Szczegóły Data Czas Liga Sezon Kolejka Widzów 14 września 2019r. g.16:00 I Liga 2019/20 1 100 WynikiDrużynaWynik1 połowaWynikZgoda Ruda Śląska196PrzegranaAP-Poznań3416Zwycięstwo Zgoda Ruda ŚląskaAP-Poznań 14 września 2019r. 19 – 34 Pełny czas bez dogrywki Miejsce wydarzenia Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10 Sportowców 10, 41-711 Ruda Śląska, Polska Zgoda Ruda Śląska # Zawodnik Poz. […]
Zgoda Ruda Śląska — JTC AZS Poznań
Szczegóły
Data | Czas | Liga | Sezon | Kolejka | Widzów |
---|---|---|---|---|---|
14 września 2019r. | g.16:00 | I Liga | 2019/20 | 1 | 100 |
Wyniki
Drużyna | Wynik | 1 połowa | Wynik |
---|---|---|---|
Zgoda Ruda Śląska | 19 | 6 | Przegrana |
AP-Poznań | 34 | 16 | Zwycięstwo |
Zgoda Ruda ŚląskaAP-Poznań
19 - 34Pełny czas bez dogrywki |
Miejsce wydarzenia
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10 |
---|
Sportowców 10, 41-711 Ruda Śląska, Polska |
Zgoda Ruda Śląska
# | Zawodnik | Poz. | Me | Pkt | Br | ŻK | 2m | CzK | KD |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19 | Chruścińska Małgorzata | Rozgrywająca | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
21 | Cuber Justyna | Bramkarka | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
18 | Kawalec Karolina | Rozgrywająca | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Kita Natalia | Rozgrywająca | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
14 | Urynowicz Oliwia | Skrzydłowa | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | Krzymińska Małgorzata | Rozgrywająca | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Krzysteczko Martyna | Rozgrywająca | 1 | 1 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 |
11 | Kuberek Magdalena | Skrzydłowa | 1 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 |
6 | Kulik Paulina | Skrzydłowa | 1 | -1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
12 | Podsiedlik Natalia | Bramkarka | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Prokop Jessica | Kołowa | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
13 | Skubacz Julia | Rozgrywająca | 1 | 2 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 |
16 | Cierpioł Patrycja | Bramkarka | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Zawada Kinga | Skrzydłowa | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
9 | Biernacka Gabriela | Rozgrywająca | 1 | 2 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 |
2 | Zioła Agnieszka | Rozgrywająca | 1 | 5 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Łącznie | 15 | 23 | 19 | 3 | 8 | 0 | 0 |
Trener A: Płatek Marek
Osoba towarzysząca: Piotr Depta
AP-Poznań
# | Zawodnik | Poz. | Me | Pkt | Br | ŻK | 2m | CzK | KD |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
75 | Czyż Karolina | Bramkarka | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
20 | Domaros Klaudia | Skrzydłowa | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
25 | Jackowska Jagna | Skrzydłowa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | Kaczanowska Kamila | Kołowa | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 |
8 | Kliszcz Zuzanna | Rozgrywająca | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
17 | Kowalaszek Lidia | Kołowa | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Matyja Katarzyna | Skrzydłowa | 1 | 5 | 5 | 0 | 1 | 0 | 0 |
10 | Maziarz Magdalena | Rozgrywająca | 1 | 7 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 |
1 | Przebierała Aleksandra | Bramkarka | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
61 | Sikora Zofia | Kołowa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Sowa Paulina | Rozgrywająca | 1 | 6 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 |
18 | Świtała Anna | Skrzydłowa | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
57 | Szajek Karolina | Skrzydłowa | 1 | 4 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 |
3 | Wieman Julia | Skrzydłowa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Wosińska Laura | Rozgrywająca | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Wrotniewska Barbara | Skrzydłowa | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
46 | Ziółkowska Magdalena | Rozgrywająca | 1 | 7 | 9 | 3 | 0 | 0 | 0 |
12 | Żuraw Róża | Bramkarka | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Łącznie | 14 | 41 | 34 | 5 | 2 | 0 | 0 |
Trener A: Chmielewska Amelia
Osoba towarzysząca: Mrozek Ewa
Sędziowie
Sędzia Główny | Sekretarz | Czas | Delegat ZPRP |
---|---|---|---|
Bązi Monika (Opole) Kessler Melania (Dobrzeń Wielki) | Budzianowski Jarosław (Gliwice) | Fabryczny Michał (Mysłowice) | Musialik Paweł (Bytom) |