Szczegóły Data Czas Liga Sezon Kolejka Widzów 1 grudnia 2019r. g.11:00 Śląska Liga Dziewcząt gr.II 2019/20 1.1 45 WynikiDrużynaWynik1 połowaWynikSkałka III Świętochłowice32PrzegranaGrunwald II Ruda Śl.103Zwycięstwo Skałka III ŚwiętochłowiceGrunwald II Ruda Śl. 1 grudnia 2019r. 3 – 10 Pełny czas bez dogrywki Miejsce wydarzenia Świętochłowice, SP1 Franciszka Zubrzyckiego 38, Świętochłowice, Polska Skałka III Świętochłowice # Zawodnik […]
Skałka III Świętochłowice — Grunwald II Ruda Śl.
Szczegóły
Data | Czas | Liga | Sezon | Kolejka | Widzów |
---|---|---|---|---|---|
1 grudnia 2019r. | g.11:00 | Śląska Liga Dziewcząt gr.II | 2019/20 | 1.1 | 45 |
Wyniki
Drużyna | Wynik | 1 połowa | Wynik |
---|---|---|---|
Skałka III Świętochłowice | 3 | 2 | Przegrana |
Grunwald II Ruda Śl. | 10 | 3 | Zwycięstwo |
Skałka III ŚwiętochłowiceGrunwald II Ruda Śl.
3 - 10Pełny czas bez dogrywki |
Miejsce wydarzenia
Świętochłowice, SP1 |
---|
Franciszka Zubrzyckiego 38, Świętochłowice, Polska |
Skałka III Świętochłowice
# | Zawodnik | Poz. | Me | Pkt | Br | ŻK | 2m | CzK | KD |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dziewięcka Paulina | Brak | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Gęgotek Sonia | Brak | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Jędrzejczyk Dominika | Brak | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Kudłacik Zuzanna | Brak | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Nowak Nikola | Brak | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Nowak Sara | Brak | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Pollet Melania | Brak | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Selega Blanka | Brak | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Slotta Julia | Brak | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Werner Martyna | Brak | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Zielińska Zuzanna | Brak | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Zygarska Oliwia | Brak | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Łącznie | 12 | 15 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Trener C: Gajczewski Andrzej
Grunwald II Ruda Śl.
# | Zawodnik | Poz. | Me | Pkt | Br | ŻK | 2m | CzK | KD |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Brylewska Amelia | Bramkarz | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Bury Kinga | Brak | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Jarek Maria | Brak | 1 | 5 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Kisiel Zuzanna | Skrzydłowy | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Konieczny Sara | Skrzydłowy | 1 | 4 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Kuszka Karolina | Brak | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Namysło Hanna | Brak | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Stanik Nadia | Brak | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Taisner Milena | Brak | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Łącznie | 9 | 19 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Trener B: Wodarski Adam
Sędziowie
Sędzia Główny |
---|
Uryga Jacek (Mikołów) |