Szczegóły Data Czas Liga Sezon Kolejka Widzów 19 stycznia 2019r. g.00:00 II Liga 2018/19 11 100 WynikiDrużynaWynik1 połowaWynikSPR JKS II Jarosław198PrzegranaZgoda Ruda Śląska3217Zwycięstwo SPR JKS II JarosławZgoda Ruda Śląska 19 stycznia 2019r. 19 – 32 Pełny czas bez dogrywki Miejsce wydarzenia Hala MOSiR Jarosław Królowej Jadwigi 20, Jarosław, Polska SPR JKS II Jarosław # Zawodnik […]
SPR JKS II Jarosław — Zgoda Ruda Śląska
Szczegóły
Data | Czas | Liga | Sezon | Kolejka | Widzów |
---|---|---|---|---|---|
19 stycznia 2019r. | g.00:00 | II Liga | 2018/19 | 11 | 100 |
Wyniki
Drużyna | Wynik | 1 połowa | Wynik |
---|---|---|---|
SPR JKS II Jarosław | 19 | 8 | Przegrana |
Zgoda Ruda Śląska | 32 | 17 | Zwycięstwo |
SPR JKS II JarosławZgoda Ruda Śląska
19 - 32Pełny czas bez dogrywki |
Miejsce wydarzenia
Hala MOSiR Jarosław |
---|
Królowej Jadwigi 20, Jarosław, Polska |
SPR JKS II Jarosław
# | Zawodnik | Poz. | Me | Pkt | Br | ŻK | 2m | CzK | KD |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kulpa Dagmara | Bramkarka | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Wojtaszek Paula | Skrzydłowa | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
3 | Ulma Klaudia | - | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Bieńkowska Patrycja | Skrzydłowa | 1 | 3 | 4 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
Wicińska Iga | Rozgrywająca | 1 | 7 | 7 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
11 | Bartoszek Malwina | Rozgrywająca | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Lasek Natalia | Rozgrywająca | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
15 | Naleśniak Klaudia | - | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Kozdrowicz Olga | Skrzydłowa | 1 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 |
6 | Teper Alicja | - | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
12 | Mitura Martyna | - | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | Moszkowicz Katarzyna | Skrzydłowa | 1 | -2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
7 | Leżucha Dominika | Skrzydłowa | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
26 | Rygiel Aleksandra | Skrzydłowa | 1 | 4 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Szot Katarzyna | - | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Lasek Alicja | Rozgrywająca | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Łącznie | 16 | 25 | 19 | 3 | 7 | 0 | 0 |
Osoba towarzysząca: Wojtaszek Robert
Trener B: Ulma Marzena
Zgoda Ruda Śląska
# | Zawodnik | Poz. | Me | Pkt | Br | ŻK | 2m | CzK | KD |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zimowska Agnieszka | Bramkarka | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Górczyk Lucyna | Kołowa | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Samol Anna | Rozgrywająca | 1 | 4 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 |
5 | Olszynka Anna | Rozgrywająca | 1 | 3 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 |
7 | Prokop Jessica | Kołowa | 1 | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 |
8 | Kita Natalia | Rozgrywająca | 1 | 3 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 |
9 | Biernacka Gabriela | Rozgrywająca | 1 | 9 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Kuberek Magdalena | Skrzydłowa | 1 | 6 | 6 | 0 | 1 | 0 | 0 |
12 | Podsiedlik Natalia | Bramkarka | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | Zawada Kinga | Skrzydłowa | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | Urynowicz Oliwia | Skrzydłowa | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
17 | Weihrauch Marta | Kołowa | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
18 | Hawryluk Martyna | Kołowa | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
19 | Chruścińska Małgorzata | Rozgrywająca | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Łącznie | 14 | 40 | 32 | 2 | 4 | 0 | 0 |
Osoba towarzysząca: Piotr Depta
Trener A: Płatek Marek
Sędziowie
Sędzia Główny | Sekretarz | Czas |
---|---|---|
Piątek Paweł (Gać) Szestakow Maciej (Łąka) | Dobosz Małgorzata (Jarosław) | Borowski Mateusz (Jarosław) |