Zgoda Ruda Śląska — Cracovia

Szczegóły

Data Czas Liga Sezon Kolejka Pełny czas bez dogrywki Widzów
15 grudnia 2018r. g.16:00 II Liga 2018/19 9 60' 100

Wyniki

KlubWynik1 połowaWynik
Zgoda Ruda Śląska2513Zwycięstwo
Cracovia156Przegrana
25 - 15
Pełny czas bez dogrywki

Miejsce spotkania

Hala Zgody Bielszowice
Sportowców 10, 41-711 Ruda Śląska, Polska

Zgoda Ruda Śląska

# Zawodnik Poz. Mecze Punkty Bramki Upomnienia Wykluczenie Dyskwalifikacja Kara dodatkowa
1Zimowska AgnieszkaBramkarka1100000
2Górczyk LucynaKołowa0000000
3Samol AnnaRozgrywająca132 (20', 46')0000
4Nasiłowska MagdalenaSkrzydłowa0000000
5Olszynka AnnaRozgrywająca121 (11')0000
7Prokop JessicaKołowa145 (6', 7', 14', 42', 57')02 (37:10', 50:10')00
8Kita NataliaRozgrywająca101 (26')1 (13')1 (14:02')00
9Biernacka GabrielaRozgrywająca134 (5', 30', 34', 35')1 (4')1 (8:41')00
10Łukasiewicz JuliaRozgrywająca165 (18', 25', 36', 44', 56')0000
11Kuberek MagdalenaSkrzydłowa176 (13', 27', 28', 32', 54', 59')0000
12Podsiedlik NataliaBramkarka1100000
13Skubacz JuliaRozgrywająca111 (38')01 (39:57')00
15Siedlarek DominikaSkrzydłowa1100000
17Weihrauch MartaKołowa0000000
18Wieszała KatarzynaKołowa0000000
19Hawryluk MartynaKołowa1100000
 Łącznie 1230252500

Osoba towarzysząca: Piotr Depta
Trener A: Płatek Marek

Cracovia

# Zawodnik Poz. Mecze Punkty Bramki Upomnienia Wykluczenie Dyskwalifikacja Kara dodatkowa
2Reichel PaulinaRozgrywająca111 (25')1 (23')000
3Klimowicz PaulinaSkrzydłowa121 (49')0000
7Kamusińska KatarzynaRozgrywająca121 (9')0000
8Staroń JustynaSkrzydłowa176 (20', 40', 42', 47', 54', 55')0000
13Nejman LiwiaRozgrywająca0000000
14Nikody MarlenaRozgrywająca1100000
15Herman MilenaRozgrywająca1100000
17Stępień AgataKołowa10001 (29:34')00
18Świątek LauraRozgrywająca102 (4', 36')1 (3')2 (27:43', 57:33')00
19Dziurzyńska KarolinaRozgrywająca121 (54')0000
20Wojas NataliaKołowa101 (51')1 (7')1 (9:27')00
25Kawa KatarzynaRozgrywająca122 (1', 28')001 (29:12')0
31Stępnik JoannaBramkarka1100000
78Robaszek RoksanaBramkarka1100000
 Łącznie 1320153410

Trener A: Kutrzeba Krzysztof
Osoba towarzysząca: Pawlik Piotr

Sędziowie

Sędzia GłównySekretarzCzas
Gnyszka Jakub (Ozimek)
Stonoga Mateusz (Ozimek)
Sikora Olgierd (Chorzów)Uryga Jacek (Mikołów)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.