Szczegóły Data Czas Liga Sezon Kolejka Widzów 1 marca 2020r. g.09:00 Śląska Liga Dziewcząt gr.II 2019/20 3.1 35 WynikiDrużynaWynik1 połowaWynikPogoń II Zabrze00PrzegranaZgoda II Ruda Śląska2613Zwycięstwo Pogoń II ZabrzeZgoda II Ruda Śląska 1 marca 2020r. 0 – 26 Pełny czas bez dogrywki Miejsce wydarzenia Zabrze, Hala Widowiskowo Sportowa Pogoń, ul. Wolności 406 Wolności 412, Zabrze, Polska […]
Pogoń II Zabrze — Zgoda II Ruda Śl. B-ce
Szczegóły
Data | Czas | Liga | Sezon | Kolejka | Widzów |
---|---|---|---|---|---|
1 marca 2020r. | g.09:00 | Śląska Liga Dziewcząt gr.II | 2019/20 | 3.1 | 35 |
Wyniki
Drużyna | Wynik | 1 połowa | Wynik |
---|---|---|---|
Pogoń II Zabrze | 0 | 0 | Przegrana |
Zgoda II Ruda Śląska | 26 | 13 | Zwycięstwo |
Pogoń II ZabrzeZgoda II Ruda Śląska
0 - 26Pełny czas bez dogrywki |
Miejsce wydarzenia
Zabrze, Hala Widowiskowo Sportowa Pogoń, ul. Wolności 406 |
---|
Wolności 412, Zabrze, Polska |
Pogoń II Zabrze
# | Zawodnik | Poz. | Me | Pkt | Br | ŻK | 2m | CzK | KD |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Bok Maja | Brak | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Buczyńska Maja | Brak | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Glabian Anita | Brak | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Grzesik Marta | Brak | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Gwóźdź Marzena | Brak | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Ignatova Maria | Brak | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Kowalczyk Karolina | Brak | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Mosór Marta | Brak | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Paś Emilia | Brak | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Szaruga Dominika | Brak | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Łącznie | 10 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Trener C: Grzesiczek Adam
Zgoda II Ruda Śląska
# | Zawodnik | Poz. | Me | Pkt | Br | ŻK | 2m | CzK | KD |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Kurek Marta | Rozgrywająca | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Pietrowska Nikola | Rozgrywająca | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Macha Michalina | Skrzydłowa | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Gacka Kinga | Rozgrywająca | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Godula Sara | Rozgrywająca | 1 | 13 | 12 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Gozdecka Zuzanna | Rozgrywająca | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Kot Wiktoria | Skrzydłowa | 1 | 6 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Nocoń Magdalena | Bramkarka | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Różycka Zuzanna | Rozgrywająca | 1 | 6 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Czekała Aleksandra | - | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Łącznie | 10 | 36 | 26 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Trener C: Adam Michalski
Osoba towarzysząca: Wronka Wiesław
Sędziowie
Sędzia Główny |
---|
Łazor Kacper (Zabrze) |