UKS Imperium II Katowice — KS Zgoda Ruda Śląska

Szczegóły

Data Czas Liga Sezon Kolejka Pełny czas bez dogrywki
27 września 2017r. g.17:20 Śląska Liga Juniorek 2017/18 2 60'

Wyniki

KlubWynik1 połowaWynik
Imperium II Katowice175Przegrana
Zgoda Ruda Śląska4023Zwycięstwo
17 - 40
Pełny czas bez dogrywki

Imperium II Katowice

Poz. Mecze Punkty Bramki Upomnienia Wykluczenie Dyskwalifikacja Kara dodatkowa
 0000000

Zgoda Ruda Śląska

# Zawodnik Poz. Mecze Punkty Bramki Upomnienia Wykluczenie Dyskwalifikacja Kara dodatkowa
2Mynarek AleksandraRozgrywająca1001000
5Sobańska WeronikaRozgrywająca1870000
8Weihrauch MartaKołowa1210000
9Rutkowska AleksandraBramkarka1100000
10Ciaś WiktoriaRozgrywająca112110000
15Czaja KarolinaRozgrywająca1320000
16Wieczorek PaulinaBramkarka1100000
17Kołecka AleksandraSkrzydłowa1760000
19Siedlarek DominikaSkrzydłowa0000000
20Drózd MartynaSkrzydłowa1430000
24Zalewska WeronikaRozgrywająca111100000
 Łącznie 1049401000

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.