Szczegóły Data Czas Liga Sezon Kolejka Widzów 16 marca 2019r. g.16:00 II Liga 2018/19 14 200 WynikiDrużynaWynik1 połowaWynikZgoda Ruda Śląska3720ZwycięstwoHandball Rzeszów218Przegrana Zgoda Ruda ŚląskaHandball Rzeszów 16 marca 2019r. 37 – 21 Pełny czas bez dogrywki Miejsce wydarzenia Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10 Sportowców 10, 41-711 Ruda Śląska, Polska Zgoda Ruda Śląska # […]
Zgoda Ruda Śląska — Handball Rzeszów
Szczegóły
Data | Czas | Liga | Sezon | Kolejka | Widzów |
---|---|---|---|---|---|
16 marca 2019r. | g.16:00 | II Liga | 2018/19 | 14 | 200 |
Wyniki
Drużyna | Wynik | 1 połowa | Wynik |
---|---|---|---|
Zgoda Ruda Śląska | 37 | 20 | Zwycięstwo |
Handball Rzeszów | 21 | 8 | Przegrana |
Zgoda Ruda ŚląskaHandball Rzeszów
37 - 21Pełny czas bez dogrywki |
Miejsce wydarzenia
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10 |
---|
Sportowców 10, 41-711 Ruda Śląska, Polska |
Zgoda Ruda Śląska
# | Zawodnik | Poz. | Me | Pkt | Br | ŻK | 2m | CzK | KD |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zimowska Agnieszka | Bramkarka | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Samol Anna | Rozgrywająca | 1 | 7 | 7 | 0 | 1 | 0 | 0 |
Nasiłowska Magdalena | Skrzydłowa | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
18 | Prokop Jessica | Kołowa | 1 | 5 | 5 | 1 | 0 | 0 | 0 |
8 | Kita Natalia | Rozgrywająca | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 |
9 | Biernacka Gabriela | Rozgrywająca | 1 | 8 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Kuberek Magdalena | Skrzydłowa | 1 | 6 | 6 | 1 | 0 | 0 | 0 |
20 | Podsiedlik Natalia | Bramkarka | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | Urynowicz Oliwia | Skrzydłowa | 1 | 4 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Weihrauch Marta | Kołowa | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Hawryluk Martyna | Kołowa | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
13 | Chruścińska Małgorzata | Rozgrywająca | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
Cuber Justyna | Bramkarka | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
7 | Skubacz Julia | Rozgrywająca | 1 | 5 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Zawada Kinga | Skrzydłowa | 1 | 4 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Łącznie | 15 | 46 | 37 | 3 | 2 | 1 | 0 |
Osoba towarzysząca: Piotr Depta
Trener A: Płatek Marek
Handball Rzeszów
# | Zawodnik | Poz. | Me | Pkt | Br | ŻK | 2m | CzK | KD |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Stapińska Anna | Bramkarka | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Ginalska Julia | Skrzydłowa | 1 | 5 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Tereszak Julia | Skrzydłowa | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
4 | Długosz Magdalena | Rozgrywająca | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
Galica Sylwia | Rozgrywająca | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
7 | Prajsnar Klaudia | Skrzydłowa | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Lasek Paulina | Rozgrywająca | 1 | 8 | 8 | 1 | 0 | 0 | 0 |
10 | Warias Gabriela | Rozgrywająca | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
Rembisz Aneta | Rozgrywająca | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
14 | Puchalska Dominika | Rozgrywająca | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
Dębiak Aleksandra | Skrzydłowa | 1 | 4 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
8 | Flak Wiktoria | Kołowa | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
19 | Jamrozik Julia | Rozgrywająca | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
6 | Ziajka Anita | Skrzydłowa | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Łącznie | 13 | 26 | 21 | 3 | 5 | 0 | 0 |
Trener A: Bober Jakub
Trener B: Śliz Maciej
Sędziowie
Sędzia Główny | Sekretarz | Czas |
---|---|---|
Pach Jakub Węgrzyn Piotr (Bochnia) | Bednarek Tomasz | Szymanowska Marta (Tychy) |