Szczegóły Data Czas Liga Sezon Kolejka Widzów 30 marca 2019r. g.18:00 II Liga 2018/19 16 30 WynikiDrużynaWynik1 połowaWynikTOR Dobrzeń Wlk.178PrzegranaZgoda Ruda Śląska2110Zwycięstwo TOR Dobrzeń Wlk.Zgoda Ruda Śląska 30 marca 2019r. 17 – 21 Pełny czas bez dogrywki Miejsce wydarzenia Hala Sportowa ZS w Dobrzeniu Namysłowska 92, 46-081 Dobrzeń Wielki, Polska TOR Dobrzeń Wlk. # Zawodnik […]
TOR Dobrzeń Wlk. — Zgoda Ruda Śląska
Szczegóły
Data | Czas | Liga | Sezon | Kolejka | Widzów |
---|---|---|---|---|---|
30 marca 2019r. | g.18:00 | II Liga | 2018/19 | 16 | 30 |
Wyniki
Drużyna | Wynik | 1 połowa | Wynik |
---|---|---|---|
TOR Dobrzeń Wlk. | 17 | 8 | Przegrana |
Zgoda Ruda Śląska | 21 | 10 | Zwycięstwo |
TOR Dobrzeń Wlk.Zgoda Ruda Śląska
17 - 21Pełny czas bez dogrywki |
Miejsce wydarzenia
Hala Sportowa ZS w Dobrzeniu |
---|
Namysłowska 92, 46-081 Dobrzeń Wielki, Polska |
TOR Dobrzeń Wlk.
# | Zawodnik | Poz. | Me | Pkt | Br | ŻK | 2m | CzK | KD |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | Florianowicz Natalia | Kołowa | 1 | -1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
3 | Gawlik Weronika | Skrzydłowa | 1 | 4 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kuchczyńska Paulina | Rozgrywająca | 1 | 6 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Badowska Paulina | Skrzydłowa | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
6 | Nalewaja Weronika | Skrzydłowa | 1 | 5 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kokot Wiktoria | Rozgrywająca | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
9 | Koza Magdalena | Rozgrywająca | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kapuścik Joanna | Rozgrywająca | 1 | 4 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Łachut Emilia | Rozgrywająca | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
12 | Bucyk Małgorzata | Bramkarka | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | Nadolna Daria | Bramkarka | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
33 | Bucyk Patrycja | Rozgrywająca | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
34 | Chochorowska Sylwia | Kołowa | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Łącznie | 12 | 25 | 17 | 1 | 3 | 0 | 0 |
Trener B: Motyka Andrzej
Osoba towarzysząca: Lis Marek
Zgoda Ruda Śląska
# | Zawodnik | Poz. | Me | Pkt | Br | ŻK | 2m | CzK | KD |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zimowska Agnieszka | Bramkarka | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
18 | Prokop Jessica | Kołowa | 1 | 1 | 3 | 0 | 3 | 0 | 0 |
8 | Kita Natalia | Rozgrywająca | 1 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 |
9 | Biernacka Gabriela | Rozgrywająca | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 |
4 | Kuberek Magdalena | Skrzydłowa | 1 | 4 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
20 | Podsiedlik Natalia | Bramkarka | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Skubacz Julia | Rozgrywająca | 1 | 8 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Zawada Kinga | Skrzydłowa | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | Urynowicz Oliwia | Skrzydłowa | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Weihrauch Marta | Kołowa | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
13 | Chruścińska Małgorzata | Rozgrywająca | 1 | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 |
Łącznie | 11 | 25 | 21 | 3 | 4 | 0 | 0 |
Osoba towarzysząca: Piotr Depta
Trener A: Płatek Marek
Sędziowie
Sędzia Główny | Sekretarz | Czas |
---|---|---|
Bązi Monika (Opole) Kessler Melania (Dobrzeń Wielki) | Pobis Stanisław | Musiał Krzysztof |