Szczegóły Data Czas Liga Sezon Kolejka Widzów 12 stycznia 2019r. g.18:00 II Liga 2018/19 10 25 WynikiDrużynaWynik1 połowaWynikTOR Dobrzeń Wlk.159PrzegranaCracovia215Zwycięstwo TOR Dobrzeń Wlk.Cracovia 12 stycznia 2019r. 15 – 21 Pełny czas bez dogrywki Miejsce wydarzenia Hala Sportowa ZS w Dobrzeniu Namysłowska 92, 46-081 Dobrzeń Wielki, Polska TOR Dobrzeń Wlk. # Zawodnik Poz. Me Pkt Br […]
TOR Dobrzeń Wlk. — Cracovia
Szczegóły
Data | Czas | Liga | Sezon | Kolejka | Widzów |
---|---|---|---|---|---|
12 stycznia 2019r. | g.18:00 | II Liga | 2018/19 | 10 | 25 |
Wyniki
Drużyna | Wynik | 1 połowa | Wynik |
---|---|---|---|
TOR Dobrzeń Wlk. | 15 | 9 | Przegrana |
Cracovia | 21 | 5 | Zwycięstwo |
TOR Dobrzeń Wlk.Cracovia
15 - 21Pełny czas bez dogrywki |
Miejsce wydarzenia
Hala Sportowa ZS w Dobrzeniu |
---|
Namysłowska 92, 46-081 Dobrzeń Wielki, Polska |
TOR Dobrzeń Wlk.
# | Zawodnik | Poz. | Me | Pkt | Br | ŻK | 2m | CzK | KD |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | Florianowicz Natalia | Kołowa | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Gawlik Weronika | Skrzydłowa | 1 | 2 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 |
Kuchczyńska Paulina | Rozgrywająca | 1 | 8 | 8 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
5 | Wilk Oliwia | Rozgrywająca | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Nalewaja Weronika | Skrzydłowa | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kokot Wiktoria | Rozgrywająca | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
9 | Koza Magdalena | Rozgrywająca | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Bucyk Małgorzata | Bramkarka | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | Nadolna Daria | Bramkarka | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
31 | Czuchwicka Roksana | Skrzydłowa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
33 | Bucyk Patrycja | Rozgrywająca | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
34 | Chochorowska Sylwia | Kołowa | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
Łącznie | 9 | 21 | 15 | 1 | 2 | 0 | 0 |
Trener B: Motyka Andrzej
Osoba towarzysząca: Lis Marek
Cracovia
# | Zawodnik | Poz. | Me | Pkt | Br | ŻK | 2m | CzK | KD |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | Reichel Paulina | Rozgrywająca | 1 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 |
3 | Klimowicz Paulina | Skrzydłowa | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
7 | Kamusińska Katarzyna | Rozgrywająca | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Staroń Justyna | Skrzydłowa | 1 | 6 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | Nejman Liwia | Rozgrywająca | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | Nikody Marlena | Rozgrywająca | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | Herman Milena | Rozgrywająca | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
31 | Stępień Agata | Kołowa | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
18 | Świątek Laura | Rozgrywająca | 1 | 11 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 |
19 | Dziurzyńska Karolina | Rozgrywająca | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
20 | Wojas Natalia | Kołowa | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
25 | Kawa Katarzyna | Rozgrywająca | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
31 | Stępnik Joanna | Bramkarka | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Robaszek Roksana | Bramkarka | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Łącznie | 11 | 29 | 21 | 3 | 0 | 0 | 0 |
Trener A: Kutrzeba Krzysztof
Osoba towarzysząca: Pawlik Piotr
Sędziowie
Sędzia Główny | Czas |
---|---|
Kessler Melania (Dobrzeń Wielki) | Bązi-Chałupczak Magdalena |