Szczegóły Data Czas Liga Sezon Kolejka Widzów 1 października 2019r. g.15:00 Dziewczęta 2019/20 1 36 WynikiDrużynaWynik1 połowaWynikMOSM Tychy93PrzegranaPolonia Łaziska G.116Zwycięstwo MOSM TychyPolonia Łaziska G. 1 października 2019r. 9 – 11 Pełny czas bez dogrywki Miejsce wydarzenia MOSIR Tychy Piłsudskiego 20, 43-100 Tychy, Polska MOSM Tychy # Zawodnik Poz. Me Pkt Br ŻK 2m CzK KD […]
MOSM Tychy (D.) — Polonia MOSiR Łaziska Górne (D.)
Szczegóły
Data | Czas | Liga | Sezon | Kolejka | Widzów |
---|---|---|---|---|---|
1 października 2019r. | g.15:00 | Dziewczęta | 2019/20 | 1 | 36 |
Wyniki
Drużyna | Wynik | 1 połowa | Wynik |
---|---|---|---|
MOSM Tychy | 9 | 3 | Przegrana |
Polonia Łaziska G. | 11 | 6 | Zwycięstwo |
MOSM TychyPolonia Łaziska G.
9 - 11Pełny czas bez dogrywki |
Miejsce wydarzenia
MOSIR Tychy |
---|
Piłsudskiego 20, 43-100 Tychy, Polska |
MOSM Tychy
# | Zawodnik | Poz. | Me | Pkt | Br | ŻK | 2m | CzK | KD |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Bargieł Maria | Kołowy | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Błaszczak Antonina | Skrzydłowy | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Bratek Wiktoria | Rozgrywający | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
Broda Julia | Bramkarz | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Bryła Magdalena | Skrzydłowy | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Colik Emilia | Rozgrywający | 1 | 4 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Czarnota Marcelina | Skrzydłowy | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Homa Paulina | Brak | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Łachmanowicz Zuzanna | Brak | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Pajer Paulina | Rozgrywający | 1 | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
Pejs Emilia | Kołowy | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Szawara Wiktoria | Rozgrywający | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Wawrzyczek Agata | Skrzydłowy | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Wojtala Magdalena | Skrzydłowy | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Łącznie | 14 | 20 | 9 | 2 | 1 | 0 | 0 |
Polonia Łaziska G.
# | Zawodnik | Poz. | Me | Pkt | Br | ŻK | 2m | CzK | KD |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Bizoń Julia | Brak | 1 | 5 | 5 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
Dziubek Maja | Brak | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Ebert Wiktoria | Brak | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Horyń Alicja | Brak | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Jędraszek Paulina | Brak | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Kabiczke Julia | Brak | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Kotlarska Weronika | Brak | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Moroń Nina | Brak | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Niwińska Nadia | Brak | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Otręba Julia | Brak | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Roj Marta | Brak | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Sojka Magdalena | Brak | 1 | 5 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Szer Anna | Brak | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
Wojtkowiak Kinga | Brak | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Żaczek Jagoda | Brak | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Nowak Amelia | Brak | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Łącznie | 16 | 25 | 11 | 2 | 0 | 0 | 0 |
Sędziowie
Sędzia Główny |
---|
Pytlik Aleksandra (Siemianowice Śląskie) |