UKS MOSM Bytom — KS Zgoda Ruda Śląska

Szczegóły

Data Czas Liga Sezon Kolejka Pełny czas bez dogrywki
25 października 2017r. g.17:00 Śląska Liga Juniorek 2017/18 6 60'

Wyniki

KlubWynik1 połowaWynik
UKS MOSM Bytom227Przegrana
Zgoda Ruda Śląska2510Zwycięstwo
22 - 25
Pełny czas bez dogrywki

UKS MOSM Bytom

Poz. Mecze Punkty Bramki Upomnienia Wykluczenie Dyskwalifikacja Kara dodatkowa
 0000000

Zgoda Ruda Śląska

# Zawodnik Poz. Mecze Punkty Bramki Upomnienia Wykluczenie Dyskwalifikacja Kara dodatkowa
2Mynarek AleksandraRozgrywająca1100000
8Weihrauch MartaKołowa1331000
15Czaja KarolinaRozgrywająca1650000
16Wieczorek PaulinaBramkarka1100000
17Kołecka AleksandraSkrzydłowa1320000
19Siedlarek DominikaSkrzydłowa1341100
24Zalewska WeronikaRozgrywająca111111000
 Łącznie 728253100

Trener C: Józef Szmatłoch

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.