Szczegóły Data Czas Liga Sezon Kolejka Widzów 1 grudnia 2019r. g.14:45 Śląska Liga Dziewcząt gr.II 2019/20 1.6 45 WynikiDrużynaWynik1 połowaWynikSkałka III Świętochłowice31PrzegranaZgoda II Ruda Śląska209Zwycięstwo Skałka III ŚwiętochłowiceZgoda II Ruda Śląska 1 grudnia 2019r. 3 – 20 Pełny czas bez dogrywki Miejsce wydarzenia Świętochłowice, SP1 Franciszka Zubrzyckiego 38, Świętochłowice, Polska Skałka III Świętochłowice # Zawodnik […]
Skałka III Świętochłowice — Zgoda II Ruda Śl. B-ce
Szczegóły
Data | Czas | Liga | Sezon | Kolejka | Widzów |
---|---|---|---|---|---|
1 grudnia 2019r. | g.14:45 | Śląska Liga Dziewcząt gr.II | 2019/20 | 1.6 | 45 |
Wyniki
Drużyna | Wynik | 1 połowa | Wynik |
---|---|---|---|
Skałka III Świętochłowice | 3 | 1 | Przegrana |
Zgoda II Ruda Śląska | 20 | 9 | Zwycięstwo |
Skałka III ŚwiętochłowiceZgoda II Ruda Śląska
3 - 20Pełny czas bez dogrywki |
Miejsce wydarzenia
Świętochłowice, SP1 |
---|
Franciszka Zubrzyckiego 38, Świętochłowice, Polska |
Skałka III Świętochłowice
# | Zawodnik | Poz. | Me | Pkt | Br | ŻK | 2m | CzK | KD |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dziewięcka Paulina | Brak | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Gęgotek Sonia | Brak | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Grzesiak Kinga | Brak | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Jędrzejczyk Dominika | Brak | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Karwowska Marlena | Brak | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Kudłacik Zuzanna | Brak | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Nowak Nikola | Brak | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Nowak Sara | Brak | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Pieter Małgorzata | Brak | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Pollet Melania | Brak | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Selega Blanka | Brak | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Slotta Julia | Brak | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Werner Martyna | Brak | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Zadęcka Oliwia | Brak | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Zielińska Zuzanna | Brak | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Zygarska Oliwia | Brak | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Łącznie | 12 | 15 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Trener C: Gajczewski Andrzej
Zgoda II Ruda Śląska
# | Zawodnik | Poz. | Me | Pkt | Br | ŻK | 2m | CzK | KD |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Czekała Aleksandra | - | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Gacka Kinga | Rozgrywająca | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Godula Sara | Rozgrywająca | 1 | 4 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Gozdecka Zuzanna | Rozgrywająca | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Kot Wiktoria | Skrzydłowa | 1 | 9 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Kurek Marta | Rozgrywająca | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Macha Michalina | Skrzydłowa | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Nocoń Magdalena | Bramkarka | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Pietrowska Nikola | Rozgrywająca | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Różycka Zuzanna | Rozgrywająca | 1 | 7 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Łącznie | 10 | 30 | 20 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Trener C: Adam Michalski
Sędziowie
Sędzia Główny |
---|
Uryga Jacek (Mikołów) |