dziewcząt gr.II | Brak danych | 35 | |
MTS Żory | 35 - 29 | AP-Poznań | I Liga | Brak danych | 200 | |
Karkonosze Jelenia Góra | 34 - 23 | Cracovia | I Liga | Brak danych | 100 | |
Handball 28 Wrocław | 20 - 21 | Zgoda Ruda Śląska | I Liga | Brak danych | 50 | |
Korona Kielce | 38 - 31 | Urbis Gniezno | I Liga | Brak danych | 150 | |
Skałka Świętochłowice | MOSM Tychy | Śląska Liga Juniorek Młodszych | Brak danych | - | ||
MOSM Tychy | Pogoń 1945 Zabrze | Śląska Liga Juniorek Młodszych | Brak danych | - | ||
Zgoda Ruda Śląska | Skałka Świętochłowice | Śląska Liga Juniorek Młodszych | Brak danych | - | ||
AH Ruch Chorzów | MTS Żory | Śląska Liga Juniorek Młodszych | Brak danych | - | ||
Sośnica II Gliwice | KS Bystra | Śląska Liga Juniorek Młodszych | Brak danych | - | ||
Start Michałkowice | Sośnica Gliwice | Śląska Liga Juniorek Młodszych | Brak danych | - | ||
MOSM Bytom | Polonia Łaziska G. | Dziewczęta | Brak danych | - | ||
Zgoda Ruda Śląska | KS Bystra | Dziewczęta | Brak danych | - | ||
Skałka Świętochłowice | Start Pietrowice Wlk. | Dziewczęta | Brak danych | - | ||
Grunwald Ruda Śl. | MOSM Tychy | Dziewczęta | Brak danych | - | ||
AH Ruch Chorzów | Sośnica Gliwice | Dziewczęta | Brak danych | - | ||
Skarbek T. Góry | MTS Żory | Dziewczęta | Brak danych | - | ||
Zgoda II Ruda Śląska | 32 - 0 | Pogoń II Zabrze | Śląska Liga Dziewcząt gr.II | Brak danych | 35 | |
Grunwald II Ruda Śl. | 11 - 9 | Skałka III Świętochłowice | Śląska Liga Dziewcząt gr.II | Brak danych | 36 | |
Zgoda II Ruda Śląska | 19 - 1 | Skałka III Świętochłowice | Śląska Liga Dziewcząt gr.II | Brak danych | 30 | |
Grunwald II Ruda Śl. | 24 - 1 | Pogoń II Zabrze | Śląska Liga Dziewcząt gr.II | Brak danych | 30 | |
Pogoń II Zabrze | 3 - 11 | Skałka III Świętochłowice | Śląska Liga Dziewcząt gr.II | Brak danych | 30 | |
Zgoda II Ruda Śląska | 9 - 2 | Grunwald II Ruda Śl. | Śląska Liga Dziewcząt gr.II | Brak danych | 30 | |
Start Pietrowice Wlk. | AH Ruch Chorzów | Dziewczęta | Brak danych | - | ||
Skałka Świętochłowice | Pogoń 1945 Zabrze | Śląska Liga Juniorek Młodszych | Brak danych | - | ||
KS Bystra | MOSM Tychy | Śląska Liga Juniorek Młodszych | Brak danych | - | ||
Zgoda Ruda Śląska | Start Michałkowice | Śląska Liga Juniorek Młodszych | Brak danych | - | ||
MTS Żory | Sośnica II Gliwice | Śląska Liga Juniorek Młodszych | Brak danych | - | ||
Sośnica Gliwice | AH Ruch Chorzów | Śląska Liga Juniorek Młodszych | Brak danych | - | ||
KS Bystra | Skałka Świętochłowice | Dziewczęta | Brak danych | - | ||
Pogoń 1945 Zabrze | KS Bystra | Śląska Liga Juniorek Młodszych | Brak danych | - | ||
MOSM Tychy | MOSM Bytom | Dziewczęta | Brak danych | - | ||
MTS Żory | Grunwald Ruda Śl. | Dziewczęta | Brak danych | - | ||
Polonia Łaziska G. | Zgoda Ruda Śląska | Dziewczęta | Brak danych | - | ||
Cracovia | 23 - 37 | MTS Żory | I Liga | Brak danych | 287 | |
Urbis Gniezno | 36 - 31 | Karkonosze Jelenia Góra | I Liga | Brak danych | 950 | |
Sośnica Gliwice | 25 - 24 | Zgoda Ruda Śląska | I Liga | Brak danych | 250 | |
SPR Olkusz | 29 - 35 | Korona Kielce | I Liga | Brak danych | - | |
Start Pietrowice | Pogoń 1945 Zabrze | Śląska Liga Młodziczek gr. II | Brak danych | - | ||
MOSM Tychy | MTS Żory | Śląska Liga Juniorek Młodszych | Brak danych | - | ||
AH Ruch Chorzów | Zgoda Ruda Śląska | Śląska Liga Juniorek Młodszych | Brak danych | - | ||
Sośnica II Gliwice | Sośnica Gliwice | Śląska Liga Juniorek Młodszych | Brak danych | - | ||
Start Michałkowice | Skałka Świętochłowice | Śląska Liga Juniorek Młodszych | Brak danych | - | ||
MOSM Bytom | MTS Żory | Dziewczęta | Brak danych | - | ||
Zgoda Ruda Śląska | MOSM Tychy | Dziewczęta | Brak danych | - | ||
Skałka Świętochłowice | AH Ruch Chorzów | Dziewczęta | Brak danych | - | ||
Grunwald Ruda Śl. | Sośnica Gliwice | Dziewczęta | Brak danych | - | ||
KS Bystra | Polonia Łaziska G. | Dziewczęta | Brak danych | - | ||
Skarbek T. Góry | Start Pietrowice Wlk. | Dziewczęta | Brak danych | - | ||
KS Bystra | MOSM Tychy | Śląska Liga Młodziczek gr. II | Brak danych | - | ||
AH Ruch II Chorzów | Sośnica II Gliwice | Śląska Liga Młodziczek gr. II | Brak danych | - | ||
Urbis Gniezno | 28 - 20 | Zgoda Ruda Śląska | I Liga | Brak danych | 920 | |
Sośnica Gliwice | Skarbek T. Góry | Dziewczęta | Brak danych | - | ||
Start Pietrowice Wlk. | Grunwald Ruda Śl. | Dziewczęta | Brak danych | - | ||
Skałka Świętochłowice | KS Bystra | Śląska Liga Juniorek Młodszych | Brak danych | - | ||
Zgoda Ruda Śląska | Sośnica II Gliwice | Śląska Liga Juniorek Młodszych | Brak danych | - | ||
MTS Żory | Polonia Łaziska G. | Dziewczęta | Brak danych | - | ||
Start Michałkowice | AH Ruch Chorzów | Śląska Liga Juniorek Młodszych | Brak danych | - | ||
MTS Żory | Pogoń 1945 Zabrze | Śląska Liga Juniorek Młodszych | Brak danych | - | ||
Sośnica Gliwice | MOSM Tychy | Śląska Liga Juniorek Młodszych | Brak danych | - | ||
Sośnica Gliwice | MOSM Bytom | Dziewczęta | Brak danych | - | ||
AH Ruch Chorzów | Skarbek T. Góry | Dziewczęta | Brak danych | - | ||
Pogoń 1945 Zabrze | Sośnica Gliwice | Śląska Liga Juniorek Młodszych | Brak danych | - | ||
MOSM Tychy | KS Bystra | Dziewczęta | Brak danych | - | ||
MTS Żory | Zgoda Ruda Śląska | Dziewczęta | Brak danych | - | ||
Zgoda Ruda Śląska | AH Ruch II Chorzów | Śląska Liga Młodziczek gr. II | Brak danych | - | ||
Polonia Łaziska G. | Skałka Świętochłowice | Dziewczęta | Brak danych | - | ||
Sośnica II Gliwice | Start Pietrowice | Śląska Liga Młodziczek gr. II | Brak danych | - | ||
Pogoń 1945 Zabrze | KS Bystra | Śląska Liga Młodziczek gr. II | Brak danych | - | ||
Karkonosze Jelenia Góra | 29 - 37 | SPR Olkusz | I Liga | Brak danych | 100 | |
Zgoda Ruda Śląska | 24 - 32 | SAN Jarosław | I Liga | Brak danych | 100 | |
Korona Kielce | 45 - 21 | Sośnica Gliwice | I Liga | Brak danych | 290 | |
MTS Żory | 30 - 23 | Urbis Gniezno | I Liga | Brak danych | 250 | |
Handball 28 Wrocław | 26 - 27 | AP-Poznań | I Liga | Brak danych | 100 | |
KS Bystra | MTS Żory | Śląska Liga Juniorek Młodszych | Brak danych | - | ||
MOSM Tychy | Zgoda Ruda Śląska | Śląska Liga Juniorek Młodszych | Brak danych | - | ||
AH Ruch Chorzów | Skałka Świętochłowice | Śląska Liga Juniorek Młodszych | Brak danych | - | ||
Sośnica II Gliwice | Start Michałkowice | Śląska Liga Juniorek Młodszych | Brak danych | - | ||
Cracovia | 31 - 27 | Handball 28 Wrocław | I Liga | Brak danych | 290 | |
Sośnica Gliwice | 34 - 19 | SAN Jarosław | I Liga | Brak danych | 100 | |
SPR Olkusz | 23 - 45 | MTS Żory | I Liga | Brak danych | 250 | |
Korona Kielce | 38 - 21 | Karkonosze Jelenia Góra | I Liga | Brak danych | 280 | |
Urbis Gniezno | 22 - 37 | Korona Kielce | I Liga | Brak danych | 1120 | |
Urbis Gniezno | 28 - 27 | MTS Żory | I Liga | Brak danych | 990 | |
Skałka Świętochłowice | MTS Żory | Śląska Liga Juniorek Młodszych | Brak danych | - | ||
Zgoda Ruda Śląska | Pogoń 1945 Zabrze | Śląska Liga Juniorek Młodszych | Brak danych | - | ||
Sośnica Gliwice | 21 - 33 | Korona Kielce | I Liga | Brak danych | 100 | |
Start Michałkowice | MOSM Tychy | Śląska Liga Juniorek Młodszych | Brak danych | - | ||
Sośnica Gliwice | KS Bystra | Śląska Liga Juniorek Młodszych | Brak danych | - | ||
MTS Żory | MOSM Bytom | Dziewczęta | Brak danych | - | ||
MOSM Bytom | Start Pietrowice Wlk. | Dziewczęta | Brak danych | - | ||
Zgoda Ruda Śląska | Sośnica Gliwice | Dziewczęta | Brak danych | - | ||
Skałka Świętochłowice | Skarbek T. Góry | Dziewczęta | Brak danych | - | ||
Grunwald Ruda Śl. | AH Ruch Chorzów | Dziewczęta | Brak danych | - | ||
KS Bystra | MTS Żory | Dziewczęta | Brak danych | - | ||
AH Ruch Chorzów | Sośnica II Gliwice | Śląska Liga Juniorek Młodszych | Brak danych | - | ||
Pogoń 1945 Zabrze | Start Michałkowice | Śląska Liga Juniorek Młodszych | Brak danych | - | ||
Polonia Łaziska G. | MOSM Tychy | Dziewczęta | Brak danych | - | ||
KS Bystra | Sośnica II Gliwice | Śląska Liga Młodziczek gr. II | Brak danych | - | ||
MOSM Tychy | Pogoń 1945 Zabrze | Śląska Liga Młodziczek gr. II | Brak danych | - | ||
Zgoda Ruda Śląska | 19 - 15 | Cracovia | I Liga | Brak danych | 160 | |
Korona Kielce | 37 - 31 | MTS Żory | I Liga | Brak danych | 350 | |
AP-Poznań | 37 - 24 | SAN Jarosław | I Liga | Brak danych | 200 | |
Urbis Gniezno | 33 - 24 | Handball 28 Wrocław | I Liga | Brak danych | 600 | |
Start Pietrowice | Zgoda Ruda Śląska | Śląska Liga Młodziczek gr. II | Brak danych | - | ||
KS Bystra | Zgoda Ruda Śląska | Śląska Liga Juniorek Młodszych | Brak danych | - | ||
MOSM Tychy | AH Ruch Chorzów | Śląska Liga Juniorek Młodszych | Brak danych | - | ||
Sośnica II Gliwice | Skałka Świętochłowice | Śląska Liga Juniorek Młodszych | Brak danych | - | ||
Start Michałkowice | 19 - 31 | Ruch Chorzów | Śląska Liga Juniorek | Brak danych | 63 | |
MTS Żory | Sośnica Gliwice | Śląska Liga Juniorek Młodszych | Brak danych | - | ||
MOSM Bytom | 22 - 10 | AH Ruch Chorzów | Dziewczęta | Brak danych | 20 | |
Zgoda Ruda Śląska | 7 - 8 | Start Pietrowice Wlk. | Dziewczęta | Brak danych | 20 | |
Grunwald Ruda Śl. | 25 - 25 | Skarbek T. Góry | Dziewczęta | Brak danych | 30 | |
KS Bystra | 17 - 22 | Sośnica Gliwice | Dziewczęta | Brak danych | 30 | |
MOSM Tychy | 6 - 11 | Skałka Świętochłowice | Dziewczęta | Brak danych | 27 | |
Zgoda Ruda Śląska | 45 - 14 | KS Bystra | Śląska Liga Młodziczek gr. II | Brak danych | 15 | |
Polonia Łaziska G. | 8 - 22 | MTS Żory | Dziewczęta | Brak danych | 35 | |
Sośnica II Gliwice | 32 - 14 | MOSM Tychy | Śląska Liga Młodziczek gr. II | Brak danych | 10 | |
AH Ruch II Chorzów | 16 - 18 | Start Pietrowice | Śląska Liga Młodziczek gr. II | Brak danych | 15 | |
Handball 28 Wrocław | 25 - 39 | SPR Olkusz | I Liga | Brak danych | 40 | |
KS Bystra | 32 - 28 | Skałka Świętochłowice | Śląska Liga Juniorek Młodszych | Brak danych | 59 | |
Zgoda Ruda Śląska | 20 - 35 | Sośnica Gliwice | Śląska Liga Juniorek | Brak danych | 40 | |
Sośnica Gliwice | 30 - 33 | AP-Poznań | I Liga | Brak danych | 100 | |
SAN Jarosław | 24 - 24 | Cracovia | I Liga | Brak danych | 80 | |
MTS Żory | 38 - 27 | Karkonosze Jelenia Góra | I Liga | Brak danych | 155 | |
Zgoda Ruda Śląska | 23 - 28 | Urbis Gniezno | I Liga | Brak danych | 50 | |
Skałka | 26 - 32 | Pogoń 1945 Zabrze | Śląska Liga Juniorek | Brak danych | 50 | |
Zgoda Ruda Śląska | MTS Żory | Śląska Liga Juniorek Młodszych | Brak danych | - | ||
Start Pietrowice Wlk. | 24 - 7 | Sośnica Gliwice | Dziewczęta | Brak danych | 30 | |
AH Ruch Chorzów | Pogoń 1945 Zabrze | Śląska Liga Juniorek Młodszych | Brak danych | - | ||
Sośnica II Gliwice | MOSM Tychy | Śląska Liga Juniorek Młodszych | Brak danych | - | ||
Skałka Świętochłowice | Sośnica Gliwice | Śląska Liga Juniorek Młodszych | Brak danych | - | ||
Start Michałkowice | KS Bystra | Śląska Liga Juniorek Młodszych | Brak danych | - | ||
Ruch Chorzów | 37 - 27 | Skałka | Śląska Liga Juniorek | Brak danych | b/d | |
Pogoń 1945 Zabrze | 10 - 0 | Zgoda Ruda Śląska | Śląska Liga Juniorek | Brak danych | - | |
Sośnica Gliwice | 34 - 18 | Start Michałkowice | Śląska Liga Juniorek | Brak danych | 80 | |
Grunwald Ruda Śl. | 8 - 15 | Skałka Świętochłowice | Dziewczęta | Brak danych | 16 | |
Sośnica Gliwice | 15 - 7 | Polonia Łaziska G. | Dziewczęta | Brak danych | b/d | |
AH Ruch Chorzów | 2 - 27 | Zgoda Ruda Śląska | Dziewczęta | Brak danych | 30 | |
Skarbek T. Góry | 16 - 13 | MOSM Bytom | Dziewczęta | Brak danych | 100 | |
MTS Żory | MOSM Tychy | Dziewczęta | Brak danych | - | ||
KS Bystra | 31 - 28 | AH Ruch II Chorzów | Śląska Liga Młodziczek gr. II | Brak danych | - | |
Pogoń 1945 Zabrze | 34 - 16 | Sośnica II Gliwice | Śląska Liga Młodziczek gr. II | Brak danych | - | |
MOSM Tychy | 12 - 37 | Zgoda Ruda Śląska | Śląska Liga Młodziczek gr. II | Brak danych | 17 | |
Urbis Gniezno | 31 - 18 | SAN Jarosław | I Liga | Brak danych | 700 | |
Skałka III Świętochłowice | 3 - 20 | Zgoda II Ruda Śląska | Śląska Liga Dziewcząt gr.II | Brak danych | 45 | |
Pogoń II Zabrze | 0 - 20 | Grunwald II Ruda Śl. | Śląska Liga Dziewcząt gr.II | Brak danych | 45 | |
Grunwald II Ruda Śl. | 1 - 14 | Zgoda II Ruda Śląska | Śląska Liga Dziewcząt gr.II | Brak danych | 40 | |
Skałka III Świętochłowice | 18 - 3 | Pogoń II Zabrze | Śląska Liga Dziewcząt gr.II | Brak danych | 40 | |
Pogoń II Zabrze | 1 - 23 | Zgoda II Ruda Śląska | Śląska Liga Dziewcząt gr.II | Brak danych | 45 | |
Skałka III Świętochłowice | 3 - 10 | Grunwald II Ruda Śl. | Śląska Liga Dziewcząt gr.II | Brak danych | 45 | |
Skałka | 28 - 26 | Zgoda Ruda Śląska | Śląska Liga Juniorek | Brak danych | 15 | |
SPR Olkusz | 43 - 22 | Zgoda Ruda Śląska | I Liga | Brak danych | 160 | |
Cracovia | 33 - 40 | AP-Poznań | I Liga | Brak danych | 120 | |
Korona Kielce | 36 - 21 | Handball 28 Wrocław | I Liga | Brak danych | 300 | |
AH Ruch Chorzów | KS Bystra | Śląska Liga Juniorek Młodszych | Brak danych | - | ||
MTS Żory | 40 - 21 | Sośnica Gliwice | I Liga | Brak danych | 160 | |
Zgoda Ruda Śląska | Sośnica Gliwice | Śląska Liga Juniorek Młodszych | Brak danych | - | ||
MOSM Tychy | Skałka Świętochłowice | Śląska Liga Juniorek Młodszych | Brak danych | - | ||
Start Pietrowice | 25 - 25 | Sośnica II Gliwice | Śląska Liga Młodziczek gr. II | Brak danych | - | |
Sośnica II Gliwice | Pogoń 1945 Zabrze | Śląska Liga Juniorek Młodszych | Brak danych | - | ||
Start Michałkowice | 26 - 23 | Skałka | Śląska Liga Juniorek | Brak danych | 30 | |
Pogoń 1945 Zabrze | 24 - 24 | Sośnica Gliwice | Śląska Liga Juniorek | Brak danych | 80 | |
MOSM Bytom | 15 - 18 | Grunwald Ruda Śl. | Dziewczęta | Brak danych | 24 | |
Zgoda Ruda Śląska | 23 - 7 | Skarbek T. Góry | Dziewczęta | Brak danych | b/d | |
KS Bystra | 17 - 13 | AH Ruch Chorzów | Dziewczęta | Brak danych | 21 | |
Pogoń 1945 Zabrze | 28 - 22 | MOSM Tychy | Śląska Liga Juniorek Młodszych | Brak danych | 35 | |
MTS Żory | 16 - 9 | Skałka Świętochłowice | Dziewczęta | Brak danych | 33 | |
MOSM Tychy | 18 - 11 | Sośnica Gliwice | Dziewczęta | Brak danych | 25 | |
Zgoda Ruda Śląska | 30 - 19 | Pogoń 1945 Zabrze | Śląska Liga Młodziczek gr. II | Brak danych | 100 | |
KS Bystra | 16 - 28 | Grunwald Ruda Śl. | Dziewczęta | Brak danych | 27 | |
Start Michałkowice | 21 - 35 | MTS Żory | Śląska Liga Juniorek Młodszych | Brak danych | 30 | |
Polonia Łaziska G. | 4 - 14 | Start Pietrowice Wlk. | Dziewczęta | Brak danych | 35 | |
AH Ruch II Chorzów | 20 - 16 | MOSM Tychy | Śląska Liga Młodziczek gr. II | Brak danych | 29 | |
Urbis Gniezno | 33 - 25 | Cracovia | I Liga | Brak danych | 790 | |
Zgoda Ruda Śląska | 22 - 42 | Ruch Chorzów | Śląska Liga Juniorek | Brak danych | 25 | |
Karkonosze Jelenia Góra | 31 - 30 | Sośnica Gliwice | I Liga | Brak danych | 150 | |
Start Pietrowice Wlk. | 24 - 7 | KS Bystra | Dziewczęta | Brak danych | 35 | |
Start Pietrowice | 33 - 24 | KS Bystra | Śląska Liga Młodziczek gr. II | Brak danych | 30 | |
Skałka Świętochłowice | 28 - 38 | Zgoda Ruda Śląska | Śląska Liga Juniorek Młodszych | Brak danych | 30 | |
KS Bystra | 19 - 33 | Sośnica II Gliwice | Śląska Liga Juniorek Młodszych | Brak danych | 60 | |
Sośnica II Gliwice | 11 - 35 | Zgoda Ruda Śląska | Śląska Liga Młodziczek gr. II | Brak danych | 50 | |
Sośnica Gliwice | 3 - 26 | MTS Żory | Dziewczęta | Brak danych | 25 | |
MTS Żory | 34 - 37 | AH Ruch Chorzów | Śląska Liga Juniorek Młodszych | Brak danych | 50 | |
Sośnica Gliwice | 44 - 11 | Start Michałkowice | Śląska Liga Juniorek Młodszych | Brak danych | 38 | |
Ruch Chorzów | 23 - 24 | Sośnica Gliwice | Śląska Liga Juniorek | Brak danych | 100 | |
Pogoń 1945 Zabrze | 33 - 16 | Start Michałkowice | Śląska Liga Juniorek | Brak danych | 20 | |
Skałka Świętochłowice | 21 - 9 | MOSM Bytom | Dziewczęta | Brak danych | 25 | |
Grunwald Ruda Śl. | 11 - 25 | Zgoda Ruda Śląska | Dziewczęta | Brak danych | 20 | |
AH Ruch Chorzów | 10 - 12 | Polonia Łaziska G. | Dziewczęta | Brak danych | 30 | |
Pogoń 1945 Zabrze | 35 - 34 | Skałka Świętochłowice | Śląska Liga Juniorek Młodszych | Brak danych | 38 | |
Skarbek T. Góry | 10 - 0 | KS Bystra | Dziewczęta | Brak danych | WO | |
Start Michałkowice | 21 - 30 | Zgoda Ruda Śląska | Śląska Liga Juniorek | Brak danych | 30 | |
MOSM Tychy | 15 - 13 | Start Pietrowice | Śląska Liga Młodziczek gr. II | Brak danych | b/d | |
Pogoń 1945 Zabrze | 37 - 13 | AH Ruch II Chorzów | Śląska Liga Młodziczek gr. II | Brak danych | 25 | |
Handball 28 Wrocław | 31 - 27 | Karkonosze Jelenia Góra | I Liga | Brak danych | 103 | |
Sośnica Gliwice | 28 - 21 | Cracovia | I Liga | Brak danych | 100 | |
AP-Poznań | 24 - 27 | Urbis Gniezno | I Liga | Brak danych | b/d | |
Zgoda Ruda Śląska | 23 - 42 | Korona Kielce | I Liga | Brak danych | 100 | |
SAN Jarosław | 26 - 38 | SPR Olkusz | I Liga | Brak danych | 89 | |
Start Pietrowice Wlk. | 19 - 10 | MOSM Tychy | Dziewczęta | Brak danych | 40 | |
MOSM Tychy | 28 - 37 | KS Bystra | Śląska Liga Juniorek Młodszych | Brak danych | 35 | |
Sośnica II Gliwice | 31 - 19 | MTS Żory | Śląska Liga Juniorek Młodszych | Brak danych | 60 | |
Polonia Łaziska G. | 6 - 25 | Skarbek T. Góry | Dziewczęta | Brak danych | 21 | |
Zgoda Ruda Śląska | 26 - 31 | Skałka | Śląska Liga Juniorek | Brak danych | b/d | |
Start Michałkowice | 28 - 38 | Zgoda Ruda Śląska | Śląska Liga Juniorek Młodszych | Brak danych | 50 | |
AH Ruch Chorzów | 32 - 34 | Sośnica Gliwice | Śląska Liga Juniorek Młodszych | Brak danych | 70 | |
Sośnica Gliwice | 35 - 26 | Skałka | Śląska Liga Juniorek | Brak danych | 55 | |
Pogoń 1945 Zabrze | 34 - 31 | Ruch Chorzów | Śląska Liga Juniorek | Brak danych | 50 | |
Zgoda Ruda Śląska | 23 - 6 | MOSM Bytom | Dziewczęta | Brak danych | 30 | |
Sośnica Gliwice | 3 - 18 | Skałka Świętochłowice | Dziewczęta | Brak danych | 30 | |
MTS Żory | 19 - 15 | Start Pietrowice Wlk. | Dziewczęta | Brak danych | - | |
MOSM Tychy | 13 - 7 | AH Ruch Chorzów | Dziewczęta | Brak danych | 30 | |
Karkonosze Jelenia Góra | 25 - 24 | Zgoda Ruda Śląska | I Liga | Brak danych | 100 | |
Korona Kielce | 40 - 14 | SAN Jarosław | I Liga | Brak danych | 150 | |
Skałka Świętochłowice | 37 - 19 | Start Michałkowice | Śląska Liga Juniorek Młodszych | Brak danych | b/d | |
MTS Żory | 45 - 24 | Handball 28 Wrocław | I Liga | Brak danych | 293 | |
SPR Olkusz | 45 - 41 | AP-Poznań | I Liga | Brak danych | 200 | |
KS Bystra | 34 - 26 | Pogoń 1945 Zabrze | Śląska Liga Juniorek Młodszych | Brak danych | 70 | |
Zgoda Ruda Śląska | 31 - 29 | AH Ruch Chorzów | Śląska Liga Juniorek Młodszych | Brak danych | 30 | |
Skałka Świętochłowice | 9 - 7 | Zgoda Ruda Śląska | Dziewczęta | Brak danych | 10 | |
MTS Żory | 30 - 23 | MOSM Tychy | Śląska Liga Juniorek Młodszych | Brak danych | 50 | |
Sośnica Gliwice | 25 - 21 | Sośnica II Gliwice | Śląska Liga Juniorek Młodszych | Brak danych | 60 | |
MOSM Bytom | 16 - 13 | KS Bystra | Dziewczęta | Brak danych | 25 | |
Grunwald Ruda Śl. | 19 - 22 | Polonia Łaziska G. | Dziewczęta | Brak danych | 30 | |
AH Ruch Chorzów | 10 - 27 | MTS Żory | Dziewczęta | Brak danych | 27 | |
Skarbek T. Góry | 12 - 13 | MOSM Tychy | Dziewczęta | Brak danych | 10 | |
Sośnica II Gliwice | 23 - 24 | AH Ruch II Chorzów | Śląska Liga Młodziczek gr. II | Brak danych | 28 | |
MOSM Tychy | 18 - 12 | KS Bystra | Śląska Liga Młodziczek gr. II | Brak danych | 25 | |
Pogoń 1945 Zabrze | 29 - 17 | Start Pietrowice | Śląska Liga Młodziczek gr. II | Brak danych | 40 | |
Sośnica Gliwice | 16 - 15 | AH Ruch Chorzów | Dziewczęta | Brak danych | 30 | |
Ruch II Chorzów | 47 - 20 | Zgoda Ruda Śląska | Wojewódzki Puchar Polski | Brak danych | 151 | |
Ruch Chorzów | 46 - 14 | Start Michałkowice | Śląska Liga Juniorek | Brak danych | 60 | |
Sośnica Gliwice | 46 - 23 | Zgoda Ruda Śląska | Śląska Liga Juniorek | Brak danych | 100 | |
Pogoń 1945 Zabrze | 33 - 24 | Skałka | Śląska Liga Juniorek | Brak danych | 30 | |
MTS Żory | 31 - 22 | Sośnica Gliwice | Wojewódzki Puchar Polski | Brak danych | 74 | |
KS Bystra | 5 - 32 | Zgoda Ruda Śląska | Dziewczęta | Brak danych | 25 | |
Zgoda Ruda Śląska | 31 - 41 | Pogoń 1945 Zabrze | Śląska Liga Juniorek | Brak danych | 25 | |
Pogoń 1945 Zabrze | MTS Żory | Śląska Liga Juniorek Młodszych | Brak danych | - | ||
MTS Żory | 29 - 2 | Skarbek T. Góry | Dziewczęta | Brak danych | 50 | |
MOSM Tychy | 18 - 18 | Grunwald Ruda Śl. | Dziewczęta | Brak danych | b/d | |
Polonia Łaziska G. | 12 - 10 | MOSM Bytom | Dziewczęta | Brak danych | 50 | |
KS Bystra | 16 - 30 | Pogoń 1945 Zabrze | Śląska Liga Młodziczek gr. II | Brak danych | 37 | |
AH Ruch II Chorzów | 12 - 43 | Zgoda Ruda Śląska | Śląska Liga Młodziczek gr. II | Brak danych | 50 | |
SAN Jarosław | 27 - 29 | Karkonosze Jelenia Góra | I Liga | Brak danych | 100 | |
Cracovia | 26 - 32 | SPR Olkusz | I Liga | Brak danych | 230 | |
AP-Poznań | 26 - 42 | Korona Kielce | I Liga | Brak danych | 150 | |
Zgoda Ruda Śląska | 23 - 40 | MTS Żory | I Liga | Brak danych | 100 | |
Sośnica Gliwice | 24 - 30 | Urbis Gniezno | I Liga | Brak danych | 120 | |
AH Ruch Chorzów | 36 - 21 | Start Michałkowice | Śląska Liga Juniorek Młodszych | Brak danych | 50 | |
MOSM Tychy | 21 - 33 | Sośnica Gliwice | Śląska Liga Juniorek Młodszych | Brak danych | 45 | |
Start Pietrowice Wlk. | 7 - 15 | Skałka Świętochłowice | Dziewczęta | Brak danych | 15 | |
Sośnica II Gliwice | 16 - 16 | Zgoda Ruda Śląska | Śląska Liga Juniorek Młodszych | Brak danych | 80 | |
Start Michałkowice | 16 - 28 | Sośnica Gliwice | Śląska Liga Juniorek | Brak danych | 50 | |
MOSM Bytom | 8 - 10 | MOSM Tychy | Dziewczęta | Brak danych | 30 | |
Zgoda Ruda Śląska | 21 - 4 | Polonia Łaziska G. | Dziewczęta | Brak danych | 25 | |
Skałka Świętochłowice | 26 - 5 | KS Bystra | Dziewczęta | Brak danych | 17 | |
Grunwald Ruda Śl. | 5 - 20 | MTS Żory | Dziewczęta | Brak danych | 17 | |
AH Ruch Chorzów | 4 - 13 | Start Pietrowice Wlk. | Dziewczęta | Brak danych | 25 | |
Skarbek T. Góry | 15 - 14 | Sośnica Gliwice | Dziewczęta | Brak danych | 50 | |
Zgoda Ruda Śląska | 40 - 7 | Start Pietrowice | Śląska Liga Młodziczek gr. II | Brak danych | 20 | |
Sośnica II Gliwice | 24 - 20 | KS Bystra | Śląska Liga Młodziczek gr. II | Brak danych | 20 | |
Pogoń 1945 Zabrze | 30 - 11 | MOSM Tychy | Śląska Liga Młodziczek gr. II | Brak danych | 25 | |
Skałka Świętochłowice | 28 - 28 | AH Ruch Chorzów | Śląska Liga Juniorek Młodszych | Brak danych | 50 | |
Start Pietrowice | 20 - 14 | AH Ruch II Chorzów | Śląska Liga Młodziczek gr. II | Brak danych | 36 | |
Skałka | 22 - 29 | Ruch Chorzów | Śląska Liga Juniorek | Brak danych | 13 | |
Handball 28 Wrocław | 30 - 27 | Sośnica Gliwice | I Liga | Brak danych | 50 | |
MTS Żory | 39 - 12 | SAN Jarosław | I Liga | Brak danych | 237 | |
Karkonosze Jelenia Góra | 30 - 39 | AP-Poznań | I Liga | Brak danych | 60 | |
Korona Kielce | 49 - 24 | Cracovia | I Liga | Brak danych | 450 | |
SPR Olkusz | 28 - 24 | Urbis Gniezno | I Liga | Brak danych | 150 | |
Zgoda Ruda Śląska | 35 - 20 | MOSM Tychy | Śląska Liga Juniorek Młodszych | Brak danych | 22 | |
Start Pietrowice Wlk. | 19 - 12 | Skarbek T. Góry | Dziewczęta | Brak danych | 37 | |
Sośnica Gliwice | 26 - 16 | Pogoń 1945 Zabrze | Śląska Liga Juniorek Młodszych | Brak danych | 30 | |
Polonia Łaziska G. | 16 - 10 | KS Bystra | Dziewczęta | Brak danych | 25 | |
Start Michałkowice | 14 - 36 | Sośnica II Gliwice | Śląska Liga Juniorek Młodszych | Brak danych | 50 | |
MTS Żory | 23 - 31 | KS Bystra | Śląska Liga Juniorek Młodszych | Brak danych | 40 | |
Sośnica Gliwice | 25 - 21 | Pogoń 1945 Zabrze | Śląska Liga Juniorek | Brak danych | 50 | |
Sośnica Gliwice | 13 - 11 | Grunwald Ruda Śl. | Dziewczęta | Brak danych | 30 | |
AH Ruch Chorzów | 4 - 18 | Skałka Świętochłowice | Dziewczęta | Brak danych | 20 | |
Pogoń 1945 Zabrze | 15 - 25 | Zgoda Ruda Śląska | Śląska Liga Juniorek Młodszych | Brak danych | 50 | |
MOSM Tychy | 4 - 20 | Zgoda Ruda Śląska | Dziewczęta | Brak danych | 19 | |
KS Bystra | 13 - 42 | Zgoda Ruda Śląska | Śląska Liga Młodziczek gr. II | Brak danych | 14 | |
MOSM Tychy | 23 - 10 | Sośnica II Gliwice | Śląska Liga Młodziczek gr. II | Brak danych | 50 | |
Cracovia | 23 - 30 | Karkonosze Jelenia Góra | I Liga | Brak danych | 250 | |
AP-Poznań | 28 - 32 | MTS Żory | I Liga | Brak danych | 120 | |
Sośnica Gliwice | 20 - 38 | SPR Olkusz | I Liga | Brak danych | 299 | |
Zgoda Ruda Śląska | 25 - 28 | Handball 28 Wrocław | I Liga | Brak danych | 150 | |
Skałka | 26 - 17 | Start Michałkowice | Śląska Liga Juniorek | Brak danych | 15 | |
KS Bystra | 21 - 20 | Sośnica Gliwice | Śląska Liga Juniorek Młodszych | Brak danych | 58 | |
MOSM Tychy | 41 - 16 | Start Michałkowice | Śląska Liga Juniorek Młodszych | Brak danych | 25 | |
Sośnica II Gliwice | 24 - 12 | AH Ruch Chorzów | Śląska Liga Juniorek Młodszych | Brak danych | 50 | |
Start Michałkowice | 18 - 28 | Pogoń 1945 Zabrze | Śląska Liga Juniorek | Brak danych | 43 | |
MTS Żory | 26 - 30 | Skałka Świętochłowice | Śląska Liga Juniorek Młodszych | Brak danych | b/d | |
Ruch Chorzów | 42 - 27 | Zgoda Ruda Śląska | Śląska Liga Juniorek | Brak danych | 50 | |
Sośnica Gliwice | 35 - 27 | Ruch Chorzów | Śląska Liga Juniorek | Brak danych | 60 | |
MOSM Bytom | 14 - 7 | Sośnica Gliwice | Dziewczęta | Brak danych | 30 | |
Zgoda Ruda Śląska | 10 - 14 | MTS Żory | Dziewczęta | Brak danych | 40 | |
Skałka Świętochłowice | 23 - 8 | Polonia Łaziska G. | Dziewczęta | Brak danych | 5 | |
Grunwald Ruda Śl. | 5 - 26 | Start Pietrowice Wlk. | Dziewczęta | Brak danych | 15 | |
KS Bystra | 17 - 20 | MOSM Tychy | Dziewczęta | Brak danych | 30 | |
Skarbek T. Góry | 29 - 8 | AH Ruch Chorzów | Dziewczęta | Brak danych | 50 | |
Zgoda Ruda Śląska | 51 - 11 | MOSM Tychy | Śląska Liga Młodziczek gr. II | Brak danych | 23 | |
Sośnica II Gliwice | 16 - 30 | Pogoń 1945 Zabrze | Śląska Liga Młodziczek gr. II | Brak danych | 30 | |
AH Ruch II Chorzów | 15 - 21 | KS Bystra | Śląska Liga Młodziczek gr. II | Brak danych | 20 | |
Zgoda Ruda Śląska | 23 - 19 | Start Michałkowice | Śląska Liga Juniorek | Brak danych | 17 | |
Skałka Świętochłowice | 20 - 21 | Sośnica II Gliwice | Śląska Liga Juniorek Młodszych | Brak danych | 50 | |
Korona Kielce | 27 - 29 | SPR Olkusz | I Liga | Brak danych | 400 | |
MTS Żory | 42 - 19 | Cracovia | I Liga | Brak danych | 220 | |
Handball 28 Wrocław | 20 - 23 | SAN Jarosław | I Liga | Brak danych | 100 | |
Zgoda Ruda Śląska | 25 - 25 | Sośnica Gliwice | I Liga | Brak danych | 290 | |
Karkonosze Jelenia Góra | 23 - 29 | Urbis Gniezno | I Liga | Brak danych | 150 | |
Ruch Chorzów | 17 - 17 | Pogoń 1945 Zabrze | Śląska Liga Juniorek | Brak danych | 215 | |
Start Pietrowice Wlk. | 28 - 11 | MOSM Bytom | Dziewczęta | Brak danych | 25 | |
AH Ruch Chorzów | 23 - 12 | MOSM Tychy | Śląska Liga Juniorek Młodszych | Brak danych | 30 | |
Zgoda Ruda Śląska | 26 - 21 | KS Bystra | Śląska Liga Juniorek Młodszych | Brak danych | 10 | |
Sośnica Gliwice | 26 - 19 | MTS Żory | Śląska Liga Juniorek Młodszych | Brak danych | 40 | |
Start Michałkowice | 22 - 38 | Pogoń 1945 Zabrze | Śląska Liga Juniorek Młodszych | Brak danych | 60 | |
MTS Żory | 25 - 38 | Zgoda Ruda Śląska | Śląska Liga Juniorek Młodszych | Brak danych | b/d | |
Skałka | 22 - 31 | Sośnica Gliwice | Śląska Liga Juniorek | Brak danych | 100 | |
Sośnica Gliwice | 3 - 17 | Zgoda Ruda Śląska | Dziewczęta | Brak danych | 40 | |
AH Ruch Chorzów | 10 - 17 | Grunwald Ruda Śl. | Dziewczęta | Brak danych | 30 | |
Skarbek T. Góry | 7 - 14 | Skałka Świętochłowice | Dziewczęta | Brak danych | b/d | |
MTS Żory | 26 - 5 | KS Bystra | Dziewczęta | Brak danych | 32 | |
MOSM Tychy | 9 - 11 | Polonia Łaziska G. | Dziewczęta | Brak danych | 36 | |
KS Bystra | 18 - 33 | Start Pietrowice | Śląska Liga Młodziczek gr. II | Brak danych | 26 | |
Pogoń 1945 Zabrze | 16 - 29 | Zgoda Ruda Śląska | Śląska Liga Młodziczek gr. II | Brak danych | 50 | |
MOSM Tychy | 15 - 7 | AH Ruch II Chorzów | Śląska Liga Młodziczek gr. II | Brak danych | 18 | |
SAN Jarosław | 21 - 24 | Zgoda Ruda Śląska | I Liga | Brak danych | 150 | |
Start Pietrowice | 22 - 15 | MOSM Tychy | Śląska Liga Młodziczek gr. II | Brak danych | 30 | |
Pogoń 1945 Zabrze | 37 - 21 | AH Ruch Chorzów | Śląska Liga Juniorek Młodszych | Brak danych | 50 | |
Zgoda Ruda Śląska | 46 - 8 | Sośnica II Gliwice | Śląska Liga Młodziczek gr. II | Brak danych | 15 | |
AH Ruch II Chorzów | 11 - 34 | Pogoń 1945 Zabrze | Śląska Liga Młodziczek gr. II | Brak danych | 50 | |
AP-Poznań | 39 - 24 | Handball 28 Wrocław | I Liga | Brak danych | 70 | |
SPR Olkusz | 41 - 25 | Karkonosze Jelenia Góra | I Liga | Brak danych | 220 | |
KS Bystra | 37 - 12 | Start Michałkowice | Śląska Liga Juniorek Młodszych | Brak danych | 14 | |
MOSM Tychy | 15 - 27 | Sośnica II Gliwice | Śląska Liga Juniorek Młodszych | Brak danych | 53 | |
Sośnica Gliwice | 34 - 23 | Skałka Świętochłowice | Śląska Liga Juniorek Młodszych | Brak danych | 42 | |
Handball 28 Wrocław | 22 - 19 | Cracovia | I Liga | Brak danych | 200 | |
Zgoda Ruda Śląska | 19 - 34 | AP-Poznań | I Liga | Brak danych | 100 | |
SAN Jarosław | 24 - 33 | Sośnica Gliwice | I Liga | Brak danych | 100 | |
MTS Żory | 27 - 24 | SPR Olkusz | I Liga | Brak danych | 200 | |
Karkonosze Jelenia Góra | 24 - 36 | Korona Kielce | I Liga | Brak danych | 150 | |
MTS Żory | 35 - 21 | Sośnica Gliwice | Puchar Śląska | Brak danych | - | |
Zgoda Ruda Śląska | 26 - 32 | SPR Olkusz | Puchar Śląska | Brak danych | - | |
MTS Żory | 33 - 27 | SPR Olkusz | Puchar Śląska | Brak danych | - | |
Sośnica Gliwice | 32 - 29 | Zgoda Ruda Śląska | Puchar Śląska | Brak danych | - | |
MTS Żory | 42 - 24 | Zgoda Ruda Śląska | Puchar Śląska | Brak danych | - | |
SPR Olkusz | 28 - 23 | Sośnica Gliwice | Puchar Śląska | Brak danych | - | |
Cracovia | 23 - 24 | Zgoda Ruda Śląska | Puchar Małopolski | Brak danych | - | |
Zgoda Ruda Śląska | 24 - 22 | SPR Olkusz | Puchar Małopolski | Brak danych | - | |
Cracovia | 19 - 26 | SPR Olkusz | Puchar Małopolski | Brak danych | - | |
Zgoda Ruda Śląska | 40 - 24 | Start Michałkowice | Mecz kontrolny | Brak danych | 30 | |
Zgoda Ruda Śląska | 29 - 13 | Otmęt Krapkowice | Brak danych | 50 |