Szczegóły Data Czas Liga Sezon Kolejka Widzów 9 grudnia 2019r. g.15:30 Śląska Liga Młodziczek gr. II 2019/20 11 10 WynikiDrużynaWynik1 połowaWynikSośnica II Gliwice3216ZwycięstwoMOSM Tychy148Przegrana Sośnica II GliwiceMOSM Tychy 9 grudnia 2019r. 32 – 14 Pełny czas bez dogrywki Miejsce wydarzenia TUR Gliwice Hala Widowiskowo-sportowa 44-103 Gliwice, Polska Sośnica II Gliwice # Zawodnik Poz. Me Pkt […]
SPR Sośnica II Gliwice (M.) — MOSM Tychy (M.)
Szczegóły
Data | Czas | Liga | Sezon | Kolejka | Widzów |
---|---|---|---|---|---|
9 grudnia 2019r. | g.15:30 | Śląska Liga Młodziczek gr. II | 2019/20 | 11 | 10 |
Wyniki
Drużyna | Wynik | 1 połowa | Wynik |
---|---|---|---|
Sośnica II Gliwice | 32 | 16 | Zwycięstwo |
MOSM Tychy | 14 | 8 | Przegrana |
Sośnica II GliwiceMOSM Tychy
32 - 14Pełny czas bez dogrywki |
Miejsce wydarzenia
TUR Gliwice Hala Widowiskowo-sportowa |
---|
44-103 Gliwice, Polska |
Sośnica II Gliwice
# | Zawodnik | Poz. | Me | Pkt | Br | ŻK | 2m | CzK | KD |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Bartoszek Paulina | Skrzydłowa | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
Dubiniak Aleksandra | Bramkarka | 1 | 17 | 17 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
Grochoła Natalia | Bramkarka | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Krawiec Maria | Rozgrywający | 1 | 8 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Kuśmierska Kinga | Skrzydłowy | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Pierzchała Nikola | Skrzydłowa | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Pietkiewicz Martyna | Rozgrywająca | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Pietrzak Oliwia | Rozgrywająca | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
Sas Nikola | Rozgrywająca | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Skrabut Maja | Skrzydłowa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Świstek Karolina | Rozgrywający | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Zimińska Julia | Rozgrywająca | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Łącznie | 11 | 38 | 32 | 3 | 2 | 0 | 0 |
Trener C: Kostrzewska Paulina
MOSM Tychy
# | Zawodnik | Poz. | Me | Pkt | Br | ŻK | 2m | CzK | KD |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Błotko Magdalena | Bramkarka | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Drapińska Magdalena | Skrzydłowa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Jesionek Aleksandra | Skrzydłowa | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Konopko Karolina | Rozgrywająca | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Kubera Dominika | Skrzydłowy | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Kula Malwina | Rozgrywająca | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Liszka Patrycja | Rozgrywająca | 1 | 7 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Lubowicka Maja | Rozgrywająca | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Mazurowska Klaudia | Rozgrywająca | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Michniewicz Kinga | Rozgrywająca | 1 | 6 | 7 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
Truchel Nikola | Rozgrywająca | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
Worzałła Oliwia | Rozgrywająca | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Zabielska Zuzanna | Bramkarka | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Łącznie | 11 | 22 | 14 | 2 | 1 | 0 | 0 |
Trener C: Żogała-Jeglińska Agnieszka
Sędziowie
Sędzia Główny |
---|
Krawczyk Rafał (Łaziska Górne) Uryga Jacek (Mikołów) |