Szczegóły Data Czas Liga Sezon Kolejka Widzów 6 kwietnia 2019r. g.16:00 II Liga 2018/19 17 200 WynikiDrużynaWynik1 połowaWynikZgoda Ruda Śląska3215ZwycięstwoStart Michałkowice199Przegrana Zgoda Ruda ŚląskaStart Michałkowice 6 kwietnia 2019r. 32 – 19 Pełny czas bez dogrywki Miejsce wydarzenia Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10 Sportowców 10, 41-711 Ruda Śląska, Polska Zgoda Ruda Śląska # […]
Zgoda Ruda Śląska — Start Michałkowice
Szczegóły
Data | Czas | Liga | Sezon | Kolejka | Widzów |
---|---|---|---|---|---|
6 kwietnia 2019r. | g.16:00 | II Liga | 2018/19 | 17 | 200 |
Wyniki
Drużyna | Wynik | 1 połowa | Wynik |
---|---|---|---|
Zgoda Ruda Śląska | 32 | 15 | Zwycięstwo |
Start Michałkowice | 19 | 9 | Przegrana |
Zgoda Ruda ŚląskaStart Michałkowice
32 - 19Pełny czas bez dogrywki |
Miejsce wydarzenia
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10 |
---|
Sportowców 10, 41-711 Ruda Śląska, Polska |
Zgoda Ruda Śląska
# | Zawodnik | Poz. | Me | Pkt | Br | ŻK | 2m | CzK | KD |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zimowska Agnieszka | Bramkarka | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | Górczyk Lucyna | Kołowa | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Samol Anna | Rozgrywająca | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | Urynowicz Oliwia | Skrzydłowa | 1 | 2 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 |
18 | Prokop Jessica | Kołowa | 1 | 5 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Kita Natalia | Rozgrywająca | 1 | 6 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Biernacka Gabriela | Rozgrywająca | 1 | 4 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Kuberek Magdalena | Skrzydłowa | 1 | 6 | 6 | 1 | 0 | 0 | 0 |
20 | Podsiedlik Natalia | Bramkarka | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Skubacz Julia | Rozgrywająca | 1 | 3 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 |
11 | Zawada Kinga | Skrzydłowa | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Weihrauch Marta | Kołowa | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
13 | Chruścińska Małgorzata | Rozgrywająca | 1 | 6 | 6 | 1 | 0 | 0 | 0 |
Cuber Justyna | Bramkarka | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Łącznie | 14 | 41 | 32 | 3 | 2 | 0 | 0 |
Osoba towarzysząca: Piotr Depta
Trener A: Płatek Marek
Start Michałkowice
# | Zawodnik | Poz. | Me | Pkt | Br | ŻK | 2m | CzK | KD |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Czaplicka Sandra | Bramkarka | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
4 | Drost Klaudia | Skrzydłowa | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Guśtak Weronika | Kołowa | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Durłak Weronika | Rozgrywająca | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
9 | Misiak Karolina | Kołowa | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 |
10 | Grzymek Magdalena | Skrzydłowa | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Widera Alicja | Skrzydłowa | 1 | 3 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Kudla Natalia | Rozgrywająca | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Schmidt Maria | Rozgrywająca | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Szybalska Martyna | Bramkarka | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Haraf Zuzanna | Rozgrywająca | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Kulik Klaudia | Rozgrywająca | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
22 | Morczyńska Ewelina | Rozgrywająca | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jerczyńska Monika | Skrzydłowa | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Janik Daria | Skrzydłowa | 1 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
35 | Nawrocka Daria | Rozgrywająca | 1 | 7 | 7 | 1 | 0 | 0 | 0 |
Łącznie | 16 | 29 | 19 | 3 | 3 | 0 | 0 |
Trener B: Folta Aleksander
Osoba towarzysząca: Madżgała Damian
Sędziowie
Sędzia Główny | Sekretarz | Czas |
---|---|---|
Fabryczny Michał (Mysłowice) Rawicki Jakub (Katowice) | Bednarek Tomasz | Świerc Krystian (Ruda Śląska) |