Szczegóły Data Czas Liga Sezon Kolejka Widzów 9 marca 2019r. g.19:00 II Liga 2018/19 13 105 WynikiDrużynaWynik1 połowaWynikStart Pietrowice219PrzegranaZgoda Ruda Śląska3017Zwycięstwo Start PietrowiceZgoda Ruda Śląska 9 marca 2019r. 21 – 30 Pełny czas bez dogrywki Miejsce wydarzenia Rafako Arena Łąkowa 31, 47-400 Racibórz, Polska Start Pietrowice # Zawodnik Poz. Me Pkt Br ŻK 2m CzK […]
Start Pietrowice — Zgoda Ruda Śląska
Szczegóły
Data | Czas | Liga | Sezon | Kolejka | Widzów |
---|---|---|---|---|---|
9 marca 2019r. | g.19:00 | II Liga | 2018/19 | 13 | 105 |
Wyniki
Drużyna | Wynik | 1 połowa | Wynik |
---|---|---|---|
Start Pietrowice | 21 | 9 | Przegrana |
Zgoda Ruda Śląska | 30 | 17 | Zwycięstwo |
Start PietrowiceZgoda Ruda Śląska
21 - 30Pełny czas bez dogrywki |
Miejsce wydarzenia
Rafako Arena |
---|
Łąkowa 31, 47-400 Racibórz, Polska |
Start Pietrowice
# | Zawodnik | Poz. | Me | Pkt | Br | ŻK | 2m | CzK | KD |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | Chmielewska Nicole | Rozgrywająca | 1 | 4 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 |
Plutka Karolina | Rozgrywająca | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Gabryel Nicole | Kołowa | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
7 | Poznańska Sandra | Skrzydłowa | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Steuer Marta | Rozgrywająca | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Posmyk Nikolina | Rozgrywająca | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Gotzmann Klara | Rozgrywająca | 1 | 7 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Krawczyńska Klaudia | Bramkarka | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Bugdoll Karolina | Rozgrywająca | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
15 | Malinowska Weronika | Rozgrywająca | 1 | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 |
Chrobak Weronika | Rozgrywająca | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Kowalewska Sandra | Skrzydłowa | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Kalinowska Karolina | Rozgrywająca | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
Podsiadło Agata | Rozgrywająca | 1 | 2 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Jokel Sandra | Bramkarka | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Łącznie | 15 | 30 | 21 | 3 | 3 | 0 | 0 |
Trener B: Wieczorek Joachim
Trener A: Wycisk-Chmielewska Małgorzata
Zgoda Ruda Śląska
# | Zawodnik | Poz. | Me | Pkt | Br | ŻK | 2m | CzK | KD |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zimowska Agnieszka | Bramkarka | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Prokop Jessica | Kołowa | 1 | 6 | 6 | 0 | 1 | 0 | 0 |
8 | Kita Natalia | Rozgrywająca | 1 | 3 | 4 | 1 | 1 | 0 | 0 |
9 | Biernacka Gabriela | Rozgrywająca | 1 | 5 | 5 | 0 | 1 | 0 | 0 |
4 | Kuberek Magdalena | Skrzydłowa | 1 | 3 | 5 | 1 | 2 | 0 | 0 |
20 | Podsiedlik Natalia | Bramkarka | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Skubacz Julia | Rozgrywająca | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Zawada Kinga | Skrzydłowa | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | Urynowicz Oliwia | Skrzydłowa | 1 | 4 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Cuber Justyna | Bramkarka | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
17 | Weihrauch Marta | Kołowa | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | Chruścińska Małgorzata | Rozgrywająca | 1 | 5 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Łącznie | 12 | 35 | 30 | 2 | 5 | 0 | 0 |
Osoba towarzysząca: Piotr Depta
Trener A: Płatek Marek
Sędziowie
Sędzia Główny | Sekretarz | Czas |
---|---|---|
Pytlik Aleksandra (Siemianowice Śląskie) Zaucha Agnieszka | Gabryel Rafał | Winkler Marceli (Racibórz) |