Szczegóły Data Czas Liga Sezon Kolejka 9 lutego 2018r. g.18:00 Mistrzostwa Polski Juniorek – 1/8 Finału 2017/18 1 WynikiDrużynaWynik1 połowaWynikMOSM Tychy3918ZwycięstwoZgoda Ruda Śląska2513Przegrana MOSM TychyZgoda Ruda Śląska 9 lutego 2018r. 39 – 25 Pełny czas bez dogrywki Miejsce wydarzenia MOSIR Tychy Piłsudskiego 20, 43-100 Tychy, Polska MOSM Tychy # Zawodnik Poz. Me Pkt Br ŻK […]
MOSM Tychy — KS Zgoda Ruda Śląska
Szczegóły
Data | Czas | Liga | Sezon | Kolejka |
---|---|---|---|---|
9 lutego 2018r. | g.18:00 | Mistrzostwa Polski Juniorek - 1/8 Finału | 2017/18 | 1 |
Wyniki
Drużyna | Wynik | 1 połowa | Wynik |
---|---|---|---|
MOSM Tychy | 39 | 18 | Zwycięstwo |
Zgoda Ruda Śląska | 25 | 13 | Przegrana |
MOSM TychyZgoda Ruda Śląska
39 - 25Pełny czas bez dogrywki |
Miejsce wydarzenia
MOSIR Tychy |
---|
Piłsudskiego 20, 43-100 Tychy, Polska |
MOSM Tychy
# | Zawodnik | Poz. | Me | Pkt | Br | ŻK | 2m | CzK | KD |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Orszulik Nina | Bramkarka | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Kosmowska Wiktoria | Rozgrywająca | 1 | 6 | 6 | 1 | 0 | 0 | 0 |
3 | Bieluń Wiktoria | Skrzydłowa | 1 | 3 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 |
4 | Kawalec Karolina | Rozgrywająca | 1 | 3 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 |
5 | Wilczyńska Klaudia | Kołowa | 1 | 4 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Zioła Agnieszka | Skrzydłowa | 1 | 8 | 8 | 0 | 1 | 0 | 0 |
7 | Szołtysek Sylwia | Rozgrywająca | 1 | 6 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Lisicka Aleksandra | Skrzydłowa | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Kowalik Emilia | Skrzydłowa | 1 | 5 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Kulik Paulina | Skrzydłowa | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Mazurczyk Adrianna | Bramkarka | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | Sawczyk Michalina | Rozgrywająca | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | Szyroki Iwona | Skrzydłowa | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
17 | Kostka Wiktoria | Kołowa | 1 | -1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
21 | Kokot Sandra | Bramkarka | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Łącznie | 15 | 48 | 39 | 2 | 4 | 0 | 0 |
Trener C: Willem Krzysztof
Trener C: Żogała-Jeglińska Agnieszka
Trener B: Frączek Barbara
Trener C: Loska Stanisław
Zgoda Ruda Śląska
# | Zawodnik | Poz. | Me | Pkt | Br | ŻK | 2m | CzK | KD |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | Mynarek Aleksandra | Rozgrywająca | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Sobańska Weronika | Rozgrywająca | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Iwanowicz Agnieszka | Rozgrywająca | 1 | 4 | 6 | 0 | 3 | 0 | 0 |
8 | Weihrauch Marta | Kołowa | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
10 | Zima Barbara | Bramkarka | 1 | 8 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | Siuda Wiktoria | Kołowa | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
15 | Czaja Karolina | Rozgrywająca | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | Wieczorek Paulina | Bramkarka | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
17 | Kołecka Aleksandra | Skrzydłowa | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
19 | Siedlarek Dominika | Skrzydłowa | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
20 | Drózd Martyna | Skrzydłowa | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
23 | Gralik Klaudia | Rozgrywająca | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
24 | Zalewska Weronika | Rozgrywająca | 1 | 6 | 7 | 1 | 1 | 0 | 0 |
Łącznie | 12 | 29 | 25 | 3 | 5 | 0 | 0 |
Trener C: Adam Michalski
Trener C: Józef Szmatłoch
Sędziowie
Sędzia Główny | Sekretarz | Czas | Delegat ZPRP |
---|---|---|---|
Kowalczyk Bartłomiej (Zawadzkie) Kubik Tomasz (Kolonowskie) | Pach Jakub | Węgrzyn Piotr (Bochnia) | Majka Marek (Gliwice) |